Septembar 24, 2024, 03:23:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Arisha4en
X3MShop banner

Autor Tema: Test Depo ciklusi  (Pročitano 6680 puta)

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #15 poslato: Septembar 10, 2012, 08:17:04 posle podne »
a zasto uopste gledas centimetre kad je dosta toga potkozna voda ionako.Mere gledaj kad spustis BF na fazon 7-8%

trenutno mi je bf 13% ali opet,gledam velicinu pa posle skidam i vidim kolko sam dobio,nisam bas za neke cikluse sad,ovaj depo mi odgovara,sa njim solo drug je dobio 3,4 cm obima na ruke a bf mu je bio 12% nije nabacio nesto masnoce ali mu je ishrana bila savrsena,ja radim po slicnoj ishrani i nadam se da ce biti ok,trebao sam i boldenon da   ubacim al se bojim fejkova tako da za sad ovo savrseno ide,vec treca nedelja danas bodem...

ja bih jako voleo da saznam tu tehniku koju koristite kojom tako brzo uspevate da pakujete tolike cm na ruke jbt,u zivotu ne cuh da to moze tako brzo.ILi je voda+mast ili ste genetski frikovi.

genetski frikovi mozda :) dosta cistog misica mi ostane,ali mi najvise ode na ruke uvijek,grudi tu i tamo,ovo drugo sve solidno,po malo....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #16 poslato: Septembar 10, 2012, 08:35:12 posle podne »
ako mogu neke slike pre-psole,posto sam siguran da bi i drugi hteli onda da upotrebe te tehnike i sigurno bi ti dobro pltili ako je to cist misic.


a u drugim vestima,da bi ste dodali 1cm u obimu ruke,morate dodati oko 3kg ciste misicne mase na celo telo,znaci tvoj ortak je dodao 12kg cistog misica kako bi mu se obim ruke toliko povecao.Svaka cast.

Ne znam sto sam toliki debil da uopste pisem ovo :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #17 poslato: Septembar 10, 2012, 10:49:00 posle podne »
haha

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #18 poslato: Septembar 10, 2012, 11:00:58 posle podne »
ako mogu neke slike pre-psole,posto sam siguran da bi i drugi hteli onda da upotrebe te tehnike i sigurno bi ti dobro pltili ako je to cist misic.


a u drugim vestima,da bi ste dodali 1cm u obimu ruke,morate dodati oko 3kg ciste misicne mase na celo telo,znaci tvoj ortak je dodao 12kg cistog misica kako bi mu se obim ruke toliko povecao.Svaka cast.

Ne znam sto sam toliki debil da uopste pisem ovo :D
ko zna,mozda samo ruke i radi? :S
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2012, 11:07:04 posle podne Dobarmomakk »