Jul 05, 2024, 12:34:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: LYPO 6 FOR HERs (sagorevac za zene)  (Pročitano 3891 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
LYPO 6 FOR HERs (sagorevac za zene)
« poslato: Jun 20, 2012, 10:48:31 pre podne »
LIPO-6 Black Hers je najnapredniji  sagorevač masti za žene na čitavom svetu koji upotrebljava novu in naprednu tekuću multi-faznu tehnologiju. Ova tehnologija je kombinacija brzog transporta tekućeg sadržaja kapsule i istovremenog kontroliranog oslobađanje tog istog sadržaja. Ovo znači, da je Lipo 6X jedini fat burner sa multi-faznim djelovanjem - extremno je brz, a njegov učinak i dugo traje!

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29984

Van mreže tinche79

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: LYPO 6 FOR HERs (sagorevac za zene)
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2012, 08:09:04 pre podne »
Poz..nova sam tu i interesuje me kakva su iskustva sa ovim sagorevacem...sve i svasta sam do sad konzumirala ;) volim experimentisati i sad kuburim sa zadnjih 3-4kg >:( i dvoumim se Meltdown ili ovaj novitet..unapred zahvalna na odgovoru i pomoci ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LYPO 6 FOR HERs (sagorevac za zene)
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2012, 11:06:19 pre podne »
Poz..nova sam tu i interesuje me kakva su iskustva sa ovim sagorevacem...sve i svasta sam do sad konzumirala ;) volim experimentisati i sad kuburim sa zadnjih 3-4kg >:( i dvoumim se Meltdown ili ovaj novitet..unapred zahvalna na odgovoru i pomoci ;)
pozdrav
iskustva osoba neznijeg pola koje su ga koristile je SU VISE NEGO FENOMALANLNA!!
iskreno
naravno
ishrana je br 1

Van mreže tinche79

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: LYPO 6 FOR HERs (sagorevac za zene)
« Odgovor #3 poslato: Jul 22, 2012, 11:19:37 pre podne »
O da ishrana i vezba...ali opet se dvoumim izmedju ova dva....moze neki savet na pp  u vezi melta i lipo
 :D :D hvala