Oktobar 07, 2024, 10:16:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.338 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 13925 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #45 poslato: Decembar 04, 2012, 03:12:52 posle podne »
kompliukujes zivot sam sebi

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #46 poslato: Decembar 04, 2012, 03:20:01 posle podne »
:) Pa zato sam napisao, jer neču da jedem bez maslinovog pa je zato odmah više masti tog dana. Da, komplikovanje jeste, ali ipak znači više masti  ???

Hvala!

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #47 poslato: Decembar 13, 2012, 12:54:46 posle podne »
Report..držim se jelovnika, a sam malo povečao uh i promenio rotacije na: 200-300-100-300-200-150-100, zasad ide vrlo polako gore, baš to što sam i htio, ne mastim se, pogotovo sve je voda,glikogen.

Ali me zanima jedno, u tom planu ishrane imam 5. obrok posle treninga (200g konjskog + 100g riže + povrče + 3xomega3 ) negdje malo prije 8 sati uvečer, jer mi je trening kasno, tek u 5 sati poslepodne. Dali bi trebalo te škrobne zameniti za vlaknaste?? Malo je ipak kasno!? Dosta mi je onda veču količinu uh pojesti tekom dana, pa sam razmišljao, da kad imam visok unos, ostavim tako, a kad imam umeren i niži, onda vse škrobne pre treninga.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #48 poslato: Decembar 13, 2012, 07:48:39 posle podne »
Zadnjih nekoliko dana, pogotovo po treningu, osječam se umoran, kao ubit i dovoljna znam svoje telo, da nepto nije ok. E sad ili su kalorije prenizko, ili su treninzi prejaki/preobširni. Od supletemtacije oko treninga trenutno koristim bcaa 10g pre in izmedju treninga i 10g nakon treninga sa 40g wheya, 20g maltodextrin i 5g kreatina. Trening 5x ned vrlo intenzivno, ponekad odradim trening ili dva u stilu pedjinih giant setova :)

Trenutno mi je unos: B: 230g, M: 50g a UH rotiram kao što sam malo prije napisao. Nekako mi se čini, da sa UH baš ne bi trebalo iči nešto više, pogotovo ne preko 300, možda koji dan nižeg unosa podiči za nekih 50..više mi čini pametniji podiči B. Šta kažete? IKpak se radi na kvaliteti, ali kroz umjereni unos uh i rotacije cilj je zaddržati solidnu formu.
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2012, 07:50:24 posle podne vinnie38 »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #49 poslato: Decembar 14, 2012, 09:39:11 pre podne »
Ubaci neki multivitaminski kompleks, ako ti je mnogo smanji na 4 treninga, meni je ZMA cini mi se dosta pomogao u oporavku...
Men sana in corpore sano !

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #50 poslato: Decembar 14, 2012, 09:57:41 pre podne »
Multivitamin koristim, trening šču malo smanjiti intenzivnost, da..ako ne bude dovoljno, preiči ču na 4xned. ZMA dobra ideja, nisam ga več neko vreme koristio, ali dnevno unosim negde oko 40mg cinka in 400Mg, pa bi to trebalo da bude dovoljno.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #51 poslato: Decembar 15, 2012, 10:35:45 posle podne »
E danas ustanovio, da težina stoji, unos je: 230g B, 50g M i rotacije uh 250-300-150-300-250-200-150. Dali da podižem uh još malo ili možda proteine? Ipak se radi masa :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #52 poslato: Decembar 15, 2012, 11:13:06 posle podne »
digni masti, jako si komplikovan covek.

za koje se takmicenje spremas?

hoce biti nekih fotki?
Men sana in corpore sano !

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #53 poslato: Decembar 16, 2012, 10:15:08 pre podne »
Fotki neče biti, bar zasad, jer meni to ne odgovara. Stavio sam podace i kod tih 80kg sa bf od 7% neka predstava valjda da je, a za neko takmičenje..daleko od toga. Sve je moje osobno zadovoljsto ali ako ti se čini, da sam komplikovan, pa jbg..takav jesam, nema kod mene ništa na pola..black or white  Jednostavno želim ovaj put nači optimum, to znači da se minimalno umastim, jer radi svih predpostavki ne želim opet radit neku dugu i rigoroznu defku. Moje godine, bioritam i posao toga ne dozvoljava. Ipak sam pročitao nekoliko tema ovdje koje izpadaju mnogo komplikovaniej nego majo, pa onda neznam u čemu je problem?! Ali svejedno hvala za pomoč, ako ti smeta, ignoriraj.

A što se dizanja masti tiče, pa baš to mi se ne čini nekako ok. Unos uh je umeren, da ne kažem visok i zadnji put kad sam slično radio, dakle visoko masti i uh, nije se baš dobro završilo. Zato špekuliram, da podignem B.

I još jednom, ja se izvinjavam, ako sam stvarno tako komplikovan ali ovu temu sam otvorio baš zato, da mi pomognete i kad želiš nešto napravit kako treba i tražiš alternative putem greški, koje si nekad napravio onda je svaki detajl važan.

I hvala još jednom za strpljivost
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2012, 10:23:41 pre podne vinnie38 »

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #54 poslato: Decembar 16, 2012, 10:18:14 pre podne »
Peace brother  8)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #55 poslato: Decembar 16, 2012, 12:04:01 posle podne »
Ma sve ok, tvoja tema, tvoj zivot, nemam ja nista protiv. Ako si tako rigorozan u svim fverama zivota bises veoma uspesan bez sumnje.

Pozdrav i sve najbolje
Men sana in corpore sano !

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #56 poslato: Decembar 16, 2012, 12:58:47 posle podne »
Ma sve ok, tvoja tema, tvoj zivot, nemam ja nista protiv. Ako si tako rigorozan u svim fverama zivota bises veoma uspesan bez sumnje.

Pozdrav i sve najbolje

Pa dobro, sorry ali nije mi jasno, zašto je sve baš izpalo tako rigorozno? Jbg, stvarno mi nije jasno pa mi molim te objasni  :P Ima puno tema u tom podforumu, gdje sve ide na gram tačno, pa timing, itd..pa pitanja mnogo komplikovanija od tih mojih. Ja nisam baš početnik, ali nisam ni nekakav znalac pa zato očigledno da pitam nešto, što možda izpadne kao takvo. Pa gledaj, ja daleko od toga, da sam na masi rigorozan u svrhu namirnica i količina, ali te brojke su tu kao okvir..e onda, kad sam ja ustanovio, da mi težina stoji, pa normalno da pitam što i kako i dali je moje mišljenje ispravno ili ne?!  :-\

I za kraj još jednom, kaži ti meni molim te lepo gdje sam tako komplikovan i rigorozan, pa da vidim, kako da sebi možda čak i olakšam posao ;)
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2012, 01:00:37 posle podne vinnie38 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #57 poslato: Decembar 16, 2012, 04:47:59 posle podne »
Neodlucan si, bolje tako, kao i tamo za ciklus.

Probaj, neces znati ako ne probas.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #58 poslato: Decembar 16, 2012, 09:09:34 posle podne »
Neodlucan si, bolje tako, kao i tamo za ciklus.

Probaj, neces znati ako ne probas.

Pa dobro, ovo več ima smisla. Ali za nešto probati nije greh, da se prije toga pita za mišljenje i podjeli ta neodlučnost, ili? Jedno je o tome pričati i razpravljati, a drugo da se človej nečeg ne podržuje i nije discipliniran. Sve u svemu, ne bih želio, da tema postane razprava o meni lično ali boga mi, ima ovdje mnogo tema sa više neodlučnosti i kompliciranja kao je i ova moja. Neznam stvarno zašto je to takav problem.

E sad, probat ču zasad malo podignuti masnoče tako da ubacim po koju kašiku maslinovog pa se inda javljam. Hvala!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #59 poslato: Decembar 16, 2012, 10:40:19 posle podne »
Pa cek sad, nemoj napraviti istu grresku. Sto ne probas da podignes uh ili prot? Gledaj sta nisi isprobao.