Jun 20, 2024, 02:25:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Odlučna ali po malo pogubljena...  (Pročitano 9351 puta)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Odlučna ali po malo pogubljena...
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:09:37 posle podne »
U cemu je fora kada Jeniffer radi cucnjeve kada uradi ovaj tzv prc na kraju pokreta u gornjoj tacki?

Mislim da je fora "prca" u stiskanju gluteusa na kraju pokreta  :D

Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Poppy92

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: Odlučna ali po malo pogubljena...
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 26, 2012, 05:01:29 posle podne »
u startu smo u problemu jer ne zelis da cujes ono sto ti ne godi usima

Citat
prvo od čišćenja ishrane od junka, od većeg broja obroka i smanjivanja UH (kao hleb, zatim da se ne jedu UH u večernjim satima).

junk da
ovo drugo velika greska a i objasnio zam iz kog razloga

^^pogrešno sam se izrazila, nisam mislila na smanjivanje broja obroka, već na uvođenje više obroka. 



E sad, što se klipa koji sam postavila tiče, nije mi jasno šta ste hteli da kažete...ela ela kaže da je prelako, a Peđa da nije to za mene, da je preteško?

A što se tiče tegova, nisam ni u jednom trenutku rekla da se bojim da ću se nabildovati. Nije to razlog zašto ne bih u teretanu, već zaista nedostatak vremena. Ovo nije izgovor, evo vam mog rasporeda sa faksa -
Petak je slična priča. Obrisala sam neke podatke zbog privatnosti i tako toga.
Pri tom, ponavljam da ne živim u BGu i da kada mi časovi počinju u 9 i 15, ja iz stana krećem u 7:30, a kada se završavaju u pet ja sam kod kuće u  18:45, tako da 3 - 3 i po sata gubim u putu svakoga dana, a na faksu sam u proseku 8h.
Tegove mogu da kupim, i nisam rekla da ja neću da vežbam sa većim težinama od 2 i 5 kg, ali za sada mi je i to dovoljno opterećenje - tricepsi i ramena npr(front raises i lateral raises) -jedva mogu da izvedem 12 ponavljanja sa bedna 2kg. Sklekove, one 3/4, na kolenima jedva da mogu da uradim 5-6 sa pravilnom formom. I sad, kolikogod to bilo slabo - to je moj početni nivo, moram da počnem od nečega.

Što se saveta tiče, rešila sam da poslušam Peđu što se tiče toga da se ne oslanjam na mamu za večeru, kuvaću unapred veće količine za vikend, pa kad dođem kući, stavljam meso da se ispeče i povrće na podgrevanje... 
Kako se ostalo radi-vec ste sve rekli-samo sto je devojka-izgleda-dosla po savet
ali ce ipak uraditi onako kako ona misli da treba.

Ne, došla sam po savete i planiram da ih inkorporiram.Možda ne odjednom i ne 100%, ali razumite da ovo sve meni nije lako, i da ću morati da napravim veliki zaokret u životu - što sam voljna da uradim, ali ne mogu od 0 do savršene za jedan dan.

Juče sam sela i napravila definitivan plan, krećem da ga se pridržavam pa ću javiti kako ide :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Odlučna ali po malo pogubljena...
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 26, 2012, 05:09:17 posle podne »
Samo napred, sto vise obaveza i akcije,to bolje,najgore kada je covek besposlen. Sve najbolje
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odlučna ali po malo pogubljena...
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 27, 2012, 07:27:42 pre podne »
Citat
-jedva mogu da izvedem 12 ponavljanja sa bedna 2kg. Sklekove, one 3/4, na kolenima jedva da mogu da uradim 5-6 sa pravilnom formom.

upravo o ovome i govorim
jer ti kako si i sama rekla imas 20 kg VISKA i ova skakutanja i vratolomije sa vide-a tebi mogu samo da doensu POVREDU a nikako PROGRES
lepo je videti ove fine naupacane tete i to je sve ok-ali ljutila se ili ne,ti si daleko od toga da mozes da radis takve stvari
zato sam i rekao da treba da krenes od nekukda (teretana) a sigurno ti nece pomoci to sto radis sa 2% od onoga sto ove tete na ovom vidoje spotu raade

Citat
kuvaću unapred veće količine za vikend, pa kad dođem kući, stavljam meso da se ispeče i povrće na podgrevanje... 

bravo!!

Citat
i da ću morati da napravim veliki zaokret u životu

vec si uradila zaokret sto u opste i hoces da resis problem koji imas i mi jednino mozemo da te podrzimo u toj nameri sa PRAVILNIM SAVETIMA
sibaj napred  i javi se bar za 15 -ak dana