Septembar 20, 2024, 06:28:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: GLUCOSAMIN and MSM  (Pročitano 2290 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
GLUCOSAMIN and MSM
« poslato: Oktobar 03, 2012, 11:51:56 pre podne »
U ovom proizvodu pored glukozamina ubačen je i MSM koji pomaze bolju ugradnju glukozamina.

Proizvod je namenjen sportistima i starijim osobama koji imaju bolove u zglobovima.

ULTIMATE GLUCOSAMIN :
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30008

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2012, 08:22:29 posle podne »
Istego sam ligamente na levom kolenu, da li glukosamin obnavlja ligamente sobzirom da kad sam bio kod lekara samo su mi napipali bol sa unutrasnje strane kolena, i rekli mi da mazem 3xdnevno gavez gel, nema treniranja 2 meseca i da moram da nosim steznik kad hodam, a za par dana treba da mi pocnu magnetne terapije kolena...da li glukosamin ima efekta u mom slucaju?   :) :) :)
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2012, 09:43:52 posle podne »
Istego sam ligamente na levom kolenu, da li glukosamin obnavlja ligamente sobzirom da kad sam bio kod lekara samo su mi napipali bol sa unutrasnje strane kolena, i rekli mi da mazem 3xdnevno gavez gel, nema treniranja 2 meseca i da moram da nosim steznik kad hodam, a za par dana treba da mi pocnu magnetne terapije kolena...da li glukosamin ima efekta u mom slucaju?   :) :) :)

odgovrio sam ti tamo

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 05, 2012, 11:58:09 pre podne »
Moram da napisem nesto oko ovoga,ne za ovaj proizvod konkretno nego za Natrol-ov msm glucozamin,skoro sam ga kupio za kevu koja ima 55godina i stalno kuka da je bole kosti. Posle 20 dana i uzimanja svaki dan po jednu zena je pocela da trci po kuci  :D
Znaci sve preporuke za msm glucozamin1

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2012, 12:42:20 posle podne »
Moram da napisem nesto oko ovoga,ne za ovaj proizvod konkretno nego za Natrol-ov msm glucozamin,skoro sam ga kupio za kevu koja ima 55godina i stalno kuka da je bole kosti. Posle 20 dana i uzimanja svaki dan po jednu zena je pocela da trci po kuci  :D
Znaci sve preporuke za msm glucozamin1

 X2

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2012, 12:47:49 posle podne »
ja ga uzimam za rame, poceo sam i da treniram pre mesec ipo a trebalo je da pravim pauzu do Decembra bar.
Kad ga uzimam, sve radi :D Nemam probleme.
Definitivno preparat koji cu uzimati kojom se god aktivnoscu budem bavio.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 06, 2012, 01:43:50 pre podne »
treba da se uzima neki period u kontinuitetu...e sada,sta je njegov posao --- da li treba da se uzima da bi nesto radilo kako treba (sto kaze tanatos)...ili moze i da pomogne trajno u resavanju problema (ako naravno ima rezultata tokom uzimanja)...


pedja,da li ima uzimanje GLUCOSAMIN-a neke negativne efekte...?
pitam u slucaju konstantnog uzimanja.... zato sto sam pre citao nesto o tome i bilo je dosta toga navedenog (e sada ne znam u kojoj meri i kolika je poverljivost informacija, sta pa  nema mana)

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: GLUCOSAMIN and MSM
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 06, 2012, 01:53:36 pre podne »
Znam Pedjin odgovor a imas ga i na snimcima.
Elasti Joint +  glukozamin. To on uzima tako da ... :) Nema razloga da se cima neko oko stetnosti. Bar ja mislim da nema.