Septembar 25, 2024, 08:18:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: druga kura  (Pročitano 14517 puta)

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
druga kura
« poslato: Oktobar 18, 2012, 11:42:17 posle podne »
izvinjavam se sto zapocinjem novu temu, ali nisam mogao da nadjem gde bih se ubacio u pricu...
ovako.... pre nesto vise od pola godine sam se odlucio da odradim prvu kuru sa winstrolom. ovako mi je receno:

1. nedelja - Svaki dan po 2 tablette
2. nedelja -  Svaki dan po 2 tablette
3. nedelja -  Svaki dan po 3 tablette
4. nedelja - PAUZA
5. nedelja -  Svaki dan po 3 tablette
6. nedelja -  Svaki dan po 2 tablette
7. nedelja -  Svaki dan po 2 tablette
tablete su od 10mg.
nisam dobio NIKAKVE rezultate. odlucim se da odradim onda injekcije, posto navodno moguce da mi jetra sve preradi. radio sam ovako:

1. nedelja - ponedeljak i cetvrtak  po 0.5ml winstrola
2. nedelja -  ponedeljak i cetvrtak  po 1 ml  winstrola
3.  nedelja - ponedeljak i cetvrtak  po 1 ml  winstrola
4. nedelja - PAUZA - ujutru  po jedan PROVIRON
5. nedelja - ponedeljak i cetvrtak  po 1 ml  winstrola + ujutru  po jedan PROVIRON 
6. nedelja - ponedeljak i cetvrtak  po 1 ml  winstrola + ujutru  po jedan PROVIRON 
7.  nedelja - ponedeljak i cetvrtak  po 0.5ml winstrola +  ujutru  i uvece po jedan PROVIRON
8. nedelja -   ujutru  i uvece po jedan PROVIRON
      axio lab 50mg/ml
ovde sam dobio jedva neke rezultate, ali da me vidi neko ko ne zna da sam uzimao, ne bi ni primetio.
sad sam se ipak odlucio za kuru sa testosteron depom i winstrolom (stanozolol, od sad samo injekcije). zanima me dal bih mogao da uzimam ovako (posto ocigledno mi trebaju malo vece doze):

http://www.steroidshop.eu/buy-testosterone-enanthate-stanozolol-injection-p-163.html

ako ne, kako bi valjalo, i naravno sta uz to? proviron ili nesto drugo i kad da pocnem da koristim?....
                                                                                                                         
                                                                                                                                 unapred hvala

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: druga kura
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 18, 2012, 11:57:31 posle podne »
1. Doze koje si uzimao su za devojke i ne znam cemu pauza u cetvrtoj nedelji?
2. Druga kura je smesna... 100mg winstrola nedeljno? lol I wins ti je bio fake verovatno, najezim se kada vidim injektivni winstrol (aka absces)

I nije valjda da radis kure sto pisu na sajtovima gde se prodaje hemija??

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2012, 12:01:35 pre podne »
ma ne radim, nego pitam posto sam to nasao pa da proverim da li valja... ne znam, sta ti mislis? ovo za depo je ok ali mislis da treba vise winstrola?

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 19, 2012, 12:02:49 pre podne »
aha mislis na ovu sto sam odradio. sta mislis za ovu sto sam stavio link?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: druga kura
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 19, 2012, 12:43:20 pre podne »
Buraz,wins injektivni em sto ide davanje svaki drugi dan em sto ne znam sta uopste ocekujes od te smesne doze uarditi?Da ne pominjem sto je sam wins...mislim koja ti je logika uopste,cilj? Malo posetaj forumom i iscitaj o steroidima ne vredi ti ovako.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: druga kura
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2012, 02:36:53 pre podne »
kad se cita gh15 sve deluje smesno :D tek sam juce usao i jezim se kad vidim one arsenale

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2012, 05:15:58 pre podne »
Citat
kad se cita gh15 sve deluje smesno

mislim da je taj baja imao isto toliko godina koliko mu stoji u nicku kada je poceo da "pise" i sada je stariji
ima sigurno 17-pa cak bih tipivao i na 18 +  ;D ;D

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: druga kura
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2012, 05:26:10 pre podne »
Pisao sam beksu jer mu pise u.potpisu gh15 approved. Ljudi na tom forumu pricaju o dozama od 2gr trena tokom 6meseci,3grama propionata i sl. Ne znam samo kako je to izvodljivo.

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2012, 08:59:49 pre podne »
dobro, to sam skapirao da je ova kura bila smesna, jer jebi ga, pocetnik sam, uplasis se, ne znas kako ces da reagujes i jos mnogo drugih svari bla bla i odlucis se na male doze. uglavnom od straha od nepoznatog. a pitam za ovu kuru sa 500mg testa i 200mg winstrola nedeljno. jel to dovoljno ili za to kazete da treba jace?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: druga kura
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:03:49 pre podne »
dobro, to sam skapirao da je ova kura bila smesna, jer jebi ga, pocetnik sam, uplasis se, ne znas kako ces da reagujes i jos mnogo drugih svari bla bla i odlucis se na male doze. uglavnom od straha od nepoznatog. a pitam za ovu kuru sa 500mg testa i 200mg winstrola nedeljno. jel to dovoljno ili za to kazete da treba jace?
a mozes li nekako da sklepas kuru bez winnstrola ili je winns must have?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:04:40 pre podne »
Pisao sam beksu jer mu pise u.potpisu gh15 approved. Ljudi na tom forumu pricaju o dozama od 2gr trena tokom 6meseci,3grama propionata i sl. Ne znam samo kako je to izvodljivo.

pa nisam ni video to u potpisu
a bas i o tome govorim
kako iza tog nika stoji neki balavac koji pise takve stvari koje si naveo,a bogami i gore ..

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:09:26 pre podne »
pa mogu, ali mi je prioritet definicija, tj. zelim da nabacim cistu misicnu masu, ali samo winstrol mi nece dati zeljene rezultate, treba valjda u kombini sa nekim za masu, u ovom slucaju depo. ne znam, sta ti mislis?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: druga kura
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:16:03 pre podne »
pa mogu, ali mi je prioritet definicija, tj. zelim da nabacim cistu misicnu masu, ali samo winstrol mi nece dati zeljene rezultate, treba valjda u kombini sa nekim za masu, u ovom slucaju depo. ne znam, sta ti mislis?
ostavi taj winns za kraj kure, ako si krenuo na def..nemoj nikako cijelu kuru
toksican je, a inace je zestoko precjenenja stvar i bf% mora biti jako nizak da bi primjetio nesto pozitivno od njega

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:28:06 pre podne »
bf mi je 8-9% (ne znam kako, kad god sam merio bilo je tako iako nikad nisam imao trbusnjake jer imam tacno toliko sala na njemu koliko je potrebno da spreci da se ocrtavaju >:O ). pa ne mora winstrol, moze i neki drugi za def, al eto... a kako mislis, kad da pocenem sa njim? tj. koliko bi nedelja trebao i test, i koliko winstrol i kad da pocnem sa njim?

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:30:15 pre podne »
ili ajde evo lepo da pitam, nek napise neko kako misli da bi trebalo odraditi drugu kuru sa depom i winstrolom (injekcije), znaci koliko dugo i kolike doze i kako da kombinujem? naravno, i sta od pct i od kako...