Septembar 25, 2024, 05:11:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi ciklus  (Pročitano 10141 puta)

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Prvi ciklus
« poslato: Oktobar 24, 2012, 10:33:13 pre podne »
Pozdrav drugari, planiram da radim svoj prvi ciklus. Na osnovu svega sto sam citao mesecima i mesecima plan je sledeci.

1. Test E Galenika 1000 mg,     Boldenon  400 mg,        30 mg D-bol       50mg proviron
2. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,        30 mg D-bol       50mg proviron
3. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,        30 mg D-bol       50mg proviron
4. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,        30 mg D-bol       50mg proviron
5. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron
6. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron
7. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron
8. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron
9. Test E Galenika 500 mg,       Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron
10. Test E Galenika 500 mg,     Boldenon  400 mg,                                  50mg proviron

Imam nekih 177cm, trenutno 92kg-a, vezbam par godina. Zdravstveno stanje, super. Trenutno sam na dijeti (treca nedelja), planiram da idem jos 3 nedelje (najmanje) . Radim rotacije... Ishrana bi se sastojala od nekih 300g proteina (ako budem stojao sa kintom bolje, gledacu da idem do 400g preko toga ne bih). Medjutim o samoj ishrani, suplimentaciji i treningu cu pisati detaljnije kada budem napravio plan tako da bi ste mogli da mi sugerišete da li negde grešim, šta treba isptaviti, šta ne. E, sad, neko mišljenje o ovom ciklusu ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2012, 11:00:21 pre podne »
Sta ce ti 400g prot?

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2012, 11:05:52 pre podne »
Sta ce ti 400g prot?

x2. 250-280g puna kapa.

Ja bih izbacio proviron i podebljao EQ na barem 600mg, produzio kuru na bar 12 ned, i ubacio zadnje 4 ned Dbol, mozes komotno povecati sa 30 na 50mg. Planiras neki PCT ili nesto drugo?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2012, 11:10:06 pre podne »
Sta ce ti 400g prot?

pa ako moze da ih priusti i na 1000 mg hemije zasto da ne?
ne vidim razlog?
one price o tome kako ih nece iskoristiti itd..ili varijanta ,uzimam 1500 mg hemije i 400 mg i nista-pusti to
taj niti uzima 400 gr B niti ih unosi iz izvora koje treba da ih unosi niti bilo sta
ako je ovo 300 gr B iz hrane i 100ak iz supsa-i na 1 gr hemij-ne brini da se nece iskoristiti
ali i naravno
ako uznosi 300 gr iz praha i ovo drugo iz hrane-to nema smisla
kao i sto nema smisla da unosi 200 gr B i truje se sa 1 gr hemije a i vise kao sto vidim da je sada hit
dva bureka i peljksa i 2 gr teche i nesto mi slabo ide u pm.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2012, 11:24:00 pre podne »
Ako ima recimo 12% bf-a, 4g/kg ciste mase bi ispalo 324g, stvarno ne mislim da ima smisla ici preko toga, pogotovo na takvoj kuri. Ajde da je na insu, gh itd 400g bi ispalo 5g/kg sto mi je bacanje para, od toga imas samo skupo govno. (na malo testa i malo eq) (pricam o proteinima iz belog/ribe/jaja)

Jer recimo tih 100g proteina vise (sa 300 na 400) bi ga izaslo oko 350din vise x 30 dana = 10500 din, a lik je sigurno obican gym rat i sumnjam da ima 100 jeverja mesecno da daje vise na 0.0000000001% pobosljanja rezultata (ni toliko) a stvarno nema potrebe i nece biti razlike, bolje da te kalorije nadoknadi iz pirinca/krompira/maslinovog itd. A i za te pare uzmes dve multidoze bilo cega  :D
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2012, 11:28:41 pre podne Becks »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2012, 11:46:03 pre podne »
Uvijek te price...nema potrebe za mnogo proteina, to se rjesava sa uh
Sa dozama koje je momak spomenuo, sasvim se uklapa prica o 4gr proteina. A te price o skupom gnu su otrcana fraza.
Probas pa vidis. Ako neko nemoze da iskoristi 4gr proteina na ovim dozama i sa nekom ok formom, onda negdje drugo skripi, najvjerovatnije u treningu.
Za optimalan rast treba da jede dosta proteina i dosta uh + ispravan trening, tad se sve veoma lako i iskoristi i ugradi, nema potebe za insulinom i ostalim zezalicama

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:19:36 posle podne »
Sta ce ti 400g prot?

pa ako moze da ih priusti i na 1000 mg hemije zasto da ne?
ne vidim razlog?
one price o tome kako ih nece iskoristiti itd..ili varijanta ,uzimam 1500 mg hemije i 400 mg i nista-pusti to
taj niti uzima 400 gr B niti ih unosi iz izvora koje treba da ih unosi niti bilo sta
ako je ovo 300 gr B iz hrane i 100ak iz supsa-i na 1 gr hemij-ne brini da se nece iskoristiti
ali i naravno
ako uznosi 300 gr iz praha i ovo drugo iz hrane-to nema smisla
kao i sto nema smisla da unosi 200 gr B i truje se sa 1 gr hemije a i vise kao sto vidim da je sada hit
dva bureka i peljksa i 2 gr teche i nesto mi slabo ide u pm.

Ne kažem, puno hemije-malo hrane, ili puno hemije-puno lose hrane, ne ide sve to u redu. Ali mislim da bi decko sasvim fino napredovao i da ostane pri onih 300g. Ne znam sta je planirao sa hidratim i mastima.

A u ciklusu, nemas potrebe za tim provironom...Puno para, rezultata jako malo, verovatno nista.
Za dbol, probaj da ne ides tim klasicnim putem, ubacicu ga dok ovo ne proradi (zato sto to sve radi odmah, sada :) ) Pomeri ga na sredinu ciklusa ili za pred kraj, bice bolji efekat.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:31:03 posle podne »
da se razumemo
razlog ovoga sto sam napisao je npr poruka koju sam dobio i mislim da ce onda biti svima jasno o cemu govorim:
 CITAT:
imao sam 3 ciklusa sa AAS uglavnom visoko androgeni sustanoni,depo,metan,anadrol ,boldenon ...mnoge od toga vise nikada in my life sledece propionat tren acetat,winstrol
godinu dana se hranim ovako bas
7h 14belanaca +6zumanaca+200g pirinac multivitamin
9h 400g belo meso+100g pirinac+salata
12h 400g belo meso +100g pirinac +salata
15h400g belo+salata
17h 12belanaca +4zumanceta+150g pirinac
19 :20 PWM
20h 400g belo+200g pirinac/300g zavisno koja grupa misica
21h 12belanaca 4 zumanceta salata
23:30 2 konzerve tunjevine bez icega

MOJ odg:
ti kazes da jedes dnevno 1.6 kg mesa, 38 belanca + nekoliko zutih,2 koznerve tunjevine,800+ gr piricna itd..ili prevedrno= 8794 CAL ( 711 gr B i 660 gr UH) ???

naravno,nije mi vise ni odgovrio
stvar je u tome sto svaki dan dobijam gomile ovakvih i slicnih stvari tipa..jedem 1 kg mesa i 1 kg rize,uzimam to i to a ne dobijam nista i sl
i onda kada dodjemo do toga da mi napise hranu
napise mi ovako nesto ili slicno
i onda kada mu ja odgovrim,ipostavi se da u stvari

A-niti unosi toliku kolcinu hrane
B-truje se i vise nego sto je napisao

konkluzija
ja jos nisam sreeo (osim igora milanovica) a da unosi vise od 350-400 gr B i 550-600 gr Uh (ne pricam o hemiji),ada prica o stvarnom stanju stvari
ja sam unosio 350 gr i video da nemam jaja da to ispratim sa onim sa cim bi trebalo da se prati
pa iz tog razloga i napisah sve ovo
da ljudi LAZU sami sebe i to je najgora opcija
jos jednom
ako on unosi 1 gr i vise hemije i jede 400 gr B (300+100) ja ne vidim razloga da se ne desi explozija,ali se bojim da to malo tj NIKO ne radi

od provirona moze da ima i te kako koristi
kod nas je taj lek PODCENJEN bas iz razloga kojeg si rekao-CENA
ali ne bih o tome ovom prilikom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:34:27 posle podne »
Ako ima recimo 12% bf-a, 4g/kg ciste mase bi ispalo 324g, stvarno ne mislim da ima smisla ici preko toga, pogotovo na takvoj kuri. Ajde da je na insu, gh itd 400g bi ispalo 5g/kg sto mi je bacanje para, od toga imas samo skupo govno. (na malo testa i malo eq) (pricam o proteinima iz belog/ribe/jaja)

Jer recimo tih 100g proteina vise (sa 300 na 400) bi ga izaslo oko 350din vise x 30 dana = 10500 din, a lik je sigurno obican gym rat i sumnjam da ima 100 jeverja mesecno da daje vise na 0.0000000001% pobosljanja rezultata (ni toliko) a stvarno nema potrebe i nece biti razlike, bolje da te kalorije nadoknadi iz pirinca/krompira/maslinovog itd. A i za te pare uzmes dve multidoze bilo cega  :D

gh15 aproved?

opet prica o cal i o misicnoj masi
mislim,ja odista ne rauzmem da se neko upusta u ovakve i slicne price a nakon samo nekog vremena u materiji
i naravno neizboezno pitanje STA MISLIS ZA PCT ..

i tako..
ali dobro...

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:36:15 posle podne »
Ako ima recimo 12% bf-a, 4g/kg ciste mase bi ispalo 324g, stvarno ne mislim da ima smisla ici preko toga, pogotovo na takvoj kuri. Ajde da je na insu, gh itd 400g bi ispalo 5g/kg sto mi je bacanje para, od toga imas samo skupo govno. (na malo testa i malo eq) (pricam o proteinima iz belog/ribe/jaja)

Jer recimo tih 100g proteina vise (sa 300 na 400) bi ga izaslo oko 350din vise x 30 dana = 10500 din, a lik je sigurno obican gym rat i sumnjam da ima 100 jeverja mesecno da daje vise na 0.0000000001% pobosljanja rezultata (ni toliko) a stvarno nema potrebe i nece biti razlike, bolje da te kalorije nadoknadi iz pirinca/krompira/maslinovog itd. A i za te pare uzmes dve multidoze bilo cega  :D

gh15 aproved?

opet prica o cal i o misicnoj masi
mislim,ja odista ne rauzmem da se neko upusta u ovakve i slicne price a nakon samo nekog vremena u materiji
i naravno neizboezno pitanje STA MISLIS ZA PCT ..

i tako..
ali dobro...

Ja i nisam za PCT, nego sam ga samo pitao kako misli posle, posto nije napisao.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:38:11 posle podne »
Citat
Ja i nisam za PCT, nego sam ga samo pitao kako misli posle, posto nije napisao.

izivni onda
jer sam video u jednoj temi gde si savetovao HCG i CLOMID u fulu
pa sam mislio da je to usko povezano sa ovim  :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:39:49 posle podne »
Ali nikada in his life hahaha

Dobro, tu sada nailazimo na drugi problem, upravo sto si napisao, da lazu sami sebe.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:42:11 posle podne »
Citat
Za optimalan rast treba da jede dosta proteina i dosta uh + ispravan trening, tad se sve veoma lako i iskoristi i ugradi, nema potebe za insulinom i ostalim zezalicama

upravo ovo sto je veljo rekao
ja mogu da pricam iz EMPRIJSKOG ZNANJA I ISKUSTVA
ja sam imao na takmicenima najvise 96 kg i na 330 gr B i na odredjenu broju mg hemiije
pitanje za sve
sta je trebalo da pojacam da sam hteo da menjam kategoriju
HEMIJU ili B i uh?

MISLIM DA JE SADA SVE VISE NEGO JASNO kada je ova tema u pitanju
ja danas imam 94-95 kg (na zadnjom fotografijama)
ne pada mi na pamet da dizem SNICLE
krositim 250 gr B i to mi je sasvim ok da drzim to sta imam
hemiju uzmam manju nego kada sam se takmcio

jbg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:42:56 posle podne »
Ali nikada in his life hahaha

Dobro, tu sada nailazimo na drugi problem, upravo sto si napisao, da lazu sami sebe.



pa to ti pricam
veliko je pitanje dali ovaj momak u opste unosi i 250 gr a ne 400
bas o tome i goovrim

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:32:21 posle podne »
O ishrani sam napisao da ću detaljnije reći nešto kasnije. Iskreno, nemam razloga da lažem i da pričam ono što ne radim. Gledaću da to bude što kvalitetnije i što bolje, gde se iskreno nadam da ćete mi vi pomoći jer se niko naučen nije rodio. Jbg.

E, sad, našao sam kod 2 dilera, 2 različita boldenona. Jedan je "axio lab", drugi je "steroXlab". Evo i slika, jel koristio neko ? nešto o njima ?

http://imageshack.us/a/img39/4675/photo0001vo.jpg

http://imageshack.us/a/img805/3935/65872695.png