Septembar 20, 2024, 01:27:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ANABOL 5  (Pročitano 13538 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ANABOL 5
« poslato: Oktobar 22, 2012, 04:52:32 posle podne »
ANABOL-5 je najjači proizvod na svetu kada je u pitanju ne-steroidni dodatak ishrani. dramatično povećava sintezu proteina tako što proizvodi visoko anaboličku i antikataboličku sredinu. Kada se koristi u kombinaciji sa intenzivnim treningo
m snage dodatno se stimuliše anabolizam, smanjuje se stepen potrošnje proteina i smanjuje se mišićni zamor. ANABOL-5 je prvi proizvod koji efektivno povećava prirodnu sintezu proteina na ne-hormonskom nivou. Da bi se održao visok stepen izgradnje mišića tokom celog dana ovaj proizvod se sastoji od brzo-delujućih kapsula sa produženim dejstvom (sportim oslobađanjem).

ANABOL 5 na:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29808

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #1 poslato: Novembar 06, 2012, 12:57:09 pre podne »
ovo zvuci bas dobro, ako stvarno ima takvu ulogu u organizmu kao sto pise... samo imam jedno pitanje da li je stetan i dali postoji bolji preparat ovog tipa, naravno da se kombinuje sa proteinom? pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #2 poslato: Novembar 06, 2012, 05:27:07 pre podne »
ovo zvuci bas dobro, ako stvarno ima takvu ulogu u organizmu kao sto pise... samo imam jedno pitanje da li je stetan i dali postoji bolji preparat ovog tipa, naravno da se kombinuje sa proteinom? pozdrav!

nije stetan jer je ovo PRIRODNI DODATAK ISHRANI i nije AAS.
a ovo oko kombinacja i povezivanja nikada nisam mogao da shvatim.
zasto ne bih mogao npr da "vezes" anabol 5 i bcaa?..ili bilo sta drugo..
pa naravno da mogu da se uzimaju skupa i naravno da uvek postoji bolja kombinacija i sl sl s obzroom na more preparata koje danas postoje
ali ako je rec tipa:...sta za 10 k...onda je ovo vise ngo OK

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #3 poslato: Novembar 06, 2012, 01:13:22 posle podne »
znam da postoje bolje kombinacije.. od 30000din+ :) a protein mi je na prvom mestu uvek bio, nego sam mislio da li je anabol 5  u njegovoj grupi preparata na vrhu po kvalitetu? kao sto je npr kod NO reactora horse power, x pand itd.... samo sam mislio da l ima neki delotvorniji preparat tog tipa na nasem trzistu ali da nije aas :) ako ima daj mi neki primer... 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2012, 01:53:05 posle podne »
znam da postoje bolje kombinacije.. od 30000din+ :) a protein mi je na prvom mestu uvek bio, nego sam mislio da li je anabol 5  u njegovoj grupi preparata na vrhu po kvalitetu? kao sto je npr kod NO reactora horse power, x pand itd.... samo sam mislio da l ima neki delotvorniji preparat tog tipa na nasem trzistu ali da nije aas :) ako ima daj mi neki primer... 

pa vidi
 to sto neko ima 30 000 din + ne mora da znaci da je siguran u to da je oboezbedio tj da zna da obezbedi dobru suplemtaciju
ja se zadnjih 4 godine bas u i sa tim u vezi borim sa vetrenjacama jer ijako ovo sto cu napisati mi ne ide u prilog (jer se bavim prodajom preparata ..ali jbg..takav sam) je na ne samo na nasem trzistu waist of money vec je to globalni problem
tako da imati MONEY ne znaci imati USPEH a pogtovo kada su PRIRODNI DODACI ISHRANI u pitanju..

anabol 5 spada u jedne od dletovornijih preparata na trzistu i da ne duzim pricu oko toga,spada u kategiju da nije bacanje novca

a da ima preparata na nasem trzistu koji su u tom rangu i kvalitetu..ima
tipa
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30249

ili

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29997

itd itd it di

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2012, 04:26:48 posle podne »
razumem te sta si hteo da kazes... i zahvalan sam ti sto si mi odgovorio iskreno i opsirno... :) ocekivao sam da ces da navedes animal m stak posto se bas izmedju ta dva preparata dvoumim :) u teretani sam aktivno 18 meseci i imam 21god... da li bi bio problem da uzmem bilo koj od tad dva preparata u preporucenim dozama, ako uzmemo u obzir vreme provedeno u teretani moje godine? pozdrav, i jos jednom hvala punoo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2012, 05:56:14 posle podne »
ne vidim da bi bio problem u ni jednom elementu u RDA (preporucene doze)

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2012, 10:01:29 posle podne »
okey... :)  citao sam na nekom Ogistra sajtu tvoje tekstove vezane za ishranu.trening,suplementaciju itd...  i sad ne mogu da nadjem a ima bas dobrih stvari da se procita... je l mozes da mi ostavis ovde link tog sajta?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #8 poslato: Novembar 07, 2012, 06:16:21 pre podne »
okey... :)  citao sam na nekom Ogistra sajtu tvoje tekstove vezane za ishranu.trening,suplementaciju itd...  i sad ne mogu da nadjem a ima bas dobrih stvari da se procita... je l mozes da mi ostavis ovde link tog sajta?

to je BLOG i naravno ,tj cak sta  vise.kamo srece i da drugi imaju volju i zelju da citaju
imas oko 480 textova,video snimaka,fotografija itd..

uzivaj

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #9 poslato: Novembar 07, 2012, 05:58:44 posle podne »
ma vremena svako moze da nadje, samo je potrebna dobra volja :) a tebi svaka cast na ulozenom trudu i vremenu za nas sa voljom :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2012, 06:00:48 posle podne »
ma vremena svako moze da nadje, samo je potrebna dobra volja :) a tebi svaka cast na ulozenom trudu i vremenu za nas sa voljom :)

nema na cemu

Van mreže Aca_2908

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2013, 10:41:27 pre podne »
Da li je moguce da ima nezeljena dejstva, kao sto su akne i slicno? Pitam jer sam pre ima problem sa aknama, pa ne bih da imam ponovo :) I da li je ista stvar sa T100, Evotest i slicni preparatima!? Hvala

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #12 poslato: Mart 02, 2013, 01:07:00 posle podne »
Da li je moguce da ima nezeljena dejstva, kao sto su akne i slicno? Pitam jer sam pre ima problem sa aknama, pa ne bih da imam ponovo :) I da li je ista stvar sa T100, Evotest i slicni preparatima!? Hvala

Morate poceti da pravite razliku izmedju AAS i dodataka ishrani

Van mreže Aca_2908

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2013, 04:13:20 posle podne »
Ma Ok je to, pitam, jer drugu se pojavile akne a koristio je tribulus, a veruje da je ovo jace od trubulusa :)

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: ANABOL 5
« Odgovor #14 poslato: Mart 04, 2013, 09:21:08 posle podne »
Akne od tribulusa?
Da nije on nesto malo prije tribulusa uzimao, npr tabletica ili spriconezis? :P