Jun 30, 2024, 12:15:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Ognjen.  (Pročitano 16384 puta)

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 22, 2013, 12:01:44 pre podne »
Transformacija i deformacija :D , ovo su slike posle zavrsene dijete koja je trajala 12 nedelja , sve je bilo striktno maksimalno za sve vreme 2-3 dzunk obroka i propraceno supsima maksimalno -12 kila kako sam i planirao ali iskreno nisam bio zadovoljan rezultatima , u odnosu na period proslogodisnje dijete mozda je ostalo 2-3 kg vise na istu kilazu a proterano mnogo toga kroz stomak :D . Trenutno stanje je jako lose , odmah po zavrsetku dijete finansijaska situacija se pogorsala drasticno pa sam jeo bukvalno sve sto dohvatim , trenirao jednom do 2 puta nedeljno full body cisto da odrzim neku snagu. U zadnjih 10ak dana polako cistim ishranu da se vratim na pirinac i meso pa cu onda poceti neke rotacije . Planiram svoj prvi ciklus ove zime/proleca pa me interesuje ako bi neko mogao da da savet koliko dugo ici priming uzevsi u obzir moje trenutno stanje. Neka moja razmisljanja su 500mg galenike 12 nedelja , skontao sam da je visoko preporucen put priming pa masa , a sa druge strane konstantno citam tekstove kako su anabolici najbolji i najjaci antikatabolik i cuvaju misice na dijeti , cak moze i da se dobije u toj opciji :D . Dakle nemam neke prevelike ambicije moj neki cilj je kvalitetnih 85-90kg-a sa nekih 10-12-bf . Voleo bih da cujem neke predloge kojim putem mislite da je najbolje ici , do koje kilaze skidati pa krenuti sa AAS . Svaki konstruktivan savet je dobro dosao :D .
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2013, 12:08:47 pre podne Ognjen. »

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 22, 2013, 12:02:38 pre podne »
Trenutno stanje :( 100kg okruglo ,  na prvim slikama 85kg

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ognjen.
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 22, 2013, 12:37:40 pre podne »
Sibaj rotacije naredni period, uopste ne razmisljaj o kuri uskoro. Februar mi deluje kao period u kojem bi mogao da razmisljas u tom pravcu.

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Ognjen.
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 22, 2013, 01:33:29 pre podne »
Februar mi deluje kao period u kojem bi mogao da razmisljas u tom pravcu.
Bez uvrede, al me konstrukcija ove recenice podsetila na vidovite zorke i kleopatre... :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ognjen.
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 22, 2013, 10:24:01 pre podne »
Hahah :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 22, 2013, 07:38:25 posle podne »
ma samo napred Ognjene!!

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 22, 2013, 09:25:50 posle podne »
Hvala Pedja :D , bice valjda i od mene nesto jednog dana :D