Jul 12, 2024, 12:27:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Upala u grudima  (Pročitano 3073 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Upala u grudima
« poslato: Avgust 31, 2012, 05:56:25 posle podne »
Uvek kad radim grudi imam upalu, mislim to nije lose, ali imam upalu ono i na dodir, znaci malo jaci dodir i osecam bol, jel moguce da ih previse opterecujem? Radim 4 vezbe po 4 serije.
Znam kad imam upale u drugim delovima tela, to je ono bol samo pri kontrakciji

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2012, 11:20:51 posle podne »
molim te pokazi nam sta radis, hocu ja da imam takvu upalu :(

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2012, 11:49:41 posle podne »
haha, radim 4 vezbe po 4 serije, prvo bucice benc, pa kosi benc sipka, pa razvlacenje na ravnoj klupi i ukrstanje na sajlama, eto hah :D
Nekako mi bolje prvo bucice pa sipku da radim, to sam pokupio od Branch Warrena, i dobro me radi to

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #3 poslato: Septembar 01, 2012, 01:57:56 posle podne »
Slican trening uradih ove nedelje za grudi i istu upalu imam.

Ne bi trebalo da je ista lose, da si ih opteretio,preforsirao,itd.. nije neki obiman trening da bi doslo do toga ;)
Sledeci trening odradi bucice kontra kosi, pa ravni ili kosi shipka, pa razvlacenje na kosoj i ukrstanje sa sajlama ali odozdo prema gore ako imas tu opciju u teretani, sigurno ce ti opet napraviti istu upalu, moras da iznenadjujes misic :)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #4 poslato: Septembar 01, 2012, 02:30:41 posle podne »
Probacu, svaki trening menjam, ide jedna osnovna vezba koju najvise volim, benc ravni bucicama, a sve ostale rotiram.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2012, 04:47:56 posle podne »
hmm ovo mora i ja da probam odavno nisam dobio upalu

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #6 poslato: Septembar 01, 2012, 06:07:53 posle podne »
Slobodno, kad radim prvo bucicama RAZVALIM grudi, jes da ces sipkom mnogo slabije da odradis, kad radim prvu vezbu sipkom radim 80kg, a kad radim drugu sa 65 se mucim.

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #7 poslato: Septembar 01, 2012, 07:56:34 posle podne »
Jbt ja od kad sam poceo da treninram dobijam upale bilo koji deo tela da radim...i to ne rotiram stalno vezbe.Jedino ledja kad odradim malo slabiji trening mi se ne upale toliko.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #8 poslato: Septembar 01, 2012, 10:08:41 posle podne »
Jbt ja od kad sam poceo da treninram dobijam upale bilo koji deo tela da radim...i to ne rotiram stalno vezbe.Jedino ledja kad odradim malo slabiji trening mi se ne upale toliko.
I ja brate, uvek dobijem upalu, sem kad radim ramena, tu je ili nema ili je dosta slaba

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #9 poslato: Septembar 01, 2012, 10:28:06 posle podne »
Ja sam ramena uvek terorisao ali bez nekih upala...Dok nisam krenuo da radim military ali sa spustanjem sipke do kljucnih kostiju, i kratkom pauzom tu u krajnjem polozaju.I pre mi je bila greska jer sam mnogo izvijao ledja tako da su grudi preuzimale dobar deo.Mozda ovako i nije najpravilnije ali meni daje rezultate.Takodje kod letenja u donjem poklretu napravim pauzu pa bez cimanja krenem.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #10 poslato: Septembar 01, 2012, 11:49:58 posle podne »
A jel dobija neko upale na ledjima?? Ako moze neko da predlozi neke vezbe posto su mi cilj ledja i grudi a upalu odavno nisam dobio

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Upala u grudima
« Odgovor #11 poslato: Septembar 02, 2012, 08:51:42 pre podne »
A jel dobija neko upale na ledjima?? Ako moze neko da predlozi neke vezbe posto su mi cilj ledja i grudi a upalu odavno nisam dobio
Ja dobijam. Ja radim ovako: zgibovi na vratilu 4x, spustanje na lat masini V-sipkom 4x-te 2 vezbe za latissimuse, onda ide unutrasnji deo-dvorucno veslanje 4x, veslanje na lat masini donji kotur 4x, posle toga 4x mrtvo dizanje i sutradan cela ledja OTKIDAJU!