Septembar 29, 2024, 06:16:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )  (Pročitano 57221 puta)

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 01, 2006, 01:05:32 posle podne »
Moguce da na spensu jesu..ali ne zivimo svi pored spensa.U mom delu grada koji ima oko 50000 stanovnika nema plakata.Tako da svaki komentar je suvisan povodom tga.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 01, 2006, 01:50:23 posle podne »
e nema djavolji plakat odje
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Vojislav

  • Gost
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 01, 2006, 06:53:51 posle podne »
Ko hoće da ide iz Beograda na takmičenje u Novi Sad može da ide i vozom ako nema svoj prevoz, pa u tom slučaju plaća POVRATNU KARTU 360 din.!!! Ukoliko neko ima bilo koju studentsku karticu može ostvari popust od 50% - otići i vratiti se za samo 180 din.!!!
Ja još nisam glasao ovde da li idem ili ne, jer ne mogu toliko unapred da znam da li će mi iskrsnuti neke obaveze za taj dan, ali trebao bih 99% da idem, a možda i ostanem u Novom Sadu to veče, jer su dan kasnije DANI GLADIJATORA, pa bih voleo i tome da prisustvujem ukoliko budem bio u mogućnosti.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 01, 2006, 07:08:35 posle podne »
U tom slucaju Vojo taj koji dodje vozom ili ide zadnjim nazad za Beograd oko 22.00 ili mora da trazi gde ce da prespava, a mozda ga i neko poveze nazad. U svakom slucaju najbolje je da ako mozemo mi sa foruma da se dogovorimo, pa ljudi smo nismo vojna lica ;-)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 01, 2006, 08:41:43 posle podne »
ja sam drugu Titu isao na sahranu 350 km peske
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 01, 2006, 09:34:08 posle podne »
Ja idem... a ide i moja neka narkomanska bagra.... :) Idu da gledaju fitnes ribe :D

Tako da TTGirl mozemo se naci kod spensa.... il eniver in NS...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 01, 2006, 11:58:15 posle podne »
sto sramota , ja mislim da je to solidno ako uzmemo u obzir da vecina nije iz NS 
Ma stamota je ... 
Kakve veze ima sto vecina nije iz NS majke ti... Pogotovu sto je vecina iz BG koji je pola sata odatle...
Pa da je i iz Pristine pa nije daleko.... Ej bre sednes u kola i za 5 sati obidjes Tour de Okolo Srbije...

A sto nas bude vise bice bolje za bb u Srbiji... Sledeci put budu nagrade jos vece.... Takmicari dobiju bolje uslove...

Pa to se i organizuje zbog publike.... A ne za sudije... Koliko publike takvo i takmicenje...

od tih 15 ljudi koji sigurno dolaze ja verujem da 95% nikada nije bilo na bodibilding takmicenju tako da nikako nije sramotavec je to 15 novih poklonika ovog sporta , i ja nikada nisam bio na bodibilding takmicenju  a evo ja nisam glasao a sigurno ima ljudi koji jos doalze a nisu glasali ,    a koliko si ti takmicenja Raso gledao do sada  ?
Ovo ce mi biti prvo ... Ja sam cak trebao da se takmicim, ali sam morao 3 nedelje da ne treniram tako da sam odustao... 1005 Neki drugi put... Imam jako ozbiljne namere sto se tice ovog sporta...

a sto Voja kaze za voz... To ne vazi samo za studente... vec za svu omladinu.... Sto je ja mislim do 26 godina svi imaju 50% popust...
A sto se tice spavanja ... Spavao sam ja dosta puta i u holu fakulteta, na autobuskoj stanici, u biblioteci... Tako da me boli ...... kad cu da se vratim i sa cime... Yeah... :D :D :DYou can call me Motorhead....

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 02, 2006, 12:27:31 pre podne »
sto sramota , ja mislim da je to solidno ako uzmemo u obzir da vecina nije iz NS 
Ma stamota je ... 
Kakve veze ima sto vecina nije iz NS majke ti... Pogotovu sto je vecina iz BG koji je pola sata odatle...
Pa da je i iz Pristine pa nije daleko.... Ej bre sednes u kola i za 5 sati obidjes Tour de Okolo Srbije...

A sto nas bude vise bice bolje za bb u Srbiji... Sledeci put budu nagrade jos vece.... Takmicari dobiju bolje uslove...

Pa to se i organizuje zbog publike.... A ne za sudije... Koliko publike takvo i takmicenje...

od tih 15 ljudi koji sigurno dolaze ja verujem da 95% nikada nije bilo na bodibilding takmicenju tako da nikako nije sramotavec je to 15 novih poklonika ovog sporta , i ja nikada nisam bio na bodibilding takmicenju  a evo ja nisam glasao a sigurno ima ljudi koji jos doalze a nisu glasali ,    a koliko si ti takmicenja Raso gledao do sada  ?
Ovo ce mi biti prvo ... Ja sam cak trebao da se takmicim, ali sam morao 3 nedelje da ne treniram tako da sam odustao... 1005 Neki drugi put... Imam jako ozbiljne namere sto se tice ovog sporta...

a sto Voja kaze za voz... To ne vazi samo za studente... vec za svu omladinu.... Sto je ja mislim do 26 godina svi imaju 50% popust...
A sto se tice spavanja ... Spavao sam ja dosta puta i u holu fakulteta, na autobuskoj stanici, u biblioteci... Tako da me boli ...... kad cu da se vratim i sa cime... Yeah... :D :D :DYou can call me Motorhead....
ZLO NE SPAVA :twisted: :twisted: :twisted:
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2006, 12:30:02 pre podne body »
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže PROFILER

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 03, 2006, 03:21:45 posle podne »
Ko hoće da ide iz Beograda na takmičenje u Novi Sad može da ide i vozom ako nema svoj prevoz, pa u tom slučaju plaća POVRATNU KARTU 360 din.!!! Ukoliko neko ima bilo koju studentsku karticu može ostvari popust od 50% - otići i vratiti se za samo 180 din.!!!
Ja još nisam glasao ovde da li idem ili ne, jer ne mogu toliko unapred da znam da li će mi iskrsnuti neke obaveze za taj dan, ali trebao bih 99% da idem, a možda i ostanem u Novom Sadu to veče, jer su dan kasnije DANI GLADIJATORA, pa bih voleo i tome da prisustvujem ukoliko budem bio u mogućnosti.


Sta su to "dani gladijatora"?

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 03, 2006, 04:55:35 posle podne »
Ko hoće da ide iz Beograda na takmičenje u Novi Sad može da ide i vozom ako nema svoj prevoz, pa u tom slučaju plaća POVRATNU KARTU 360 din.!!! Ukoliko neko ima bilo koju studentsku karticu može ostvari popust od 50% - otići i vratiti se za samo 180 din.!!!
Ja još nisam glasao ovde da li idem ili ne, jer ne mogu toliko unapred da znam da li će mi iskrsnuti neke obaveze za taj dan, ali trebao bih 99% da idem, a možda i ostanem u Novom Sadu to veče, jer su dan kasnije DANI GLADIJATORA, pa bih voleo i tome da prisustvujem ukoliko budem bio u mogućnosti.


Sta su to "dani gladijatora"?
Ma to ti je to.... subota bb, a nedelja Ultimate fight....

Sad bi  mogao da se javi neko iz NS i da nam kaze ko je najjeftiniji prevoznik.... jer sam ja zvao BAS i kazu povratna karta je 800 dinsa, a poslednji bus iz NS za BG je u 22h....

Ajde neko ko cesto putuje na ovoj relaciji neka kaze...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 03, 2006, 07:39:32 posle podne »
pazi..ti si pitao za direktnu liniju ns -bg......i to verovatno tada je zadnja..

ali posto je to ns..buseva ima koliko hoces...pa tako recimo mora da ima neki bus koji ide recimo za leskovac preko bg...a krece iz subotice..ili slicno...sada lupam....

direktno ns -bg..verovatno da...ali da je to zadnji bus koji saobraca izmedju ns i bg..ne verujem...u ostalom..isto kao i vozovi..nemoguce je da nema neki medjunarodni vboz koji pici recimo za atinu i ide preko bg i te fore.......


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 03, 2006, 07:56:10 posle podne »
DAJ COVECE NEKI INFO LJUDIMA..NEMOJ DA SE GUBE..NAVEDES TANO..TADA I TAD..I TO JE TO....TI SI DOKTOR PO TOM PITANJU

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 03, 2006, 08:09:34 posle podne »
Ok zadnji ispravka poslednji,( nema prednji voz) voz iz NS prema Beogradu, ukljucujuci medjunarodne je u 22.30-putnicki stize u odrediste oko 00.10, ako ne kasni. Ko bi isao na nocni bus onda ceka 1 sat .
A sto se tice autobusa  poslednji je u 00.00 autoputem, verovatno neki prolazni kako si ti rekao,Subotic, NS, Beograd,  a starim putem, tj. preko Indjije obe Pazove, Blatajnice, Zemuna u 22.10.
Pa ko voli nek izvoli.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Odlazak na takmicenje u NS ( publika )
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 03, 2006, 08:38:52 posle podne »
brate ne kontam , kada ima poslednji prevoz iz NS do BG , bilo koji autobus ili voz , u koliko sati ?