Septembar 19, 2024, 07:22:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Trening na Masi  (Pročitano 1704 puta)

Van mreže ndong

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Trening na Masi
« poslato: Oktobar 15, 2012, 09:42:35 posle podne »
Pozdrav svima , kao sto sam naslov kaze cilj mi je da nabacim masu , jedno do 76-77 kg , trenutno imam 70 kg a visok sam 178 cm .Moj raspored treninga tokom nedelje bi izgledao ovako :
ponedeljak - grudi,triceps
sreda-ramena,trbusnjaci
petak-ledja,biceps
subota-noge,trbusnjaci

Vezbe za grudi -benc,kosi benc sa sipkom ili sa bucicama , razvlacenje i na kraju propadanja
ramena-potisci sa bucicama,predrucenja sa sipkom,odrucenja sa bucicama,veslanja stojeci
ledja-povlacenja sa sirokim i uskim hvatom,veslanja sedeci ,jednorucna veslanja sa bucicama
biceps-pregib podlaktice sa bucicama,koncetracioni pregibi podlaktice,svestenicki pregibi sa sipkom ili bucicama i opruzanje podlaktice sa kablovima
triceps-opruzanja sa sipkom,uski potisci sa klupe,cekic opruzanja podlaktice i opruzanja sa sipkom
Naravno ovo su otprilike osnovne vezbe koje bi radio , s tim sto bi menjao neke vezbe vremenom , Nije mi jasno samo posto sam procitao da na jednom treningu ne sme da se uradi vise od 25 serija , da li da radim 3 vezbe po 4 serije , ili 4 vezbe po 3 serije , ili da kombinujem malo , radim od 10 do 4 ponavljanja.Ako imate nesto da kazete a ne slazete se samnom slobodno recite , zato sam i ovo pisao , nov sam pretezno u ovome  :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trening na Masi
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2012, 10:34:30 posle podne »
Masu radis u kuhinji.4, 5 obroka, 2-2.5 gr proteina na kg, 4-6 gr kompleksnih hidrata, zdravih masti  i nema brige. Trening 3,4 puta nedeljno,vise osnovnih vezbi,manje izolacionih i tako.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening na Masi
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 16, 2012, 05:48:01 pre podne »
Citat
nov sam pretezno u ovome  :)

pa ocigledno
a kao sto rece valda .HRANA,tezina,staz,godine starosti...svasta nesto..