Septembar 29, 2024, 09:22:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Komunalni policajci tuku putnika bez karte  (Pročitano 27536 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #45 poslato: Septembar 19, 2012, 05:43:27 posle podne »
@mr t
To sto ne stavljam smajlije kad pisem i ne tapsem nekog po ramenu lad radi pogresno i otvoreno kazem sta mislim ni malo ne znaci to sto si ti shvatio. Takav stav imam samo kad mi neko otvoreno preti,kao onaj skoro da ce da mi pojede mozak kasikom jer sam mu rekao da nema pojma,pa se nije pojavio.Da si upucen u temu znao bi da ljudi iz cg ne placaju skolarine za strance na foru. Proguglaj malo.Bas sam to pitanje stavio na fb juce da cujem misljenja ljudi. Tako da,nemoj u nekoseno ;)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #46 poslato: Septembar 19, 2012, 05:54:37 posle podne »
Ovaj Milan pl dize 300kila i svi misle odmah da je covek agresivac:-) :)

boli ljude kad im kazes da  grese. Poredi nas covek sa visoko razvijenom zemljom. Pa ne ide bas tako.
Primer drugara u Cirohu. Ima decko 10 000 franaka i redovno placa sve sto treba. Jebe mu se da pravi problem za neki sitnis. Meni keva ne radi,cale skupi 50k sa prekovrwmenim inocnim radom,a nas je 4 oro.Ja malo odugovlacim faks snalazeci se za pare ali pored studiranja elektrotehnike i mema bas mnogo mesta za posao.Sad neko ko ima 25 k treba da da 3 za prevoz dok oni pederi od.politicara trose 1000e mesecno na ruckove prevoze i sve ostale hirove. Prevoz treba da se plati,ali nek pocne restauracija drustva odakle treba da pocne.Pisem sa tel pa me mrzi da ispravljam greske.

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #47 poslato: Septembar 19, 2012, 06:50:02 posle podne »
The training is nothing, will is everything.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #48 poslato: Septembar 19, 2012, 07:20:42 posle podne »
boli ljude kad im kazes da  grese. Poredi nas covek sa visoko razvijenom zemljom. Pa ne ide bas tako.
Primer drugara u Cirohu. Ima decko 10 000 franaka i redovno placa sve sto treba. Jebe mu se da pravi problem za neki sitnis. Meni keva ne radi,cale skupi 50k sa prekovrwmenim inocnim radom,a nas je 4 oro.Ja malo odugovlacim faks snalazeci se za pare ali pored studiranja elektrotehnike i mema bas mnogo mesta za posao.Sad neko ko ima 25 k treba da da 3 za prevoz dok oni pederi od.politicara trose 1000e mesecno na ruckove prevoze i sve ostale hirove. Prevoz treba da se plati,ali nek pocne restauracija drustva odakle treba da pocne.Pisem sa tel pa me mrzi da ispravljam greske.
Izvini, ali kakve to uopste veze ima sa time da li je KONKRETAN putnik trebao da plati kartu?????? Kakve veze imaju tvoje babe i mujine zabe?

Bez imalo cinizna i zezanja, stvarno mi je zao za tebe.
ALI TO NEMA VEZE SA PUTNIKOM IZ OVOG TEKSTA!

I jel' Crnogorci sve dobijaju dzaba ovde? I to nije nekorektno isto toliko koliko i sto politicari uzimaju 1000e dnevno za kafu na tudj racun?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #49 poslato: Septembar 19, 2012, 07:53:02 posle podne »
Ja sam jos i dobar kad vidim kako drugi zive.Putnik iz ovog teksta je trebalo da izadje kad se vec vozi bez karte. Ja izadjem cim vidim kontrolu, a verovatno ne bi mogli da me izbace, ali je bezobrazno da necu da izadjem kad se vec vozim bez karte. U sustini se slazem sa tim sta kazes, sem onom usporedbom sa Nemackom. Da imamo visoke plate,najmanja bi mi briga bila da odvojim 20-30 e mesecno za prevoz.Do skora sam stalno imao markicu,otac mi i sam vozi bus pa mi je on kupovao,dok nisam odlepio kad vidim kako nas gospoda krade i smeje nam se u lice i rekao da mi jednostavno ne kupuje, jer mi ne pada na pamet da im dam bilo sta vise.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #50 poslato: Septembar 19, 2012, 08:08:00 posle podne »
Pazi, poredjenje sa Nemackom nije bilo za tebe, mene ili tipicnog gradjanina Srbije.
Vec za STRANCA. Ma kako ti gledao na Crnogorce, oni su trenutno stranci, sa doduse prilicno vecim pravima od drugih stranaca.
Ja sam poredio kako bi ti prosao u Nemackoj ili on u Nemackoj. Boli njih uvo sto ti nemas para... ako si usao da se vozis, plati ili rizikuj pa KAD te uhvate, finansijski deo kazne ce ti biti najlaksi (zabrana ulaska u Sengen i slicno ce ti biti veci problem).

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #51 poslato: Septembar 20, 2012, 12:16:49 pre podne »
mislim da ti sve vreme promasujes poentu... zabole mene sto je on crnogorac, sutra ce tako da udari mog brata ili nekog koga poznajem, koji nece biti stranac... za 60 dinara????
The training is nothing, will is everything.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #52 poslato: Septembar 20, 2012, 03:10:17 pre podne »
Ma ja taj deo shvatam i oko toga se skroz slazemo.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #53 poslato: Septembar 20, 2012, 10:35:00 pre podne »
. Da imamo visoke plate,najmanja bi mi briga bila da odvojim 20-30 e mesecno za prevoz.

Pa onda se ne bi vozio BUSOM :))

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #54 poslato: Septembar 20, 2012, 10:37:13 pre podne »
. Da imamo visoke plate,najmanja bi mi briga bila da odvojim 20-30 e mesecno za prevoz.

Pa onda se ne bi vozio BUSOM :))

Onda bi se nervirao jer nemas gde da parkiras u centru...
Men sana in corpore sano !

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #55 poslato: Septembar 20, 2012, 10:46:48 pre podne »
.

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #56 poslato: Septembar 20, 2012, 11:37:11 pre podne »
Ja bih i komunalce i debelog poslao na prinudni rad, pa neka se tamo kurce svi zajedno. A one sto smisljaju bus pluseve i one sto se bogate na racun pacenih gradjana zajedno sa njima.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #57 poslato: Septembar 20, 2012, 12:08:56 posle podne »
Taj bus plus je toliko sranje da je to neverovatno.
Neko lepo dodje u bus,porazbija sve one aparate za overavanje karata,i onda nakon toga dolaze ove baje iz gsp-a,i pocnu ljudima da pisu prijave sto nemaju otkucane karte.Bez obzira sto nema gde da se kuca.
Nisam znaci mogao da verujem.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #58 poslato: Septembar 20, 2012, 03:27:41 posle podne »
Zezas???? A sta treba, da se izadje iz takvog busa i ceka sledeci???

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #59 poslato: Septembar 20, 2012, 07:12:03 posle podne »
@MrT
Sto imas ti protiv crnogoraca? hahahahha