Jun 29, 2024, 02:03:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Depo prva kura?  (Pročitano 28798 puta)

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #30 poslato: Jul 16, 2012, 06:46:55 pre podne »
cekaj a plazma uz mleko to si zaboravio da ubacis u jelovnik :D :D :D :D  ona je nezaobilazna za monster mass :D
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #31 poslato: Jul 16, 2012, 05:53:07 posle podne »
Citat
iako ja gledam na nacin ishrane drugacije od celog foruma...

e nek si mu rekao!!!!!!!!!!!

Koji si ti kralj :-D

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #32 poslato: Jul 16, 2012, 09:18:02 posle podne »

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


ovo ti baba pravila jelovnik?

He he

Fali mu kremic

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #33 poslato: Jul 17, 2012, 10:03:59 pre podne »

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


ovo ti baba pravila jelovnik?

He he

Fali mu kremic

I burek za masu :) Naravno, sa nemasnim jogurtom za definiciju!
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #34 poslato: Jul 17, 2012, 05:25:24 posle podne »
Od ove kombinacije riba+mleko,znam da bih bacio peglu momentalno.

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #35 poslato: Jul 18, 2012, 01:41:15 posle podne »
@Ghandi@
Odgovorit cu ti ovako na ono pitanje koje si mi poslao u PM,pa ako sam nesto krivo napisao nek me drugi isprave,jedna glava  nikad nije pametnija od sto,jer i svakim danom učim i možda donosim neke krive zaključke pa bolje da ljudi koji znaju više isprave to,a ne da se živi u neznanju  :)

Gledaj,ovako ... moj savjet ti je da dobro naucis sve o pravilnoj ishrani,o tome kolko čega dnevno treba unositi u organizam,o treninzima za masu,odmoru,naučiš slušati svoje tijelo i dobro poznajes svaku njegovu reakciju na pojedine podrazaje....Prema  omjeru kilaže i tvoje visine očigledno imaš još dosta prostora za rast,pogotovo ako imas dobru genetiku.Mnogi griješe kad se odluče nabacit par kila mišića i odmah se puknu steroidima.
Stvar je u tome da kad prirodno dođeš do nekog platoa i više ne možeš rasti pomogneš se steroidima.
Jer velika šteta je da sad začepiš receptore i ne iskoristiš puni potencijal koji bi mogao od 1-ciklusa,jer 1.ciklus je daleko najbolji i najviše donese,ali tebi nece donijeti nista spektakularno i mogao bi se razočarati,možda ne dođeš čak ni do one granice koju bi s vremenom mogao probiti i natural.Možda taj ciklus i zadovolji neke tvoje trenutne macho instikte,kužim ja tebe ,tako nas je većina razmišljala,možda ti od te kure  budes i zadovoljan al to je kratkog daha,zapamti !
Na takav nacin ces nakon ciklusa u kratkom roku izgubit svaki gram mišića koji si dobio,pogotovo ako ne odradis PTC kako treba.Tvoje tijelo će težiti vraćanju na staru kilažu,jer će biti pod šokom,zato dolazimo na ono bitno od maloprije.Dođeš prvo prvo do prirodnog platoa i onda kreneš.
Kasnije ako malo bolje proucis tematiku i odlucis izgraditi kvalitetno tijelo bit će ti žao što si napravio taj glupi potez i odlucio se sad uzeti steroide.Jer zamisli ,budući je prva kura najjača,najbolje djeluje,zar ne bi bilo bolje prvu kuru odradit u trenutku kad si dosao do prirodnog limita i sacuvat vecinu misica koje ces dobit nego se ovako kao sto ti zelis puknut da bi izgledao jače npr.neka 2-3 mjeseca i onda sve to izgubit.A kad tako naglo izgubis misice to se zna jako loše odraziti na psihu,depresija te lomi,nemas volje za trenig....To je moje mišljenje,a ti odluči.



Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #36 poslato: Jul 18, 2012, 01:41:43 posle podne »
@Ghandi@
Odgovorit cu ti ovako na ono pitanje koje si mi poslao u PM,pa ako sam nesto krivo napisao nek me drugi isprave,jedna glava  nikad nije pametnija od sto,jer i ja svakim danom učim i možda donosim neke krive zaključke pa bolje da ljudi koji znaju više isprave to,a ne da se živi u neznanju  :)

Gledaj,ovako ... moj savjet ti je da dobro naucis sve o pravilnoj ishrani,o tome kolko čega dnevno treba unositi u organizam,o treninzima za masu,odmoru,naučiš slušati svoje tijelo i dobro poznajes svaku njegovu reakciju na pojedine podrazaje....Prema  omjeru kilaže i tvoje visine očigledno imaš još dosta prostora za rast,pogotovo ako imas dobru genetiku.Mnogi griješe kad se odluče nabacit par kila mišića i odmah se puknu steroidima.
Stvar je u tome da kad prirodno dođeš do nekog platoa i više ne možeš rasti pomogneš se steroidima.
Jer velika šteta je da sad začepiš receptore i ne iskoristiš puni potencijal koji bi mogao od 1-ciklusa,jer 1.ciklus je daleko najbolji i najviše donese,ali tebi nece donijeti nista spektakularno i mogao bi se razočarati,možda ne dođeš čak ni do one granice koju bi s vremenom mogao probiti i natural.Možda taj ciklus i zadovolji neke tvoje trenutne macho instikte,kužim ja tebe ,tako nas je većina razmišljala,možda ti od te kure  budes i zadovoljan al to je kratkog daha,zapamti !
Na takav nacin ces nakon ciklusa u kratkom roku izgubit svaki gram mišića koji si dobio,pogotovo ako ne odradis PTC kako treba.Tvoje tijelo će težiti vraćanju na staru kilažu,jer će biti pod šokom,zato dolazimo na ono bitno od maloprije.Dođeš prvo prvo do prirodnog platoa i onda kreneš.
Kasnije ako malo bolje proucis tematiku i odlucis izgraditi kvalitetno tijelo bit će ti žao što si napravio taj glupi potez i odlucio se sad uzeti steroide.Jer zamisli ,budući je prva kura najjača,najbolje djeluje,zar ne bi bilo bolje prvu kuru odradit u trenutku kad si dosao do prirodnog limita i sacuvat vecinu misica koje ces dobit nego se ovako kao sto ti zelis puknut da bi izgledao jače npr.neka 2-3 mjeseca i onda sve to izgubit.A kad tako naglo izgubis misice to se zna jako loše odraziti na psihu,depresija te lomi,nemas volje za trenig....To je moje mišljenje,a ti odluči.




Van mreže PainX

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #37 poslato: Avgust 16, 2012, 02:38:34 posle podne »
Pozdrav svima. Nov sam na forumu. Imam 25 godina, visok sam 187cm, tezak 94kg. Idem u teretanu vec dve godine 4-5 puta nedeljno, treninzi mi traju u proseku 1-2h. Kad sam krenuo u teretanu imao sam 73kg. Moj razvoj mi deluje progresivno i osecam da bi neka dodatna sredstva znatno ubrzala isti i ne zelim da gubim vreme. Nabacio sam znatnu misicnu masu, ali ima i masti oko stomaka i vrlo malo oko donjeg dela grudi. Ishrana mi je kontrolisana (bademi, orasi, tunjevina, soja, nemasno meso, belanca, itd....5-6 obroka dnevno ) Resio sam da napravim prvu kuru, kombinacija test depo i dianabol. Kura bi trajala nekih 40dana, s tim da bih dianabol uzimao piramidalno sa podizanjem broja svakih 10 dana konzumacije (1-2-3-4), te bi i depo injektirao svaki 10dan-250mg. Interesuje me  misljenje iskusnih o ovom planu? 

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #38 poslato: Avgust 16, 2012, 02:42:18 posle podne »
Pozdrav svima. Nov sam na forumu. Imam 25 godina, visok sam 187cm, tezak 94kg. Idem u teretanu vec dve godine 4-5 puta nedeljno, treninzi mi traju u proseku 1-2h. Kad sam krenuo u teretanu imao sam 73kg. Moj razvoj mi deluje progresivno i osecam da bi neka dodatna sredstva znatno ubrzala isti i ne zelim da gubim vreme. Nabacio sam znatnu misicnu masu, ali ima i masti oko stomaka i vrlo malo oko donjeg dela grudi. Ishrana mi je kontrolisana (bademi, orasi, tunjevina, soja, nemasno meso, belanca, itd....5-6 obroka dnevno ) Resio sam da napravim prvu kuru, kombinacija test depo i dianabol. Kura bi trajala nekih 40dana, s tim da bih dianabol uzimao piramidalno sa podizanjem broja svakih 10 dana konzumacije (1-2-3-4), te bi i depo injektirao svaki 10dan-250mg. Interesuje me  misljenje iskusnih o ovom planu? 

Kura nema smisla uopste :)

Van mreže PainX

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #39 poslato: Avgust 16, 2012, 02:45:02 posle podne »
Prva je jbt.  ;)

Nemoj samo da kritikujes, nego i izlozi nesto kostruktivno...

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #40 poslato: Avgust 16, 2012, 03:00:24 posle podne »
Prva je jbt.  ;)

Nemoj samo da kritikujes, nego i izlozi nesto kostruktivno...

Nema veze sto je prva, i dalje nema smisla.

Ko jos ide piramidu sa oralima; 6 nedelja je gubljenje vremena i to jos sa test enantatom i sa dozom koja je niza od TRT-a, smesno...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #41 poslato: Avgust 16, 2012, 03:02:31 posle podne »
Pa sta da ti kaze konstruktivno kad ni najprostiju kuru nisi uspeo da prepises kako treba?

Dbol piramida, depo jedna ampula na 10 dana, 5 nedelje na dugom estru.....????????
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže PainX

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #42 poslato: Avgust 16, 2012, 03:12:53 posle podne »
Hipoteticki gledano:
Da si sa dosadasnjim iskustvom u situaciji da napravis samome sebi prvu kuru (depo/danabol), kako bi ona izgledala? (pitanje vazi za oboje)
I da li bi uopste posegnuo za tom kombinacijom?
I da, da napomenem, da suplementaciju nikada nisam koristio. 

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #43 poslato: Avgust 16, 2012, 03:21:08 posle podne »
Nikad nisi koristio suplemente i odmah na hard core?

Ovo sto ti mislis da ce ti doneti prevagu, donece ti samo probleme, cak i da si mnogo potkovaniji nebi to tako lako islo kao sto si ti cuo/video negde.

Regulacija ishrane, promena treninga i ubacivanje suplemenata cuda mogu da naprave u tvom slucaju.
Cim ti kazes da treniras 1-2h to vec znaci da ti ni ono osnovno bas nije najjasnije, uzmi lepo i iscitaj forum pa ces videti gde i koliko gresis a hemiju ostavi za MNOGO kasnije.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže PainX

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #44 poslato: Avgust 16, 2012, 03:28:40 posle podne »
Znam za tu pricu o vremenskom limitu treninga, ali dok sam je praktikovao nisam imao neke rezultate. Mada apsurdno zvuci, ovo se pokazalo efektnije. Mozda zato sto mi je organizam navikao na taj vremenski period radikalne fizicke aktivnosti, buduci da sam se godinama ranije bavio borilackim sportom, sve dok nisam imao nesrecu.

No, sto se tice suplemenata, deluju mi kao prekrupa, pa me i sama pomisao na njih iscrpljuje.  :) Treba mi nesto kolicinski malo i eksplozivno, kao C4. Volim da igram na sve ili nista.

Dakle, prva kura je na pomolu, a vasi saveti su dobrodosli.