Avgust 01, 2024, 09:09:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.262 poruka u 18.760 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Noge i biceps/triceps  (Pročitano 6277 puta)

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Noge i biceps/triceps
« Odgovor #15 poslato: Septembar 03, 2012, 12:15:00 posle podne »
Ja idem nekom logikom da ne opterecujem previse ruke osnovnim vezbama kad ih radim, tipa uski bench ili propadanja, vec sam provalio par vezbica koje meni odgovaraju tj. daju dobru pumpu i sutra upalu.Inace dok sam ruke razvaljivao radio propadanja sa opterecenjem, uski bench sam isao do 100 kg, ruke ni da mrdnu a nisam ni osecao posle treninga da sam ih radio.Znaci ako se radi sve ostalo kako treba za ruke manje vise samo izolacija.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Noge i biceps/triceps
« Odgovor #16 poslato: Septembar 03, 2012, 04:22:16 posle podne »
Necu mnogo da se mjesam u BB trening :D
ali po meni je  pocetnika i srednje iskusnog vjezbaca, solo trening ruke, nisko produktivan. Koja je to kolicina stresa koja moze da se dobije ovakvim treningom? Mala, takav ce biti i odgovor tj rezultat.
Za ovaj nivo vjezbanja, 4x nedeljno sasvim dosta, upari ruke sa nekom vecom misicnom partijom, trening nemora da bude prevelik u obimu 2 vjezbe po 3-5 serija, standardno 6-12 ponavljanja.

ps
malo mi je smjesno kad vidim da noge i ruke dobijaju jednak obim vjezbanja
Dobro je dok ih vezbaju, kod mene u teretani imam utisak da jedino ja radim noge -.-

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Noge i biceps/triceps
« Odgovor #17 poslato: Septembar 03, 2012, 04:23:58 posle podne »
Eo mozda jedno malo glupo pitanje al ako moze neko da odg.
Trening kad radim biceps-triceps u istom danu dal mogu da kombinujem tako sto cu u toku treninga raditi jednu vezbu za biceps pa jednu za triceps i tako u krug? Posto je mnogo lakse
E takav trening je KEVA, ja sam radio jednom bio, cisto da probam i pumpa je fenomenalna!  :)