Septembar 20, 2024, 01:41:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ANATROPIN  (Pročitano 2966 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ANATROPIN
« poslato: Oktobar 05, 2012, 03:41:01 posle podne »
KONTROLISITE ESTROGEN POSLE KURE!!
Došlo je vreme da potpuno stavite u kontrolu nivo estrogena u vašem telu, uz istovremeno postizanje optimalnog nivoa testosterona, sve uz pomoć inovativnog suplementa koji dolazi od Gaspari Nutrition-a. .

ANATROPIN na:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30135

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2016, 04:24:33 posle podne »
Jel postoji neki slican suplement? Ovog vidim da vise nema...Tj.nema ga ko zna od kad!
no pain no gain

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2016, 05:32:27 posle podne »
Jel postoji neki slican suplement? Ovog vidim da vise nema...Tj.nema ga ko zna od kad!

nema ga cak ni na ostalim trzista,posto je zabranjen tj sadrzavao je navodno u sebi supstancu koja je uticala na poboljsanje sportskih rezulatat :D :D  -jbg..offical objasnjenje.
elem
ne znam za cega ti treba taj preaprat (licno sam ga koristio posle kure),kao i gomilu drugih,ali od kada se pojavio TERMINATOR,zaista nemam aposlutno nikakvih problema,te 6-8 ned nakon kure uz redovno i shematsko koristenje istog ...ono..VRH

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/kompleksni-stimulatori-prirodnog-lucenja-gh/194-x3m-terminator-180-kapsula.html

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2016, 05:57:23 posle podne »
Mislim da je estrogen ostao visok nakon kure...Telo mi bas zadrzava vodu.UH su na 200-300 g bez junka ali jednostavno znas kad ustanem ujutru bas se osecam naduto uzas.Ovo je 5-6 nedelja nakon kure ne znam na koji nacin bih mogao da regulisem to.
Vidim da pise na terminatoru da regulise estrogen e sad da li mi na ovim osnovama preporucujes to,nije problem uzecu ga.
Pitam jer verujem da si nekad davno imao ovih problema :)
no pain no gain

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2016, 06:12:47 posle podne »
Mislim da je estrogen ostao visok nakon kure...Telo mi bas zadrzava vodu.UH su na 200-300 g bez junka ali jednostavno znas kad ustanem ujutru bas se osecam naduto uzas.Ovo je 5-6 nedelja nakon kure ne znam na koji nacin bih mogao da regulisem to.
Vidim da pise na terminatoru da regulise estrogen e sad da li mi na ovim osnovama preporucujes to,nije problem uzecu ga.
Pitam jer verujem da si nekad davno imao ovih problema :)

Pa vidi
ja spadam u veoma pragmaticne ljude,i nikada nisam postavljao dodatna,ili suvisna pitanja kada mi je receno da treba da uradim to i to
Moguce i iz razloga sto tada nije bila poplava koje kakvih,da ih ne nazivam pravim imenim,a i ljudi od kojih sam ucio i dan danas su strahpostovanje
sve ovo sam ti napisao iz razloga sto npr ti pricas o tome da MISLIS da je estrogen ostao visok ,onda navodis u celoj toj prici tj trpas u pricu UH itd itd-sto je verovatno rezulatat ko zna koliko vrsta odgovra,citanja i ko zna cega sve ne i konfuzije u informacijima
dakle
estreogen TI svakako pravi problem iz prostog razloga sto nakon kure NEMA tvog testa ni u tergovima,a sintetski nakon 5-6 ned ima samo repove
tu dolazi do tricky parta,u kojem se ljudi lacaju koje kakvih estr supereosra sto na kratke staze moze da resi problem sa estr i sa vodom,ali sa IUH nema veze..kako..pa ti mozes da zderes nakon kure 500 gr uh i ako uzimas XXX mg arimidexa ili nekog drugog blokatora,pa zacinis sa jos nekim supresorom ---VOILA..ti ces biti suvlji nego na kuri :D :D
interesatno jel da?
pa jeste
ali ovo ne znaci DA TO RADIS
jer crni dani slede iza toga,a to je tipa da ti se javi GYNO 6 mesci nakon kure..hmmmmmm LAZES MELITA!!!
jbg..moze biti,a ne mora da znaci...
salim se
elem
da ne duzim
moj ti je predlog da NE VODIS racuna o vodi jer ona verovatno (ganratujem) nema veze sa estr,vec moze da bude npr i optrecnje bubrega usled silaska sa dijete tj usled nemogucnosti sinteze proteina u nedostatku sterkica itd itd..nije ni bitno
esterogen resavaj sa ovim sto sam ti rekao
a visak vode koji eventalno moze da nastane (mada ne verujem) ali da ne remetis prirodne procese u telu,moj ti je savet da svaki dan pijes 1 -1.5 litara ZELENOG CAJA (ku;jen u prodavnicma zd hrane) ,da uzimas 3-4 gr vitamina C i termintor..
nekako sam siguran da ces biti iznenadjen ;)

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #5 poslato: Septembar 08, 2016, 06:25:45 posle podne »
Bukvalno si mi dao odgovore na 5 pitanja koje sam zeleo da postavim... :)

Podpitanje sam postavio jer sam zeleo da detaljnije objasnim problem ali vidim da si vec unapred znao u cemu je rec.Da ne davim vise.Hvala ti na izdvojenom vremenu  ;)
no pain no gain

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANATROPIN
« Odgovor #6 poslato: Septembar 08, 2016, 06:52:50 posle podne »
Bukvalno si mi dao odgovore na 5 pitanja koje sam zeleo da postavim... :)

Podpitanje sam postavio jer sam zeleo da detaljnije objasnim problem ali vidim da si vec unapred znao u cemu je rec.Da ne davim vise.Hvala ti na izdvojenom vremenu  ;)


nista bre
taman posla