Septembar 28, 2024, 02:12:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )  (Pročitano 57164 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #270 poslato: Oktobar 18, 2006, 11:33:14 pre podne »
Razmisljao sam nesto brate, ti si napunio parter desno na takmicenju...cela ekipa se okupila tvojom zaslugom! Cisto da se ne zaboravi...da si uzeo procenat od karata... :D

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #271 poslato: Oktobar 18, 2006, 12:18:43 posle podne »
Ma nije bitno...
Bitno je da nam je bilo lepo, da sam upoznao Ljubu, Saleta S., Polomca, tebe,Vexxa, mrkog , Rashu izjelicu,TT girl sa fotoaparatom koji ne da nikom da nas slika, Johnyja sa shakerom, Sasudima, Igora, Marka.....da sam sreo one koje znam od pre, nosio kamere zato sto sam JEDINI PRISAO DA SE JAVIM ,i da smo se lepo druzili....Mada bilo bi lepo da sam upoznao i ostale koji su dosli...ali....oni nisu mogli da se sete da nas je bilo jos sa foruma..........

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #272 poslato: Oktobar 18, 2006, 12:27:11 posle podne »
Neka nek se zna da nas je Bajic okupio....jos malo najpoznatije lice BB Srbije... :P

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #273 poslato: Oktobar 18, 2006, 01:19:40 posle podne »
Samo ti mene zajebavaj Bajicu:)Sho ga nisi trazio,a. . ? ?:D SALIM SE. . ;)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #274 poslato: Oktobar 18, 2006, 01:46:33 posle podne »
:D :D :D :P
Cao Ljubo!
Ja sam ti prisao u Novom Sadu i zamolio te da se fotografisemo zajedno, na sta si ti pristala, ali momku koji se tu slucajno nasao i koji nas je fotografisao su toliko drhtale ruke kad te je video, tako da je slika toliko mutna da se bukvalno nista ne vidi! :-(
Sinoc sam te video na treningu u X3M Gym-u!
Pozdrav!

Van mreže LJUBA

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 76
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #275 poslato: Oktobar 18, 2006, 01:55:04 posle podne »
:D :D :D :P
Cao Ljubo!
Ja sam ti prisao u Novom Sadu i zamolio te da se fotografisemo zajedno, na sta si ti pristala, ali momku koji se tu slucajno nasao i koji nas je fotografisao su toliko drhtale ruke kad te je video, tako da je slika toliko mutna da se bukvalno nista ne vidi! :-(
Sinoc sam te video na treningu u X3M Gym-u!
Pozdrav!
e bas steta sto je slika "drhtava" :)    ali bice jos slika ihaaaaaaaaa...........Videla sam i ja tebe juce u Extrem-u,malo si bio ne diskretan pri gledanju u odraze ogledala,kikiki :D     Ja sam veceras opet tamo pa se vidimo,pozdrav
"If you want to be my friend
put my dick in your hand,
move it left, move it right
try to lick, suck and eat,
here I am, touch me girl
play with me everyday
try to guess what I am
I'm your friend, Juicy Pen"

Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #276 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:05:08 posle podne »
:D :D :D :P
Cao Ljubo!
Ja sam ti prisao u Novom Sadu i zamolio te da se fotografisemo zajedno, na sta si ti pristala, ali momku koji se tu slucajno nasao i koji nas je fotografisao su toliko drhtale ruke kad te je video, tako da je slika toliko mutna da se bukvalno nista ne vidi! :-(
Sinoc sam te video na treningu u X3M Gym-u!
Pozdrav!
e bas steta sto je slika "drhtava" :)    ali bice jos slika ihaaaaaaaaa...........Videla sam i ja tebe juce u Extrem-u,malo si bio ne diskretan pri gledanju u odraze ogledala,kikiki :D     Ja sam veceras opet tamo pa se vidimo,pozdrav
:oops: :oops: :oops:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #277 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:08:44 posle podne »
Stidi se....
Ajd veceras se uslikajte... Mora da se Ljuba malo podgojila od Novog Sada...  :D :D :D

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #278 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:09:36 posle podne »
Ja sam veceras opet tamo pa se vidimo,pozdrav
U ogledalu......

Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #279 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:28:37 posle podne »
Stidi se....
Ajd veceras se uslikajte... Mora da se Ljuba malo podgojila od Novog Sada...  :D :D :D
Ih kad bi svako ko hoce sad dolazio u X3M da fotografise Ljubu, ona ne bi ni mogla da odradi normalan trening, zato mi koji tamo treniramo samo "ne diskretno" gledamo Ljubin odraz u ogledalu, a veceras cu da gledam Ljubin odraz kroz dva ogledala da bih bio diskretniji! :-)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #280 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:32:37 posle podne »
Pa nisi ti valjda svako???


Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #281 poslato: Oktobar 18, 2006, 02:42:16 posle podne »
Pa nisi ti valjda svako???

Pa to sto se ja ovde zezam po forumu i bavim programerskim stvarima sigurno mi ne daje za pravo da tek tako prilazim kome god ja hocu u X3M Gym-u i da smaram takmicare iz X3M Gym-a, tako da sam sto se njih tice ja "svako" ma sta to znacilo.

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #282 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:02:15 posle podne »
Cao ljudi, svi ovde pricate kako ste isli tamo super vam je bilo, bla bla, i svi ste imali fotoaparate, a ja,Vladar i ostali momci koji nisu mogli da prisutstuvuju nikom nista? :? Bre manite vise da se hvalite bilo  :? ovako onako, vec postavite sve te slike sa vama, svi ste slikali a mi ne vidosmo n ijednu............. Ajde nemojte biti lenji cekam................................................rekoh cekam!!!!!! :evil:

Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #283 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:29:09 posle podne »
Cao ljudi, svi ovde pricate kako ste isli tamo super vam je bilo, bla bla, i svi ste imali fotoaparate, a ja,Vladar i ostali momci koji nisu mogli da prisutstuvuju nikom nista? :? Bre manite vise da se hvalite bilo  :? ovako onako, vec postavite sve te slike sa vama, svi ste slikali a mi ne vidosmo n ijednu............. Ajde nemojte biti lenji cekam................................................rekoh cekam!!!!!! :evil:

Ja sam se tek uselio u novi stan u Beogradu, pa nisam stigao da uvedem Internet, a u ovim Internet Centrima u kojima imam Internet, nemam programe za smanjivanje fotografija, a ne mogu da saljem fotke u punoj velicini, jer su bas preogromne, tako da ja saljem fotke kad uvedem Internet u stan ili se mozda iscimam da ih smanjim kuci pa da ih onda saljem.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #284 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:39:45 posle podne »
joj ni ja nisam uspio da se upoznam i slikam sa Ljubom :( :(

a ako neko ima sliku sa kraja takmicenja dje smo mi s foruma sa igorom i pedjom neka salju. ne znam ko je to sliko, niko od nashih  ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije