Septembar 27, 2024, 05:27:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Skidanje zadnjice  (Pročitano 21529 puta)

Van mreže Tihi

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Skidanje zadnjice
« poslato: Septembar 30, 2006, 10:37:02 posle podne »
Moze li mi neko reci kako bi se mogla skinuti mast sa zadnjice i butina (zadnjica pre svega!). Koji tip Kardio treninga primeniti u tu svrhu (bicikli, trcanje, steper,...)? Da li vruce pantalone daju neke rezultate? Da li postoje neki trikovi uvezi takvog lokalnog uklanjanja masti?
   Please, help!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2006, 11:19:30 posle podne »
ukratko kada si cut fazi i topis se onda se topis svuda otprilike podjednako,ne mozes sad reci ja hocu da skinem samo stomak,ili samo skinem guzu ili sl.o tome se pisalo takodjer,ja mislim da u ovom dijelu o kardio treningu je vec neko postavljao slicnu temu ili cak i cini mi se da se dva puta postavljala slicna tema....ja bi ti prije preporucio trcanje nego biciklo i da sredis prehranu,kao osnovno....dobro dosla na forum....


P.S
cini mi,sad sam bas htio da ti dam linkove ali tih tema sada nema cini mi se,nakon prelaska na novi server neke teme nisu prenesene,izubile su se...
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2006, 11:23:32 posle podne hare »

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2006, 11:54:21 posle podne »
Pored cardio treninga ubaci obavezno iskorak i duboki cucanj, nista ti nece srediti guzu kao te dve vezbe...
Ali naravno cardio i ishrana su na prvom mestu

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2006, 08:43:49 posle podne »
sredis ishranu,roknes kardio 2x dnevno, po zelji sipas malo sagorevaca u rezervoar i mast sa guzice ima da izgori u rekordon periodu.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:06:59 posle podne »
Ja sam radila iskorak sa onim bucicama od 2kg, mozda vama deluje smesno, ali meni je i to bilo tesko, jer nemam razvijene ruke. Da li treba da da radim bez njih ili naprotiv da se navikavam na tu tezinu? Ili da ojacam ruke :D

Zoka

  • Gost
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:08:52 posle podne »
ih 2 kg :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:09:27 posle podne »
Pa ruke tu ne bi trebale da imaju nikakav ili eventualno jako mali udeo, ako ti je problem da radis sa bucicama stavi sipku iza glave i radi sa njom!

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:13:13 posle podne »
znam da nemaju neku ulogu, ali meni je tesko. Ja sam sva nekako nezna, nisam digla nista teze od kasike :D Radila sam i to sa sipkom, ali i ona ima odgovarajucu tezinu. Ja se uvek uhvatim za najlaksu, a moja drugarica uzme najtezu i opet uradi bez nekih velikih problema. Pa onda me podstice dok stoji pored mene, a ja radim. Bas mi puno pomaze, jer ima visa iskustva. Medjutim sad u Bg nje nema, nije odavde, pa mi frka :?

Zoka

  • Gost
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:17:29 posle podne »
Pa mislim da bi ti moj dobri drug remetik mogao pomoci :)
iz istog ste grada, on je iskusan... pe eto... dogovorite se :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:18:56 posle podne »
Pa, ne znam sta da ti kazem... Rekla si da imas problem da drzis bucice...nisam shvatio da imas problem i sa izvodjenjem pokreta...ako ti je izvodjenje vezbe problem...radi bez icega dok ne naucis pokret...to je problem kod 99% pocetnika...kad naucis pokret pocni da ubacujes bucice ili sipku.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:19:21 posle podne »
Pa mislim da bi ti moj dobri drug remetik mogao pomoci :)
iz istog ste grada, on je iskusan... pe eto... dogovorite se :)

 :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:21:24 posle podne »
Citat: Vodavoda
znam da nemaju neku ulogu, ali meni je tesko. Ja sam sva nekako nezna, nisam digla nista teze od kasike Very Happy Radila sam i to sa sipkom, ali i ona ima odgovarajucu tezinu. Ja se uvek uhvatim za najlaksu, a moja drugarica uzme najtezu i opet uradi bez nekih velikih problema. Pa onda me podstice dok stoji pored mene, a ja radim. Bas mi puno pomaze, jer ima visa iskustva. Medjutim sad u Bg nje nema, nije odavde, pa mi frka


Znaci ne mozes da treniras bez drugarice.  :D
Pokusaj ti ipak da stavis sipku na ledja. Ona ti je negde 10-tak kilograma. To uopste nije pretesko za tebe.
Zapamti mora malo da boli i da se malo pomucis ako dobru zadnjicu.
Isto tako preporucio bih ti vezbe na parteru. One vezebe za koje moj prijatelj sa foruma Big Rasha kaze da ih trenira samo Lokica.
Radi ti njih, ali zapamti moras da imas veoma veliki broj po seriji, jedno 50-tak. da bi imalo efekta.
Kada osetis da gori misic (posle 20-tak ponavljanaj) tek tada te vezbe pocinju da imaju efekat.
Radi 3 serije za zadnjicu i 3 serije za kukove i rezultati ce doci.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:27:34 posle podne »
TI BI OVAKO NESTO HA?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

OVAKO JA U NS IZLAZIM....

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:32:53 posle podne »
Ako bi je zamenio dobar drug, onda bi i mogla bez nje :D
Salu na stranu, ona je imala nekog trenera koji se poprilicno zalozio da sve nauci, i da pravilno radi. I mala je, i deblja od mene, ali je zato jacha, to je i ovaj u teretani primetio. Odradi serije ocas posla. Bas mi da motiv, ostanemo minimum 2 sata u teretani. ovi momci joj se dive kako pravilno i dobro radi. Nije mi vezba teska bez tereta, jer upravo ja radim Lokicu, tj. njene vezbe i ima tog iskoraka u njenom bloku. Cak ima i poseban blok za gluteus i zadnju lozu. Onaj pokret, kad si cetvoronoske a dizes jednu nogu ispravljenu i u polozaju od 90 stepeni. Ne znam kako sam ja to objasnila :? Ali dok radim, osecam zatezanje u tom delu.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:49:50 posle podne »
Pa sta ti je onda tesko???