Septembar 29, 2024, 11:23:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Komunalni policajci tuku putnika bez karte  (Pročitano 27553 puta)

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2012, 12:17:29 pre podne »
A zašto bi tačno izašao?
Predao je ličnu kartu kontrolorima, na njima je da mu napišu kaznu a on sa time ima pravo da nastavi vožnju, ne mora da izađe iz autobusa!
REKLI su mu da NE MOGU da mu napisu kaznu jer nije drzavljanin Srbije - zato je morao da izadje. Njegov problem dalje. A sta je njemu falilo da kupi kartu od vozaca kad je usao posto
nije imao na kartici? Preko toga sta mu je falilo da izadje.

Citat
Nije na njima da se bave time kako će mu kazna biti naplaćena u Crnoj Gori, i da zovu komunalnu zbog toga, a pogotovo nije na ovima da ga mlate zbog toga!
Ma nemoj? Odes u Nemacku i napravis ovakvu glupost, pisali bi ti kaznu pa se ceskali po glavi kako ce da ti naplate?:) Na licu mesta ce ti naplatiti i pasos traziti! A mi treba da se bolje ponasamo? Mda...

Citat
Uzgred, smešno mi je kako se lik nije ni pomerio kad je ovaj krenuo da ga udara, ko sve nama radi u policiji, neki mangupčić iz kraja koji je obukao uniformu da bi glumio neki zakon...
To kakvi rade u policiji/komunalcima je prica za sebe :(

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #16 poslato: Septembar 19, 2012, 12:22:16 pre podne »
Sto svi poredite sa Nemackom? Kad nam plate budu kao tamo, placacemo prevoz bez problema. Kad vozac bude ukljucio klimu na 40 stepeni, placacemo prevoz.Kad plate ne budu kasnile,pogodi opet-placacemo prevoz. Kad meso ne bude preskupo, kad gas i benzin ne budu privilegija bogatih itd

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #17 poslato: Septembar 19, 2012, 12:26:04 pre podne »
Svi se poredite sa Nemackom, a Nemacku ni na karti Evrope 99% nije vidlo, al ajde.
Sta? Ovako bi te udarao COVEK ZADUZEN ZA SMECE I RADNO VREME KAFICA?!?! :D I to je makar 1% normalno?!

Opet se vracam na pocetak:
A da je decku bilo lose, da je krenuo kod doktora i nema para?!?!
A sramota ga da kaze?!
Pa neka je i Albanac i Japanac i AMer i sta god, greota i sramota je ovo raditi alo...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #18 poslato: Septembar 19, 2012, 12:28:48 pre podne »

Ma nemoj? Odes u Nemacku i napravis ovakvu glupost, pisali bi ti kaznu pa se ceskali po glavi kako ce da ti naplate?:) Na licu mesta ce ti naplatiti i pasos traziti! A mi treba da se bolje ponasamo? Mda...

nisi u pravu, ako kazes da nemas da platis pisace ti kaznu na osnovu podataka iz pasosa
u principu nisi obavezan da je platis, ali slijedeci put kad krenes u zemlje EU moze ti se desiti da te skinu na granici i izruce u svabiju ili vec zemlju u kojoj si napravio sranje, a da je clanica EU, pa ces tamo da lezis, ako si osudjen ( a vjerovatno ces biti )
Sad neki nasi koji su pravili takva sranja u zemljama EU ili sjede u zemlji i ne idu preko, idu na fals saru ili su prijavili da su izgubili pasose i uzeli nove.
Od ekipe iz slucaja br 3 jos se niko nije usudio da provjeri da li to i zaista radi u praksi :D



Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #19 poslato: Septembar 19, 2012, 12:55:59 pre podne »
E drzavo moja...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #20 poslato: Septembar 19, 2012, 01:33:37 pre podne »
Sto svi poredite sa Nemackom? Kad nam plate budu kao tamo, placacemo prevoz bez problema. Kad vozac bude ukljucio klimu na 40 stepeni, placacemo prevoz.Kad plate ne budu kasnile,pogodi opet-placacemo prevoz. Kad meso ne bude preskupo, kad gas i benzin ne budu privilegija bogatih itd
On je STRANAC. Ne zanima me kakva je njemu plata onda - ako ima da studira u BG-u kao stranac, ima i da plati kartu... mani se tvojeg predjenja i volje da bijes sve sto se ne slaze sa tobom, ovo nema nikakve veze sa time da li je cena karte realna!

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #21 poslato: Septembar 19, 2012, 01:38:09 pre podne »
A da je decku bilo lose, da je krenuo kod doktora i nema para?!?!
A sramota ga da kaze?!
Znaci... lose ti je, ides kod doktora a sramota te je da kazes da nemas novca? Pa jbg, onda je to tvoj problem. Da ne kazem nesto gore.

Citat
Pa neka je i Albanac i Japanac i AMer i sta god, greota i sramota je ovo raditi alo...
Jeste. Obojica treba da odgovaraju - ovaj sto bije, nevezano koga. Ovaj sto nije hteo da prihvati opcije koje su jedine legalne. Nema da plati doplatnu, mora da izadje.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #22 poslato: Septembar 19, 2012, 01:40:21 pre podne »
ma kakve veze ima studiranje i to iz koje je države taj stranac, čak i da kontrolor ne može da mu napiše kaznu, komunalni policajac ima pravo da mu napiše prekršajnu prijavu na osnovu podataka iz lične karte, postoji neka procedura pre lakta u stomak...

poređenje sa Nemačkom je smešno...


ovi komunalci bi trebalo da budu otpušteni iz 2 razloga: što im u opisu radnog mesta nije da mlate ljude, i što su toliko nesposobni da njih dvojica konja nisu u stanju da savladaju ni običnog čoveka koji ne pruža otpor, a kamoli nekog kriminalca ili delikventa koji im neće ostati dužan...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #23 poslato: Septembar 19, 2012, 01:45:04 pre podne »
U svakom slucaju komunalci su presli svoja ovlascenja, kod nas u kv kad komunalci idu po kaficima da pisu kazne ovima sto rade pos 24 h a nemaju prijavljeno obicno ide i pandur sa njima cisto ako dodje do problema da ne moraju komunalci da biju radnike :P
A i ovaj student sta se koj djavo gubi nema 12 godina pa da se inati lepo su ga zamolili da izadje on je mogao da izadje i da saceka dugi bus i reseno ili bi mozda oni pozvali pravog pandura pa da to resi..ja da nisam kupio kartu i da mi traze da izadjem ja bi izasao kao i vecina

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #24 poslato: Septembar 19, 2012, 02:06:52 pre podne »
Sto svi poredite sa Nemackom? Kad nam plate budu kao tamo, placacemo prevoz bez problema. Kad vozac bude ukljucio klimu na 40 stepeni, placacemo prevoz.Kad plate ne budu kasnile,pogodi opet-placacemo prevoz. Kad meso ne bude preskupo, kad gas i benzin ne budu privilegija bogatih itd
On je STRANAC. Ne zanima me kakva je njemu plata onda - ako ima da studira u BG-u kao stranac, ima i da plati kartu... mani se tvojeg predjenja i volje da bijes sve sto se ne slaze sa tobom, ovo nema nikakve veze sa time da li je cena karte realna!

Ok starnac je,automatski to povlaci d aje pun para cim moze da studira ovde...kao sto su sigurno i kinezi puni para cim mogu da dodju cak iz Kine do Srbije d arde ovde.Extra


Poenta:NEMA KARTU-DAO JE LICNU,NAPISI MU KAZNU STOKO KOMUNALNA!


inace meni se pre tri nedelje otprilike desilo da se vracam ujutru pre 6 sa bezanije kuci,i pred brankov kontrola i jbg samo sam kljuceve imao pri sebi a zurio kuci jer moram do 7 da se vratim na nbg pocinje mi smena...anyway kazem dajte ljudi jos jednu stanicu samo imam,nosim inace personalnu bus plus evo vam licna jbg.Ne nece da pisu,izadjite iz autobusa...reko necu zurim jako,fin ton.I kao zove riba nadrkano komunalca,vidis dotrcava i dere se jos lik onako spreman odma da se fajta "Ma koje derle pravi problem odma meni ujutru sad ce da vidi" i naravno ugleda mene,ustukne,i nista reko zovite policiju ja se ne mrdam i puste bus na kraju...UGL da je bio neko sitniji ili eto bas neko derle,ovaj nadrkani kreten bi sigurno i tu napravio neki fizicki prestup.Neizivljena stoka. A tacno znam kakve sve budale primaju u komunalnu,znam ih podosta i strasno je kad pomislim ko treba da kao zavodi red.


da ne pominjem za ovu bus prevaru,moj ortak im je povezivao servere u glavnom sedistu i naravno svaki dinar koji otkucate,ide pravac Istanbul. Koliko su para namlatili sa ovim karticama do sada su mogli malo da urede gradski prevoz,al qrac,samo se neko govedo jos vise bogati.Gadi mi se ceo sistem.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #25 poslato: Septembar 19, 2012, 02:13:22 pre podne »
Posto nisam bio odavno u bg a i obicno se svercujem :D mada kupim i kartu na trafici koja koliko se secam i nije nesto skupa pa me zanima koliko vam kostaju sad te kartice kad se svi zalite na to?
Uostalom na izborima se pokazalo da je vecina beogradjana zadovoljna gradonacelnikom :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #26 poslato: Septembar 19, 2012, 02:20:18 pre podne »
Posto nisam bio odavno u bg a i obicno se svercujem :D mada kupim i kartu na trafici koja koliko se secam i nije nesto skupa pa me zanima koliko vam kostaju sad te kartice kad se svi zalite na to?
Uostalom na izborima se pokazalo da je vecina beogradjana zadovoljna gradonacelnikom :)

60 din,nije ni to poenta,poenta je da nemaju pravo da se fizicki obracunavaju,kraj price.Ja sam zadovoljan svim politicarima,ali onog trenutka kad se nadju pod zemljom.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #27 poslato: Septembar 19, 2012, 04:06:04 pre podne »
Sto svi poredite sa Nemackom? Kad nam plate budu kao tamo, placacemo prevoz bez problema. Kad vozac bude ukljucio klimu na 40 stepeni, placacemo prevoz.Kad plate ne budu kasnile,pogodi opet-placacemo prevoz. Kad meso ne bude preskupo, kad gas i benzin ne budu privilegija bogatih itd
On je STRANAC. Ne zanima me kakva je njemu plata onda - ako ima da studira u BG-u kao stranac, ima i da plati kartu... mani se tvojeg predjenja i volje da bijes sve sto se ne slaze sa tobom, ovo nema nikakve veze sa time da li je cena karte realna!

Volja da bijem sve sto se ne slaze sa mnom? Jel si normalan ti? Odakle samo izvlacite takve zakljucke?  CG studenti, koliko znam, ne studiraju ovde kao stranci. Toliko o tvom znanju i mojoj naivnosti da ti se uopste obratim posto si kao zena u pmsu-izvlacis sam zakljucke i to glupe. Aj zdravo.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #28 poslato: Septembar 19, 2012, 07:18:12 pre podne »
Kao sto kolege rekose, poenta je u tome da oni ne smiju da tuku kako im padne na pamet, zakon nije drugaciji za njih...

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #29 poslato: Septembar 19, 2012, 08:22:47 pre podne »
60 din,nije ni to poenta,poenta je da nemaju pravo da se fizicki obracunavaju,kraj price.Ja sam zadovoljan svim politicarima,ali onog trenutka kad se nadju pod zemljom.
za 60 dinara tuku.. sta rade za 200.. 300.. 500... ?
da li se jos neko seca onog snimka kada spopadaju onog dedu na pijaci...?
sve u svemu, ne znam kako je u Bg, ali u Zr se nista nije promenilo njihovom pojavom... klupe se i dalje lome, razbijaju stakla, smece je i dalje gde je i bilo....
da li bi komunalac udario ovog lika, da je progovorio francuskim/nemackim?
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2012, 08:31:20 pre podne Wroy »