Septembar 29, 2024, 07:25:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: BAKIC  (Pročitano 10031 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BAKIC
« Odgovor #15 poslato: Septembar 23, 2012, 10:10:54 pre podne »
Van cele price BB-a i foruma, Bakic je stvarno veliki covek i jos veci prijatelj..meni uopste nije bilo jasno kako je moguce da je upao u takvu pricu, jednostavno to nije on. Posle toga sam prelistao nesto malo po forumu i rekao bih da je lose odreagovao, to sebi nije trebalo da dopusti.
Tacno je da sampion mora biti iznad takvih stvari, ali i on je samo covek..i nema nista gore nego kad te bezbroj NN lica orkestrirano proziva i covek je jednostavno pukao!
Ok, ispao je los lik, ali da svako malo stigne da mu se podsmeva i da ga omalovazava, to nije u redu.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: BAKIC
« Odgovor #16 poslato: Septembar 23, 2012, 10:23:19 pre podne »
CHOICE OF THE WARRIOR WITH LEPOMIR BAKIC

Evo ja npr kad pogledam ovaj snimak gde covek u siledzijki i zunzarama
(apsolutno gay stajling-protiv gay populacije inace nemam nista ali mi je degutantno
ovako ispred Hrama)i-dakle-spred Hrama prica(da ne kazem sta gore)-ma ne mogu ga ni slusati
i preko klipa sam preletela ali ovo je ocajno i zalosno.Nemam reci.

I crkoh od ljubomore i zavisti-bas mu zavidim na zivotu i egocentrizmu bez pokrica-na tome kakav je covek,
na toj mrznji i besu koju nosi u sebi i koja ga truje i koja mu je pokretac a odvesce ga i vec ga je odvela na
stranputicu.Verovatno treba da mu zavidim i na razorenoj porodici jer ko sisa zenu,dete,bb je zivot,bb je na
prvom mestu.To je primer i to je poruka mladima-ono na sta treba da se ugledaju  :-[
I koga vise boli uvo uopste za Bakica.Ali mislim da je kre......a i on to svojim javnim nastupima i potvrdjuje.
Molim lepo.
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2012, 10:26:00 pre podne ela ela »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BAKIC
« Odgovor #17 poslato: Septembar 23, 2012, 11:11:55 pre podne »
Dakle, posto si ti sad dala svoju obzervaciju o tome kako je Bakic kreten, treba svi da se slozimo sa tobom?
Ako te zabole za Bakica, sto se uopste bavis njime?

Mnogo sampiona poznajem licno, moram ti priznati da tu ima svakakvog sveta - u najmanju ruku zlonamernog, a ovaj doticni, kojem se nepotrebno poklanja paznja, nije ni blizu toga. U nekim situacijama je ispao prijatelj kakvih malo ima..
Nisam cuo da je nekome nesto ucinio nazao, a mnogi su se nasli u ulozi sudije..nekada moras biti vest diplomata u javnom eksponiranju, a on je sve sem takticar i tu se preracunao.
Nije problem kad ti ime i prezime daju kritiku, ali nekad je bas nisko kad ti sude keybord eksperti.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BAKIC
« Odgovor #18 poslato: Septembar 23, 2012, 11:17:09 pre podne »

Nije problem kad ti ime i prezime daju kritiku, ali nekad je bas nisko kad ti sude keybord eksperti.

Pa nije ela ela bas keyboard expert, i ona je aktuleni prvak drzave u powerliftingu

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BAKIC
« Odgovor #19 poslato: Septembar 23, 2012, 11:21:33 pre podne »
Uopste nisam mislio na elu, dobro svi znamo za njene rezultate..mnogi su se ukljucili u prozivke bez valjanog argumenta
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BAKIC
« Odgovor #20 poslato: Septembar 23, 2012, 11:28:18 pre podne »
Uopste nisam mislio na elu, dobro svi znamo za njene rezultate..mnogi su se ukljucili u prozivke bez valjanog argumenta

Ok, sorry onda. Ja to malo zastitnicki :)

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: BAKIC
« Odgovor #21 poslato: Septembar 23, 2012, 11:49:30 pre podne »
@ela
svaka ti je na mestu! I ti IMAS pravo da komentarises.
I ja se apsolutno slazem sa tobom, ali ja sam u BB niko i nista, i nije normalno, nije fer da ja sad uzmem i pljujem Bakica.
To je glavni problem Srba. Svi smo toliko strucni, da znamo gde Novak gresi kad ne osvoji titulu, tacno svi znamo zasto MIhajlovic poziva bas te fudbalere, svaki srbin TACNO zna ko bi trebao da bude u startnoj petorci u basketu.
Svaki Srbin je bolji lekar od  lekara, jaci od Herkula, mudriji od Sokrata, Bude i Oca Tadeja zajedno.

E to me iritira. I morate da prihvatite - Bakic je za 95% ljudi sa foruma sampion, i to je tako.
A ovih 5% hoce li mu oprostiti, hoce li ga podrzati ikad vise... brate njihova stvar opet, nemam ja sta da sudim

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: BAKIC
« Odgovor #22 poslato: Septembar 23, 2012, 11:51:35 pre podne »
CHOICE OF THE WARRIOR WITH LEPOMIR BAKIC

Evo ja npr kad pogledam ovaj snimak gde covek u siledzijki i zunzarama
(apsolutno gay stajling-protiv gay populacije inace nemam nista ali mi je degutantno
ovako ispred Hrama)i-dakle-spred Hrama prica(da ne kazem sta gore)-ma ne mogu ga ni slusati
i preko klipa sam preletela ali ovo je ocajno i zalosno.Nemam reci.

I crkoh od ljubomore i zavisti-bas mu zavidim na zivotu i egocentrizmu bez pokrica-na tome kakav je covek,
na toj mrznji i besu koju nosi u sebi i koja ga truje i koja mu je pokretac a odvesce ga i vec ga je odvela na
stranputicu.Verovatno treba da mu zavidim i na razorenoj porodici jer ko sisa zenu,dete,bb je zivot,bb je na
prvom mestu.To je primer i to je poruka mladima-ono na sta treba da se ugledaju  :-[
I koga vise boli uvo uopste za Bakica.Ali mislim da je kre......a i on to svojim javnim nastupima i potvrdjuje.
Molim lepo.
iako se ni meni ne svidja kako se predstavio na ovom snimku, degutantnije je suditi o coveku kako se obukao, ili na osnovu njegove porodice(niko nema prava nikom da zamera na tako necem)
svidelo se to nekom ili ne, Bakic je izuzetan bilder, moze da nam se svidi ili ne, no to je neka druga prica.
mnogi su se ukljucili u prozivke bez valjanog argumenta
ne secam se te teme bas najdetaljnije, a nemam volje da je trazim pa ponovo citam; no sasvim sigurno je da bi bar polovina foruma samom sebi govorila "Gospodine, dobar dan!" da izgleda kao on :)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: BAKIC
« Odgovor #23 poslato: Septembar 23, 2012, 12:08:56 posle podne »
Dokumentarni film „Kletva“ je svojevrsna retrospektiva zla, pa čak i više, s obzirom da otkriva njegov uzrok i ilustruje posledice očite u životu, kako pojedinaca i porodica, tako države i celokupnog čovečanstva. On se bavi snagom ljudskog uma, jačinom riječi, izgovorene ili neizgovorene, te duhovnom silom kojom je obdaren čovjek da može preneti na svoju okolinu dobro ili zlo, zavisno od izbora. A izbore i odluke donosimo svakodnevno...
http://www.prijateljboziji.com/index.php?p=Filmovi&id=69

Ovakav smo mi Narod nazalost!!!
Ovo je Film koji prica o nama i dobrih i losih i postenih i nepostenih i onih koji rado grese i sude a i oni koju to necine!! Pa nek se svako sam prepozna.
Ovu poruku nema veze sa Bakic-om i sa sve ostale ovde. Neutralna poruka onako just for fun za vas onako Nedelja pa da malo gledate Film.
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2012, 12:12:30 posle podne Kralj ist Back-Bakic »
Kralj ist Back

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: BAKIC
« Odgovor #24 poslato: Septembar 23, 2012, 12:28:07 posle podne »
Zaboravih da kazem jos nesto-doticni osoba je-da kazem-javna licnost i kao
takav-podlozan je komentarima i pozitivnim i negativnim-to je tako i to je normalno.
Imam pravo da komentarisem bilo koju javnu licnost a komentarisem na osnovu onoga
sto je javnosti dostupno od strane doticne osobe,dakle ne moram licno da poznajem
Zinedine Zidana da bih mogla da polemisem o tome da li je dobar ili los fudbaler ili Ronaldinja
npr-pa da kazem da je zastranio,upropastio karijeru i odao se porocima.
I stvarno ne znam sta ovde nije jasno.
Takodje sam rekla a i da ponovim(posto se ta prica o zavisti stalno provlaci)-nemam na cemu da
zavidim i nemam na sta da se ugledam kod doticne osobe jer meni-biti sportista je mnogo vise od
pukog sportskog rezultata.Biti uspesan sportista znaci biti kompletna licnost-izgadjenog karaktera i uma,
ne samo tela.Takve ljude postujem,divim im se i nemam problem da to otvoreno kazem.
Takodje-mislim da je jako losu formu pokazao na poslednjam takmicenju gde je i pao na doping kontroli
(nije mi cilj da prozivam za doping i savrseno mi je jasno kako sa tim stoje stvari).No-i usponi i padovi su
deo sporta.Sve ostalo je manje vise receno.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: BAKIC
« Odgovor #25 poslato: Septembar 23, 2012, 12:28:07 posle podne »
Dokumentarni film „Kletva“ je svojevrsna retrospektiva zla, pa čak i više, s obzirom da otkriva njegov uzrok i ilustruje posledice očite u životu, kako pojedinaca i porodica, tako države i celokupnog čovečanstva. On se bavi snagom ljudskog uma, jačinom riječi, izgovorene ili neizgovorene, te duhovnom silom kojom je obdaren čovjek da može preneti na svoju okolinu dobro ili zlo, zavisno od izbora. A izbore i odluke donosimo svakodnevno...
http://www.prijateljboziji.com/index.php?p=Filmovi&id=69

Ovakav smo mi Narod nazalost!!!
Ovo je Film koji prica o nama i dobrih i losih i postenih i nepostenih i onih koji rado grese i sude a i oni koju to necine!! Pa nek se svako sam prepozna.
Ovu poruku nema veze sa Bakic-om i sa sve ostale ovde. Neutralna poruka onako just for fun za vas onako Nedelja pa da malo gledate Film.
promasio si temu :)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: BAKIC
« Odgovor #26 poslato: Septembar 23, 2012, 01:02:00 posle podne »
Zaboravih da kazem jos nesto-doticni osoba je-da kazem-javna licnost i kao
takav-podlozan je komentarima i pozitivnim i negativnim-to je tako i to je normalno.
Imam pravo da komentarisem bilo koju javnu licnost a komentarisem na osnovu onoga
sto je javnosti dostupno od strane doticne osobe,dakle ne moram licno da poznajem
Zinedine Zidana da bih mogla da polemisem o tome da li je dobar ili los fudbaler ili Ronaldinja
npr-pa da kazem da je zastranio,upropastio karijeru i odao se porocima.
I stvarno ne znam sta ovde nije jasno.
Takodje sam rekla a i da ponovim(posto se ta prica o zavisti stalno provlaci)-nemam na cemu da
zavidim i nemam na sta da se ugledam kod doticne osobe jer meni-biti sportista je mnogo vise od
pukog sportskog rezultata.Biti uspesan sportista znaci biti kompletna licnost-izgadjenog karaktera i uma,
ne samo tela.Takve ljude postujem,divim im se i nemam problem da to otvoreno kazem.
Takodje-mislim da je jako losu formu pokazao na poslednjam takmicenju gde je i pao na doping kontroli
(nije mi cilj da prozivam za doping i savrseno mi je jasno kako sa tim stoje stvari).No-i usponi i padovi su
deo sporta.Sve ostalo je manje vise receno.


bravo :)


i još, ako nekoga ne zanima mišljenje drugih, "NN ljudi", onda neka ne predstavlja javno svoje rezultate (na forumu, na bini, na televiziji, časopisima itd.) i nek ih prikaže samo grupi ljudi i prijatelja čije ga mišljenje zanima... a ne takvo filtriranje, u fazonu - oni NN likovi koji me pohvale su ok, a oni koji kritikuju su nebitni i nemaju pravo da komentarišu jer eto, nikad nisu izašli na binu... Boga mi, kad si se pojavio na televiziji onako pun sebe i predstavljaš se kao pro bilder, najbolji srpski bilder itd, imam pravo da kažem da si egoističan i narcisoidan, makar ja bio i Živorad Petrović iz Donje Pripizdine koji nikad nije prošao pored teretane...

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: BAKIC
« Odgovor #27 poslato: Septembar 23, 2012, 01:40:11 posle podne »
meni je sasvim ok lik,dosta je realan

Van mreže Simoncelli

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: BAKIC
« Odgovor #28 poslato: Septembar 23, 2012, 02:53:45 posle podne »
Cemu tolika polemika? Ne znam zbog cega se dize tolika prasina oko doticnog.
Koliko znam ima jako puno boljih bildera pa se ne eksponiraju toliko.Daleko je on od najboljeg bildera Srbije.
A i koliko znam godinama je u istoj kategoriji,puno je kakio naokolo pa ga je Svetozar Milenkovic istresao iz gaca na poslednjem takmicenju.

Takodje kruze neke price da je lik furundzija i da se prodaje.To nije sportista,a kamoli porodicni covek.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BAKIC
« Odgovor #29 poslato: Septembar 23, 2012, 11:20:32 posle podne »
Cemu tolika polemika? Ne znam zbog cega se dize tolika prasina oko doticnog.
Koliko znam ima jako puno boljih bildera pa se ne eksponiraju toliko.Daleko je on od najboljeg bildera Srbije.
A i koliko znam godinama je u istoj kategoriji,puno je kakio naokolo pa ga je Svetozar Milenkovic istresao iz gaca na poslednjem takmicenju.

Takodje kruze neke price da je lik furundzija i da se prodaje.To nije sportista,a kamoli porodicni covek.


Izuzetno realne i proverene cinjenice, nema sta.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD