Septembar 20, 2024, 01:47:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc :)  (Pročitano 7351 puta)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Potrebna pomoc :)
« Odgovor #15 poslato: Mart 03, 2013, 09:02:52 posle podne »
Prvo popijes jednu celu kutiju pa onda predjes na drugi i uporedis koji ti je bolji.

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Potrebna pomoc :)
« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2013, 10:41:21 posle podne »
eh kad bih imao 200 evra da kupim i probam 3-4 no-a bilo bi dobro a ovako... ee pa znas kako da li je ok ovako: pijem explode a onda kupim neki od nabrojanih. zanima me da li se mogu uporedo piti dva reaktora, recimo ako nekih 10-ak dana pijem explode da li se moze preci na hemo rage novi? uporedo ih piti? pff kutija jack-a je jednostavna i prosta a kazu da rastura tako da mi je to jasno :D. uhh explode nije raspakovan sutra ponedeljak i mogu da ga zamenim za bilo koji, a zelim masu tako da... :(. jack, mr 1 ili hemo novi.. mada i znam ljude koji piju mr 1 i hemo rage novi i kazu da ni posle 3 nedelje ne koriste preko jedne merice  pa mi je to skroz ok.

Ako tako gledaš onda bi ti bilo najbolje da se ušemiš sa nekim drugarom koji se loži na NO Reaktore pa da ih kupite po pola pa ih onda testirajte do mile volje sve ako treba....

MOje mišljenjeje da batališ NO a i supse sve za sada...ULoži sve pare na hranu bez supsa....HRANA+DOBAR TRENING+ODMOR...Rekao si da ideš 5 meseci u teretanu...Idi još godinu dana do dve ovim tempom(proteini 1.5gr po kilogramu i 4grUH po kg pa polako povećavaj),gledaj,čitaj , uči o različitim sistemima ishrane i treninga pa tek onda počni da razmišljaš o supsima i to ovim redom....prvo whey i šećere(malto i dex) i to samo posle treninga, zatim kreatin, blend preko dana kao nek dodatni obrok, kazein recimo uveče pred spavanje,  bcaa oko treninga, eventualno glutamin ako te bude radio.Meni on nije pomogao pa sam ga batalio.Tečne tokom treninga i onda na kraju krajeva neki NO....Meni ično je žao što ja ovako nisam celu priču ispratio nego se malo više oslonio na supse što je greška...pozdrav

Van mreže Crni1986

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Potrebna pomoc :)
« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2013, 12:18:31 pre podne »
eh kad bih imao 200 evra da kupim i probam 3-4 no-a bilo bi dobro a ovako... ee pa znas kako da li je ok ovako: pijem explode a onda kupim neki od nabrojanih. zanima me da li se mogu uporedo piti dva reaktora, recimo ako nekih 10-ak dana pijem explode da li se moze preci na hemo rage novi? uporedo ih piti? pff kutija jack-a je jednostavna i prosta a kazu da rastura tako da mi je to jasno :D. uhh explode nije raspakovan sutra ponedeljak i mogu da ga zamenim za bilo koji, a zelim masu tako da... :(. jack, mr 1 ili hemo novi.. mada i znam ljude koji piju mr 1 i hemo rage novi i kazu da ni posle 3 nedelje ne koriste preko jedne merice  pa mi je to skroz ok.

Ako tako gledaš onda bi ti bilo najbolje da se ušemiš sa nekim drugarom koji se loži na NO Reaktore pa da ih kupite po pola pa ih onda testirajte do mile volje sve ako treba....

MOje mišljenjeje da batališ NO a i supse sve za sada...ULoži sve pare na hranu bez supsa....HRANA+DOBAR TRENING+ODMOR...Rekao si da ideš 5 meseci u teretanu...Idi još godinu dana do dve ovim tempom(proteini 1.5gr po kilogramu i 4grUH po kg pa polako povećavaj),gledaj,čitaj , uči o različitim sistemima ishrane i treninga pa tek onda počni da razmišljaš o supsima i to ovim redom....prvo whey i šećere(malto i dex) i to samo posle treninga, zatim kreatin, blend preko dana kao nek dodatni obrok, kazein recimo uveče pred spavanje,  bcaa oko treninga, eventualno glutamin ako te bude radio.Meni on nije pomogao pa sam ga batalio.Tečne tokom treninga i onda na kraju krajeva neki NO....Meni ično je žao što ja ovako nisam celu priču ispratio nego se malo više oslonio na supse što je greška...pozdrav

Pio sam ja prostarov whey, twin labov kreatin monohidrat i twin labov glutamin kad sam poceo i iskreno, tek nakon 3 meseca sam imao rezultate sasvim ok, ako se uzme u obzir da sam pre 5 meseci prvi put usao u teretanu a imam 26 god O.o :D, medjutim stomacni virus, skidanje masnok tkiva sa ledja me je zakovalo nekih mesec dana za krevet, i veruj da sam ispisao sve to sto sam stekao, a meni tad kao pocetniku je bilo puno. Ja tebe razumem i za kazein, bcaa itd ali to kad budem bio nesto mimo sankera sto sad radim, zbog novca :)). Tebi hvala na trudu stvarno, sjutra krecem sa explode-om, gluta pure od ultimate nutrition 1kg, gold standard whey ON, dekstroza za PWM i sinta 6 zamena obroka, to sam trgovao...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potrebna pomoc :)
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2013, 02:11:11 pre podne »
Najbolji su mi ovakvi komentari da je novac problem, a onda i ono novca sto je odvojeno za suplemente bude na neki nacin pogresno iskorisceno.