Jun 30, 2024, 12:39:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Ognjen.  (Pročitano 16386 puta)

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #30 poslato: Mart 19, 2013, 09:18:39 pre podne »
Sedma nedelja dijete , 7 kg manje , trenutno 89kg , plan je jos 2-2.5 meseca i da dodjem do nekih 80-82 kg-a. Nadam se da ce ta kilaza biti dovoljna da budem zadovoljan sa procentom masti i formom , ovo je malo zezanje sa zadnjeg treninga i trenutno stanje , mada  pored ovog coveka izgledam kao da treniram bocanje a ne da idem u teretanu :D

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #31 poslato: Mart 19, 2013, 09:22:09 pre podne »
.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #32 poslato: Mart 19, 2013, 10:36:30 pre podne »
pa ne bih bas rekao da je velika razlika izmedju vas dovjice,sa tim da se vidi da si ti imao problema sa velikom broj kg koje si resio,dok on ima mnogo tanju kozu jer taj probem sa kg nije imao kao sto si ti imao itd it di
ali nije ni bitno...

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #33 poslato: Mart 19, 2013, 11:10:32 pre podne »
Pa dobro trenutno smo iste kilaze.... a svetlo je prilicno bzv na slikama , veruj mi da je dosta dosta suvlji , sto ti kazes tanja koza , vene  svuda  , noge nisu uslikane tu je tek vrh , ima malo losije proprcije ali vise cistog mesa  , ja imam jos dosta sala da skidam , kad zavrsim dijetu i napunim se malo onda cemo opet na "crtu" ahahahah :D

Van mreže Avrić

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Ognjen.
« Odgovor #34 poslato: Mart 19, 2013, 03:07:08 posle podne »
Iiiii krenulo je cepanje  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #35 poslato: Mart 19, 2013, 03:13:44 posle podne »
Pa dobro trenutno smo iste kilaze.... a svetlo je prilicno bzv na slikama , veruj mi da je dosta dosta suvlji , sto ti kazes tanja koza , vene  svuda  , noge nisu uslikane tu je tek vrh , ima malo losije proprcije ali vise cistog mesa  , ja imam jos dosta sala da skidam , kad zavrsim dijetu i napunim se malo onda cemo opet na "crtu" ahahahah :D

ma ne brini ti za to

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #36 poslato: Mart 20, 2013, 09:11:49 pre podne »
05.02.2013                               19.03.2013

97,2 kg                                     90,2 kg
BMI : 29                                    BMI : 26.9                                   
Body fat : 25,4                          Body fat : 21,9
Muscle : 36,2                             Muscle : 38,3
RM kcal : 2000                           RM kcal : 1912
Viscelar fat : 10                         Viscelar fat : 8


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #37 poslato: Mart 20, 2013, 10:58:43 pre podne »
vidis
koji ja paradoks ova sranja od ovih kalkulacija i racunanja itd
mislim,ne kazem da ne treba voditi racuna itd,ali ja to uvek gledam sa druge strane i naravno primetim neke stvari koje drugi i ne vide-opet kazem I NE TREBA DA VIDE,jer su reuzlatati bitni
ali evo
% bf se smanjio
a kada neko drugi gleda,rekao bi da se % misica povecao sto NIJE TACNO i nije moguce
ali
matematika je egzaktna nauka i brojevi ne trpe pomeranja i govore upravo ono sto je ovde prikazno
dakle

97 kg vs 90 kg
ok
u startu se brojke moraju razlikovati kada je u pitanju BF
dakle
25 VS 21
i naravno
brojke se automatski okrecu na stranu % misicne mase tj
36 vs 38 sadasnjih.

ovo govrim jer je meni npr izrcunato na bf od 4% ali 97 kg  da u stvari imam 32% BF na visinu od 168 cm
mislim
matsihu kao nauci ne znaci nista to sto sam ja bio u zivotnoj formi vec matemtika razume samo zadane brojeve
u mom slucaju je to bilo
168 cm visina i 97 kg tezine-OUT OF GAME
naranvo
kako bih ja smnjivao tezinu moj kvalitet misica bi se povecavao a bf smanjivao-na papriu :P

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #38 poslato: Mart 20, 2013, 11:24:54 pre podne »
Hehehe , zanimljivo :D . Pazi ja se slazem da je ovaj BMI cista glupost , ali procenat masti bi trebao biti procanat masti , ne znam na tako ekstremono niskom BF od 4%  nije mi logicno da bilo kojom tehikom pokze 32% (pretpostavljam preko BMI  pa nekom formulom izbaci procenat masti ) ja nisam dobio misica izgubio sam i njega , kako sam ja izracunao ovde izgubio sam 5kila sala i 1/2 kile misica , samo se procenti drugacije rasporede..Ja sam se i tada i sada sam se merio na nekoj vagi , koliko je to pouzdano ne znam , uglavnom ima rucke sa elektrodama i dole gde se stane isto imaju elektrode ,  pusti struju pa meri procente i to kad ga startujem bas osetim da me prozuji :D , drugarica radi za onu Herba - life prevaru pa ima to cudo :D .OFF : Inace taj Herba - life valja  550 grama nekog raspalog gejnera za 4000 i to pretstavlja zamenu za 50 obroka 40% proteina i 60% UH :D :D :D .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #39 poslato: Mart 20, 2013, 11:31:42 pre podne »
Citat
ne znam na tako ekstremono niskom BF od 4%  nije mi logicno da bilo kojom tehikom pokze 32% (pretpostavljam preko BMI  pa nekom formulom izbaci procenat masti )

pre svega buraz da znas da se nisam obrecao tebi tj da te nesto kritikujem
vec napisah uopsteno ono gore
a bas zbog ovoga sam i rekao da su to dramtacino paradoksalne situacije,a kada je ovaj sport u pitanju
tebi kao rekretivcu mogu BROJKE da pomognu i da te ohrabre,ali ako ih citas kako treba,dolazi do paradoksa jer su to BROJKE i ne ogu da budu nista drugo nego BROJKE
to je ono sto ja govrim da je matematika u ovom sportu nesto na sta ne treba da se obraca paznja a sve vise imamo gurua koji u teretanu ulaze sa lapotpu ruci i racunajuci % i ostala sranje
to je jednosavno NEMOGUCE..nase telo je masina koja ne podnosi bas binarne racunice,onako kako to matihs nalaze..hehehehhe
isto ti je kao i sa linkovima
npr
onaj momak sumadinac sto je psotavio one linkove
momku kapa do poda koliko je energije ulozio samo u to,a da ne pricam da je npr neko ili mozda i on sam to sve procitao i sta ?
kapiras
imas 390 linkova sa tematikom
sky fall muslce mass
muslce mass sky fall
fal sky mm

bla
bla
bla
bla
i onda npr niko od te dece ne psotavi pitanje sam sebi ili nekome drugom npr
pa cek
zar je moguce da postoji 390 ili 3900 razlcitih programa ili metoda NECEGA sto je opste poznato ili je to sve isto?
pa ako je isto cemu onda toliko textova na istu temu?
a ako je razlicito,zasto onda uglavnom se sve svodi na jedno te isto,samo na obrnutu terminlogiju?
neznam da li me pratis...
jbg
ja odo mnogo daleko
i soory za of..

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #40 poslato: Mart 20, 2013, 11:44:23 pre podne »
Hehe , ma opusteno nisam ni shvatio kao kritiku  , razumem potpuno o cemu pricas , nego cisto da objasnim do kraja kako sam dosao do brojki ;) . Naravno da mi je ovo samo neki okvirni pokazatelj da malo bustuje motivaciju , ipak ogledalo je ogledalo :D .

Van mreže dante bg

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Ognjen.
« Odgovor #41 poslato: Mart 21, 2013, 01:37:15 pre podne »
Jedini krivac za lose slike sam ja tj moj tel.  :) koji pravi lose slike u zatvorenom prostoru.
Inace uzivo to izgleda mnogo bolje,pa sledeci put slikanje moramo obaviti ili napolju ili boljom kamerom  ;D

Ognjene,za sada sve ide najboljim tokom.Ne smem ni da zamislim kako ce to izgledati kad krenes na keto i ubacis jace sagorevace i jos neki kardio.

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Ognjen.
« Odgovor #42 poslato: April 17, 2013, 12:09:26 pre podne »
BIG BAD WOLF :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ognjen.
« Odgovor #43 poslato: April 17, 2013, 09:03:24 pre podne »
VIP
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ognjen.
« Odgovor #44 poslato: April 17, 2013, 10:22:13 pre podne »
uffff
vidi mu lice :S