Jun 26, 2024, 03:08:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 3335 puta)

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Moj trening
« poslato: Oktobar 31, 2012, 10:47:48 pre podne »
evo da zapisem lepo napismeno da imam, taman da vidite kak razmisljam pa me ispravite ako gresim negde, a moze nekom drugom pomoci isto. Inace trening je za ljude kome odgovara malo veca frekvencja i manji volumen po misicnoj grupi kao meni. Ide ovako:

1. ledja, biceps
2. grudi, triceps
3. odmor
4. noge, ramena
5. odmor

trening A
grudi, triceps: ravni benc 3, ravno razvlacenje 3, propadanja 3 i dve vezbe za triceps po 2-3 serije
ledja, biceps: zgibovi siroki 3, veslanja sipkom 3, hiperekstenzija 3 i za biceps dve vezbe po 2-3 serije
noge, ramena: cucanj 4, zadnja loza 3, sut 3, listovi dve vezbe po 3serije, potisak sipkom 3 serije
trening B
grudi, triceps: kosi benc 3, koso razvlacenje 3, sklekovi 3 i dve vezbe za triceps po 2-3 serije
ledja i biceps: zgibovi uski 3, veslanja donji kotur 3, mrtvo 3 i za biceps dve vezbe po 2-3 serije
noge, ramena: leg pres 4, zadnja loza 3, iskorak 3, listovi dve vezbe po 3serije, letenja bucicama 3serije

trening A i B se smenjuju jedan ciklus odradim trening A, drugi trening B i tako u krug

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Moj trening
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:18:11 posle podne »
Zar je moguce da posle toliko vremena na ovom forumu ljudi nisu izvalili  da ramena i noge 
----->nikako ne idu zajedno<----,
a iz ovog treninga neces nista uraditi za ramena ---> leg pres 4, zadnja loza 3, iskorak 3, listovi dve vezbe po 3serije, letenja bucicama 3serije --za rame samo jednu vezbu,nista neces uraditi  posle treninga nogu ja neznam kako ljudi mogu da rade jos nesto,ocigledno je da nnemaju kvalitetan trening za noge tj. rade cisto samo da se kaze da rade..
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Moj trening
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2012, 01:51:06 posle podne »
Moj predlog ti je da razdvojis svaku misicnu particiju na po jedan dan,mnogo je bolje.Odnosno,npr.
PON GRUDI
UTO LEDJA
SRE NOGE
CET -------
PET RAME
SUB RUKE
NED ------
Pozz!

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj trening
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2012, 05:52:26 posle podne »
ja nakon treninga nogu ne znam gdje udaram,jos ramena na sve to,majko draga...

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Moj trening
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2012, 07:26:54 posle podne »
U pravu ste za noge najbolje je poseban dan za njih.
A ovako sam radio dosta dugo i nije mi odgovarlao da treniram samo Ruke i ramena u celom treningu

1. grudi/ledja
2. ruke, ramena
3. odmor
4. noge
5. odmor

vise sam za jednu veliku partiju plus dve male po treningu ovako nesto.

1. Grudi, triceps, prednje rame
2. Ledja, biceps, srednje rame
3. Odmor
4. Butine, list, trbusnjaci
5. odmor

@Lepi_Ivan
Tako bi mi najlakse bilo zbog organizacije, ali previse mi je sedam dana odmora po misicu

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Moj trening
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 31, 2012, 07:32:47 posle podne »
Samo me interesuje kako si doso do tog zakljucka da je mnogo 7 dana za odmor misica ????  Mislim to je totalna nebuloza,molim te malo prelistaj forum da vidis kako drugi treniraju..Mislis da je mnogo jos ako nemas ishranu da valja,i suplement neki uz sve to,samo mozes ici kontra produktivno i da stagniras .
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Moj trening
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 31, 2012, 08:40:26 posle podne »
Druze treniram vise od 4 godine u teretani i valjda znam sta meni odgovara. Nismo svi isti valjda si to shvatio do sad. Nekom odgovara veca nekom manja frekvencija itd.

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Moj trening
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 31, 2012, 11:19:44 posle podne »
Ok ako mislis da ti odgovara onda rokaj,samo neznam mnogi su to uvideli kao gresku ako ti tako valja i ako si zadovoljan postignutim rezultatima,onda pici .
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Moj trening
« Odgovor #8 poslato: Novembar 01, 2012, 12:28:24 pre podne »
Smijem se kladiti da kada bi pokusao da treniras onako kao sto ti Milan kaze,da bi sigurno islo na bolje,eto makar dva mjeseca takvog treninga ne kosta te zivota,probaj. Jer odmor je cudo.

Naravno ti znas kako je za tebe najbolje,ali eto samo jedan savjet dobronamjeran.
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Moj trening
« Odgovor #9 poslato: Novembar 01, 2012, 01:48:16 pre podne »
trenutno treniram bas ovako nesto vise od dva meseca i  bas zato trazim nesto drugo jer od ovoga samo stagniranje imam u svemu

pon ledja, trapez
utorak grudi
sreda odmor
cet noge, stomak
petak ramena, ruke
sub odmor
nedleja odmor


Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moj trening
« Odgovor #10 poslato: Novembar 01, 2012, 07:26:17 pre podne »
Probaj neke naprednije tehnike posto ti je toliki staz. Rest pause, opadajuce,dodavajuce,gigante...
Men sana in corpore sano !

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moj trening
« Odgovor #11 poslato: Novembar 01, 2012, 10:23:58 posle podne »
Zar je moguce da posle toliko vremena na ovom forumu ljudi nisu izvalili  da ramena i noge 
----->nikako ne idu zajedno<----,
a iz ovog treninga neces nista uraditi za ramena ---> leg pres 4, zadnja loza 3, iskorak 3, listovi dve vezbe po 3serije, letenja bucicama 3serije --za rame samo jednu vezbu,nista neces uraditi  posle treninga nogu ja neznam kako ljudi mogu da rade jos nesto,ocigledno je da nnemaju kvalitetan trening za noge tj. rade cisto samo da se kaze da rade..

ovo je istina,i ja sam na pocetku tako radio..al onda sam ocito preslabo radio sve to..

evo danas sam uradio noge,  i prelose se osjecam, sve me boli.. i nema sanse da bi poslije toga mogao uradit bilo sta....