Septembar 29, 2024, 07:23:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Komunalni policajci tuku putnika bez karte  (Pročitano 27521 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #75 poslato: Septembar 21, 2012, 05:05:47 posle podne »
A ne znam sto tako, al def smo otisli u k.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #76 poslato: Septembar 21, 2012, 06:31:45 posle podne »
Nikakva ljubomora vec je jednostavno:druga drzava-placaj skolu kao stranac, ne zauzimaj studenjak na ko zna koliko godina jer ti je stric/kum nacelnik tamo necega (a znam bar 5 takvih primera). Otisao letos tamo, drugar ima kucu u HN.Prodavacica nas otvoreno vredja nesto u fazonu:"Vi Srbi ste ovakvi i onakvi..".Na setalistu neki dripac psuje majku srpsku nekoj ribi koja sedi pijana na podu.Drugarici na autobuskoj stanici nece da rezervisu povratnu kartu jer prica bg naglaskom.Ode taj ciji je otac iz HN i zavrsi sve za pola minuta bez problema. Gledam i pitam se, jel moguce da je ovolika mrznja iz ne znam kog razloga? Ne bavim se politikom,na Crnogorce i Srbe sam uvek gledao kao na isti narod, a sad ovako..

Ima stoke svuda jbg...Mada ne znam nikog ko je imao bilo kakvih neprijatnosti u CG zato sto je iz Srb...Mrznje na sve strane...Kad citam komentare na B92,pa na Vijestima...idiot do idiota

Ali ja ti garantujem da bi tamo vise od pola ljudi ginulo za Srbiju ispred 99% ljudi odavde
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #77 poslato: Septembar 21, 2012, 06:33:13 posle podne »
@sasacg
Ziva istina

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #78 poslato: Septembar 21, 2012, 07:01:41 posle podne »
Pa ne znam bas dole u CG su bas lepo proslavili njihovu nezavisnost, pa su cak poceli da izmisljaju neke njihove reci kako bi se razlikovali a i kako vidim priznali su i Kosovo, toliko o njihovoj ljubavi

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #79 poslato: Septembar 21, 2012, 07:35:50 posle podne »
da, jeste
isto tako probaj da radis kao Crnogorac ovdje pa ces da vidis kako te fino ova Srpska administracija sirokog srca prihvati. Hajde,svi se osvrcu na to kao sta rade Crnogorci dole, sta ovo, sta ono....a sta rade Srbi Crnogorcima to ne se spominje, naravno nije politicki korektno tako pricati, a i kvari se slika o velikom juznoslovenskom srcu kod nas Srba :)

Koliko znate problema koje imaju Crnogorci i firme iz CG u Srbiji?
Vjerovatno niti jedan.
Vjerovatno jel vas boli kc.
Znate samo ono sto vama dira u dzep, uvijek jednostrano sagledavanje situacije...klasika vec.

Nisam Crnogorac, korjenima jesam, nemam potrebu niti koga da branim, niti vrijedjam, samo imam potrebu da kazem da mi je pun kc jednostranog sagledavanja situacije.

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #80 poslato: Septembar 21, 2012, 07:40:23 posle podne »
Pa ne znam bas dole u CG su bas lepo proslavili njihovu nezavisnost, pa su cak poceli da izmisljaju neke njihove reci kako bi se razlikovali a i kako vidim priznali su i Kosovo, toliko o njihovoj ljubavi
Druze to je uradila politika a ne narod CG.
Sad ces ti rec pa narod je birao tu vlast ali to je vec neka druga tema o kojoj bi se moglo pricati 100 godina.
Nisi iz CG i ne znas kako stoje stvari....

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #81 poslato: Septembar 21, 2012, 08:08:13 posle podne »
Ali ja ti garantujem da bi tamo vise od pola ljudi ginulo za Srbiju ispred 99% ljudi odavde

Bi lagano. Jos su moji svi iz Berana, veci Srbi od 99% Srba iz Srbije. Sve ce to doci na svoje, samo polako.
Stricu uzese auto zato sto je na firmu iz Berana ciji je on vlasnik a vodi se da zivi u NS. I opet voli Srbiju vise od CG...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #82 poslato: Septembar 21, 2012, 08:18:18 posle podne »
E ovo sto se desilo na forumu je ono sto ce se verovatno i desiti u javnosti po pitanju ove dvojice debila iz busa.
Krenuce da se kuka na Djilasa, bedu u drzavi i sl. Jbte zavrsilo se na "bratskim" svadjama opet...
Jos ce ova dva debila ispasti zrtve drustva.

Umesto da fokus bude na to da li ce oni relativno brzo dobiti adekvatne kazne, ovaj putnik sto se ponasao ko kreten, za remecenje javno reda i mira, a komunalni krivicnu za napada, nasilje ili sta vec.
Da vide i drugi sta ih ceka kad prave sranja...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #83 poslato: Septembar 21, 2012, 08:28:16 posle podne »
Ali ja ti garantujem da bi tamo vise od pola ljudi ginulo za Srbiju ispred 99% ljudi odavde

Bi lagano. Jos su moji svi iz Berana, veci Srbi od 99% Srba iz Srbije. Sve ce to doci na svoje, samo polako.
Stricu uzese auto zato sto je na firmu iz Berana ciji je on vlasnik a vodi se da zivi u NS. I opet voli Srbiju vise od CG...


Evo ga jos jedan Vasojevic ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #84 poslato: Septembar 21, 2012, 08:35:19 posle podne »
E ovo sto se desilo na forumu je ono sto ce se verovatno i desiti u javnosti po pitanju ove dvojice debila iz busa.
Krenuce da se kuka na Djilasa, bedu u drzavi i sl. Jbte zavrsilo se na "bratskim" svadjama opet...
Jos ce ova dva debila ispasti zrtve drustva.

Umesto da fokus bude na to da li ce oni relativno brzo dobiti adekvatne kazne, ovaj putnik sto se ponasao ko kreten, za remecenje javno reda i mira, a komunalni krivicnu za napada, nasilje ili sta vec.
Da vide i drugi sta ih ceka kad prave sranja...

remecenje javnog reda i mira je SAMO! onda kad to gradjanima smeta i isti TO PRIJAVE!
Za to sam bar osudjivan :D
Ovde nema RJRM, ovde mogu policajca da tuze za remecenje, zato sto je uznemirio putnike u autobusu svojom nestrucnom intervencijom.
Debelajner... nema dela! Ako neciju uslugu neces da platis, taj neko te goni po privatnoj tuzbi, policija nema nista sa tim po zakonu. Jel on dao licnu kartu (pasos)? Jeste. cao zdravo.

@ sasa
Veci sam Vasojevic bio dok je ista drzava bila, sad sam malo "mirniji"  al ne manje ponosan! To nikako :D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #85 poslato: Septembar 21, 2012, 08:50:52 posle podne »
E ovo sto se desilo na forumu je ono sto ce se verovatno i desiti u javnosti po pitanju ove dvojice debila iz busa.
Krenuce da se kuka na Djilasa, bedu u drzavi i sl. Jbte zavrsilo se na "bratskim" svadjama opet...
Jos ce ova dva debila ispasti zrtve drustva.

Umesto da fokus bude na to da li ce oni relativno brzo dobiti adekvatne kazne, ovaj putnik sto se ponasao ko kreten, za remecenje javno reda i mira, a komunalni krivicnu za napada, nasilje ili sta vec.
Da vide i drugi sta ih ceka kad prave sranja...

na zalost, rekao si sustinu.
Umjesto da je ovo jedan dogadjaj, koji ce pravosudni i izvrsni organi da rjese po kratkom postupku, ova stvar ce da dobije epilog kakav ne smije da dobije.
I fino kazem da se ovdje nazire ksenofobija, a uzrok nje je beda

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #86 poslato: Septembar 21, 2012, 09:02:00 posle podne »
Ma meni crnogorci ne smetaju sta vise za mene oni nisu stranci vec isto srbi a to sto je politika uradila drugcije i to sto neki dole sebe nazivaju crnogorcima to je druga stvar uostalom i sami znate Njegos je za sebe govorio da je srbin, ja sam samo ocekivao od te CG gde kako kazete ima mnogo vise srba da nesto preduzme narod a ne da cute ko picke jedne niko nije skocio protiv toga kad je njihova drzava priznala Kosovo i ne zelim o tome ni da pricam bas me briga al tu se videlo ko su i sta su..jedine srbe koje postujem su srbi preko Drine tj u RS cak poznajem i tamo par ortaka i oni svi tamo jako gotive srbe jer su i oni takodje a ne ko ovi dole sto sad izmisljaju neke rJeci.
Ni ovi tkz srbi sto zive ovde ni oni nista nisu bolji od ovih odozdo sve je to postala jedna picka od naroda zahvaljujuci demokratskoj vlasti i danas svako gleda svoju guzicu a za sve je kriva politika, gledam ove muslimane i stvarno ih treba ceniti pa nama da je neko uvredio nesto mi bi ga bre podzrali i cestitali..

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #87 poslato: Septembar 21, 2012, 11:05:14 posle podne »
Ne znam koliko ksenofobija nema veze sa bedom. Kad god ti je lose trazis drugog za krivca. Prosto ti bode oci onaj sto je preko veze prosao bolje od tebe, sa sve svjezim akcentom iz cg-a.
Kao sto su ljudi pizdeli na izbegle 90ih koji su vozili mecke, bembare is sl. i poistovecivali sve izbeglice sa njima, a olako zaboravljali gomilu koja se smestala po "prihvatnim" centrima, a neki su i do danas tamo.

Realno i ja pizdim kad vidim crnogorske veze na delu, ali nista manje ne pizdim i na ove lokalne. U sustini ti mozes sebe da proglasis i Uzbekom, ako se tako osecas, zivis u ovoj drzavi i postuj njene zakone, ne smes imati probleme sto nisi Srbin.

Ovde je mnogo popularno zakukati kako je neko drugi kriv i proci nekaznjen, jos i zrtva ispadnes. Evo ovi na vlasti kukaju na korupciju prosle vlade, sta li je ono sadasnji premijer bio u prosloj vladi? Onda kukaju na finansijske brljotine prosle vlade, al ne mogu se setim ko je ono skoro pa baz prestanka bio po finansijskim resorima otkako je premijerova stranka izgubila apsolutnu vlast 2000te.

E pa tako ce, bojim se, i ova dva debila zakukati po teskom zivotu, narod ce sa njima i nikom nista...

A stvar je krajnje prosta, moraju najebati i jedan i drugi, s tim da komunalni mora mnogo gore, jer su njegovi postupci ozbiljniji, kao i pozicija sa koje nastupa. Ne znam tacno kako im optuznice moraju glasiti po zakonu, ali da pred zakonom moraju odgovarati je sigurno.

Tu samo treba malo volje, da se da jasan primer drugima da se mora ponasati odgovornije, pa onda mozda i bude bolje...


Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #88 poslato: Septembar 22, 2012, 05:48:14 posle podne »

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #89 poslato: Septembar 22, 2012, 06:49:20 posle podne »
Sto Milan kaze, takodje sam uvek gledao na Crnogorce kao isti narod.. Ali ovo sta se desava poslednjih godina je strasno
Prvo vidim devojka koja izdaje apartmane, zivi od Srba pljuje ih, na faksu vise Crnogoraca nego Srba.. naravno placaju 5x jeftiniju skolarinu jer se predstavljaju kao Srbi, ili im drzava plati..
Ako odete u CG primeticete da Srbi su obicna radna snaga, stoka, osim zemunca krimosa koji drze pola budve, herceg novog itd
Dok u Srb, imate na tonu da vidite advokata, doktora, ekonomista.. Itd, jednostavno crnogorci se drze u coporu i samo zavrsavaju jedni drugima, nemam nista protiv.. Ali kako se prema Srbima ponasaju pa to je strasno.. Da dolazim u sukob sa raznoraznim seljacima jer vozim kola sa BG tablama, i smetam na parking mestu koje sam platio cim sam stigao na letovanje 10 dana unapred, i raznih sukoba, a na more sam isao sa ribom, tako da mozete misliti koliko sam problema pravio.. U teretani u sportskom centru u Budvi, radi jedna debela smradina skrta, kad sam usao pitao me, jesi li prvi put ovde i odakle si? Ja kazem iz Srb, naplati mi 5 evra, sutradan odem, druga smena drugi lik, 2 ili 3 evra je bio dan, to jos pre 3 godine
Gotivio sam CG, ali cisto sumljam da cu ikad ponovo otici na letovanje dole, iako sam isao svake godine, iako odem u Grcku ili Bugarsku uvek odem i do CG.. Ali ono, sad imamo Ruse ko vas jebe :)
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2012, 06:52:32 posle podne bingo »