Septembar 21, 2024, 05:15:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena  (Pročitano 14567 puta)

Van mreže nidza123

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #15 poslato: Avgust 28, 2012, 08:13:28 pre podne »
probao sam dosta takvih preparata tipa joint renew i ostali ali cu probati i ovaj animal flex nadam se da ce pomoci jer bas imam problem koji ni doktori ni terapije strujom laserom magnetima i svim ostalim glupostima nisam resio jednostavno sinoc posle treninga par sati me boli rame trne mi ruka kako ga pomerim oci ispadaju jutros nista ne osecam

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #16 poslato: Avgust 28, 2012, 08:44:51 pre podne »
Jesi li bio kod doktora specijaliste,eventualno kod nekog od ovih alternativaca ako verujes u to ? Mozda sam ja lud ali da li ces da umres ako preskocis par treninga i pokusas da saniras to kako treba ako je moguce, mislim ne vidim poentu satiranja tela osim ako ne zivis od toga. Ima na forumu negde dosto lepih saveta upravo oko ramena, rotatora, vezbi koje sluze kao prevencija<roze tegici:-)>
Men sana in corpore sano !

Van mreže nidza123

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #17 poslato: Avgust 28, 2012, 09:59:10 pre podne »
isao sam na banjicu u sokobanjsku, kod 5-6 fizioterapeuta 3 kostolomca ozracili su me od snimanja pauzirao sam 8 meseci menjao nacin treninga i uvek isto kad ne treniram sve je ok cim pocnem eto i bola

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #18 poslato: Avgust 28, 2012, 01:59:12 posle podne »
ne verujem da ce deka da poboljsa stanje. vise ce da prikrije.

Van mreže nidza123

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #19 poslato: Avgust 28, 2012, 02:16:19 posle podne »
ni ja nisam siguran ali malo mi je opcija ostalo,doktori tvrde da sam medicinski zdrav zglob ima pun pokret ne boli u mirovanju i pri normalnom funkcionisanju a sto se tice treninga njima je najlakse da kazu smanji kilaze prilagodi trening ali nije to tako jednostavno

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #20 poslato: Avgust 28, 2012, 02:23:07 posle podne »
ne verujem da ce deka da poboljsa stanje. vise ce da prikrije.

I ja sve to mislim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #21 poslato: Avgust 28, 2012, 02:57:48 posle podne »
deca maskira problem na taj nacin sto koci ulazak kortizola u obeleli deo
ali to je samo PRIVID
problem se vraca (mozda i gori) nakon prestanka delovanja nandrolona

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #22 poslato: Avgust 28, 2012, 07:07:04 posle podne »
u pravu su, sto se tice vracanja problema, tj ako ne nadjes trajno resenje, ovi hormoni o kojima je bilo reci nece ti pomoci (osim trenutno).
Nisam lekar (studiram med) ali mi deluje kao Tendinosis - ostecenje tetiva na celijskom nivou, cesto se pogresno
smatra tendinitis-om, ali ovo nije upalni proces pa ti klasicni anti inflamatorni lekovi ne pomazu.
Lecenje ovoga ugl traje duze, preporucuje se fizikalna terapija, odmor i postepeno vracanje fizickim aktivnostima (naravno navodis se osecajem, ne ides do bola), pri fizikalnoj ne treba previse istezati tetivu, jer su mikroostecenja u pitanju. E sad imaj u vidu da nisam strucan, znam dosta o tome, i sam sam imao odredjenu povredu, pa i dosta lecenja tetiva (presadjivanje, fizikalna...), ali kao sto rekoh nisam lekar, govorim iz nekog licnog iskustva i izucavanja tih problema.
Ne preporucujem da pribegavas hormonima, probaj sa fizikalnom opet i budi istrajan, ako ne ide, onda razmisljaj alternativama.
sto se tice suplemenata, kod mladjih ljudi nema primetnih dejstava, ali ne mogu da naskode tako da mozes da probas, svako je razlicit.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #23 poslato: Avgust 28, 2012, 07:53:23 posle podne »
bolje odmoris par meseci, naravno ne da batalis totalno trenhng. nadjes vezbe za rehabilhtaciju ramena a ima ih puno, nego da napravis jos veci problem.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #24 poslato: Avgust 28, 2012, 09:04:49 posle podne »
ni ja nisam siguran ali malo mi je opcija ostalo,doktori tvrde da sam medicinski zdrav zglob ima pun pokret ne boli u mirovanju i pri normalnom funkcionisanju a sto se tice treninga njima je najlakse da kazu smanji kilaze prilagodi trening ali nije to tako jednostavno

i meni su tako slicno rekli,i trpim bol vec 6-7 god,kako ce biti kada omatorim ni ne pomisljam...
"zglob ti je funkcionalan,jbg sta da ti radim sto te boli,trpi,mozda moze operacijom da se sredi,ali ne bi ti preporucio da je radis jer moze da se iskomplikuje stvar..."
kada radim ramena i nemam neki problem,jer sam izbacio par vezbi koje mi smetaju...ali kada dodju grudi na red koma...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #25 poslato: Avgust 28, 2012, 10:09:58 posle podne »
Moguce da je problem u losem izvodjenju benca tj nezdravom nacinu na koji ga radis.
Jel radis potiske za rame iza glave? Zgibove/lat iza glave? Propadanja duboko? Razvlacenja duboko?

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #26 poslato: Avgust 28, 2012, 11:35:24 posle podne »
to vrlo je moguce da ne radim benc kako treba jbg...ali ne radim sa vecim tezinama...i pogodim grudi odlicno,ali i prednje rame nastrada jbg :) ,neko oseti triceps ja nisata,samo grudi i rame...
ravni benc i nekako,nije strasno...ali kosi katastrofa...
ali i kod ostalih vezbi za grudi isto me zeza rame,sa bucicama...
a recimo kada radim trening ramena nista...izbacio sam potisak sa sipkom samo i vucenje prema bradi,one mi smetaju..."samo" jbg osnovna vezba potisak al sta da radim,nekada odradim kao zadnju vezbu sa nekom smesnom kilazom i to stojeci...a recimo kada radim sa bucicima potisak nista,nemam ni mali problemcic...a sa sipkom bol

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #27 poslato: Avgust 28, 2012, 11:43:52 posle podne »
Svi potisci na klupi razvaljuju rame ka nazad, a kod nas je moda da se potisci razbijaju a vucenja zapostavljaju iako bi trebalo vise vucenja da se radi.Pa probaj da izbacis sve potiske gde ti smeta pa vidi do cega je. Ako kod potisaka na ravnoj klupi rame rotira kao kod razvlacenja za grudi onda obicno dolazi do problema.Facepullsi, rotatori i mozda se stanje popravi :)

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Povecanje misicne mase i sinteze kolagena
« Odgovor #28 poslato: Avgust 29, 2012, 08:31:50 posle podne »
Mene je rame bolelo godinama. I to me je bolelo samo na odbojci, u teretani me nije bolelo uopshte (sem kada ga "odvalim" na odbojci"). I pravio sam pauzu 5god sa odbojkom i nisam imao problema i cim se vratio, i problem se vratio.
Nisam imao pojma sto me boli i ja isto isao kod ortopeda/kostolomaca/terapije i nista nije pomoglo.

E sad verovali ili ne, rame me je (ma koliko glupo zvucalo) bolelo zbog nacina na koji spavam kada lezim na desnoj strani. Ispruzim ruku iznad (ne preko) glave i legnem na nju. I rame me je bolelo samo zbog toga!! Kada sam prestao to da radim prestalo je i rame da boli... (ne secam se koliko je vremena trebalo, nije nesto dugo). A sada zasto me je bolelo od toga, jbm li ga.. Valjda je ruka tj rame bilo u nepravilnom polozaju svaki put kada sam spavao sto je oko 4-8h u nepravilnom polozaju svakog dana (tj noci).

Posto kazes da si bio svuda redom i nista nije pomoglo a doktori ne znaju zbog cega je, obrati paznju kako spavas, mozda je zbog toga.
Dont hate the player, hate the game