Jun 28, 2024, 04:34:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.244 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Mike Tyson World Tour  (Pročitano 5640 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Mike Tyson World Tour
« poslato: Oktobar 21, 2006, 05:40:15 posle podne »
Mike Tyson's world tour je otpoceo u petak u Chevrolet Centru u Youngstown, Drzava Ohio, sa sparing sesijom bivseg svjetskog prvaka u cetiri runde sa Corey "T-Rex" Sandersom. Sanders je u ring usao noseci stitnik za glavu, dok je Tyson bio bez istoga. Bokseri su koristili rukavice od 16 unci i nosili su majce. Tyson je bacio Sandersa u nekoliko prvih sekundi prve runde i uglavnom dominirao akcijom kroz citavi mec. Sanders izgleda da nije imao previse interesovanja da razmjenjuje udarce sa Mikeom tako da svi dobri pogodci u mecu bili Tysonovi. Sandersova koljena su zadrhtala u trecoj rundi od Tysonove desnice, a dobar slican udarac je zadao i u cetvrtoj rundi...
Nije donesena nikakva sudijska odluka...
Ovo je bila vise sparing egzibicija nego nesto ozbiljniji mec....
Govori se o tome da bi slicne egzibicije mogli vidjati i dalje a moguci protivnici "Iron Mikea" su mnogi od Tom Jonesa (da, da pjevac) do bokserke Anne Wolfe... u svakom slucaju svega bez pravog boksa...

Evo par fotki...
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2006, 05:43:20 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2006, 12:09:38 pre podne »
E jbg.Takav bokser je spao na to da se maklja sa pevacima i zenama.Jos je bilo price da ce da snima xxx filmove.A BIO JE 1.
Sramota :? :?
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2006, 12:54:42 pre podne »
Ko ima dobru vezu evo ga i mec...

http://oreys.com/download/cf30e8999187/Tyson-vs-Sanders.avi.html

Oko 240MB :-(
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2006, 12:55:45 pre podne »
E jbg.Takav bokser je spao na to da se maklja sa pevacima i zenama.Jos je bilo price da ce da snima xxx filmove.A BIO JE 1.
Sramota :? :?
jbg brate mora i on neshto jest, ima i on usta
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2006, 05:20:01 posle podne »
Citat
Tajson u ring zove ženu?
Kako stvari stoje, legendarni bokser Majk Tajson vratiće se u ring, ali upozorava fanove da ne očekuju mnogo od njega jer je apsolutno van forme. 40-godišnji bokser u Jangstaunu promovisao je "Mike Tyson's World Tour", a na konferenciji za štampu nekadašnji apsolutni šampion u teškoj kategoriji šokirao je javnost kada je rekao da bi voleo da u meču od četiri runde ukrsti rukavice sa profesionalnom bokserkom iz Teksasa En Vulf. Ona u dosadašnjoj karijeri ima skor 21:1, a čak 15 duela dobila je nokautom.

"Ona je tako upečatljiva, dominantna i ubedljiva u ringu," rekao je Tajson.

Ras Jang, promoter jedne od najboljih bokserki na svetu, bio je vrlo iznenađen ovom Tajsonovom izjavom i ne veruje da je održavanje meča moguće. "Tako nešto nikada se nije dogodilo. Prvi put čujem za takvu ideju. En nikada neće prihvatiti tu ideju."

Tajson je pokrenuo "Mike Tyson's World Tour" jer se nada da će mu biti zabavno, a sakupljeni novac pokloniće u humanitarne svrhe.

Eto bar neko normalan.Taman zena da ga posalje na patos i da se zakopa odma.Mada kako je ovaj prvi mec prosao nesto ne verujem da ce biti neke opasne makljaze
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 23, 2006, 05:44:05 posle podne »
Bruka se, bolje da ide u glumce ili da ode u rvace kao i mnogi :? :lol: jbg kako hoce

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2006, 10:58:03 pre podne »
A bio je cool tip...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2006, 04:34:46 posle podne »
Covjek radi ono jedino sto zna, placaju ga za to.. a znajuci da je u zivotu uspio da potrosi 300+ miliona dolara, para su mu sigurno potrebne... jos ako neko to hoce da gleda i da prati.. svi srecni... vjerovali ili ne i dalje prilvlaci vecu paznju publike prica o njemu koji je fakticki odavno penzioner nego li o zvanicnim svjetskim prvacima u boxu u najtezoj kategoriji... nazalost zbog (ne)kvaliteta zvanicnih sampiona.... na svim box forumima ovo je prica NO.1 pa sam je zato i prenio na nas forum, a ne zbog toga sto sam zaljubljen u nekad "gvozdenog".... pozz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 25, 2006, 05:03:45 posle podne »
Ma druze ne kazem ja tebi nista! Steta je velika za tog coveka...pre neki dan sam gledao istoriografiju njegovih meceva i smorio sam se ko lav. Steta stvarno. Ja sam ga zamrzeo kada se digla ona frka oko onih zivotinja nad kojima se izoivljavao na svom posedu...kupi covek tigra da ga bije..pa idi bre.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 26, 2006, 03:13:12 pre podne »
Citat
   
Највеће појединачно банкротство у спорту
Тајсон све проћердао

Мајк Тајсон, некадашњи најмлађи (са непуних 20 лета) светски боксерски шампион у апсолутној категорији, прогласио је пре три године стечај и сада се налази на прагу сиромаштва.

Године опасног, раскалашног и трошкаџијског начина живота на високој нози, врло брзо су „појеле” 300.000.000 долара стечених мукотрпним и крвавим радом (каријера дуга 18 година) у рингу.

У данима највеће славе Тајсон је новац немилице трошио на колекцију аутомобила марке „бентли”, огромне кућерина са по двадесетак купатила и два пута толико спаваћих соба, скупоцене драгуље, чак и на правог, живог бенгалског тигра. Знао је да изађе из тек незнатно огребаног „ролс ројса” и да збуњеном пролазнику на улици преда кључеве од аутомобила.

За собом има два бурна брака која су се завршавала спектакуларним и за Тајсона скупим разводима (другој жени дугује још 6.500.000 долара и то од прихода од евентуалних будућих мечева), као и подужи затворски стаж због силовања и туче.
Једина шанса за овог 40.годишњака, да не затвори животни круг у црначком гету њујоршког кварта Бруклин, месту одакле је као бивши припадник банде малолетних деликвената и кренуо ка бољем сутра, јесте да му „људи из сенке”, прави владари ринга, дају прилику за још једну велику борбу...Рецимо са другим «пензионером»- Леноксом Луисом.
Р. П.

Jbg treba imati muda za neke stvari koje je radio ali za vecinu treba biti lud.Jebe mu se.Bar ce da vidi ortake iz kraja (ako ima neki preziveli).Meni je ovo jedna od naj interesantnijih stvari u boksu u zadnjih par godina.Sto dosta govori o sadasnjim sampionima.Mozda preterujem ali za mene br. 1 ikada.Sva cast Cassius Clay-u ali ovakva budala se retko radja.Bas sam danas gledao neke njegove meceve sa pocetka karijere.Nemam reci.Nisam siguran da ce iko moci da mu pridje blizu.Mada ko zna.Uz malo srece sve je moguce.
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Zoka

  • Gost
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 26, 2006, 07:38:31 pre podne »
Ma druze ne kazem ja tebi nista! Steta je velika za tog coveka...pre neki dan sam gledao istoriografiju njegovih meceva i smorio sam se ko lav. Steta stvarno. Ja sam ga zamrzeo kada se digla ona frka oko onih zivotinja nad kojima se izoivljavao na svom posedu...kupi covek tigra da ga bije..pa idi bre.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Oduvijek je on bio takav... takav se rodio valjda...
Ja sam jos davno, davno citao.. da prije nego je postao boxer, dok je jos bio clan ulicnih bandi, da je najvise uzivao da nekom prisloni pistolj uz glavu ili cijev usta... takav je... divlji... ali kao boxer je za mene neprevazidjen... i ma sta radio Tajson ce uvijek biti Tajson.. legenda...

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 26, 2006, 09:22:56 posle podne »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mike Tyson World Tour
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 26, 2006, 11:47:51 posle podne »
Ovo je izvanredan HL sa sjajnom muzikom... u zadnjoj sekvenci pada Trevor Berbick u to vrijeme izvanredan teskas, to je bilo '86, tada je "Gvozdeni" usao u istoriju kao najmladji svjetski prvak i nosioc WBC pojasa u apsolutnoj kategoriji u istoriji... Nazalost mnogi ce ga pamtiti po drugim losim stvarima a ne po sjajnim performansama koje je pruzao prije odlaska u zatvor...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me