Septembar 21, 2024, 11:25:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Prebacivanje na zdravu ishranu  (Pročitano 3183 puta)

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Prebacivanje na zdravu ishranu
« poslato: Jun 27, 2012, 07:51:09 pre podne »
Dugo nisam pisao na ovom forumu pa rekoh da napravim neki update. Za proteklih godinu dana treninga dosta sam napredovao sa tezinama u treningu i to bendz sa 90 na 125, cucanj sa 80 na 140, tako i sa svim vezbama. Nabacio sam i 7 kg tj sada na 178cm imam 84,5 kg. te kg sam nabacio ne kvalitetnom ishranom. Jeo sam belo, pljeskavice, punjeno itd... slatkise, kupove, sladoled u ogromnim kolicinama i kardio drzao na minimumu. Misici su mi porasli i lepo se vide, lepeze, noge, ruke, ramena  i grudi ali problem mi trenutno predstavlja malo sala na stomaku te zelim da ga neutralisem. Krenuo sam sa ovom sok ishranom te se planiram posle nedelju dana prebaciti na rotacije i to drzati 3 nedelje. P.S. Imam problem sa slabim praznjenjem i zatvorom ali vec posle prvog dana ove dijete idem 3x u wc a sada mi je treci dan.
1.3zumanca i 6 belanca+omega 3 i vit c
2.200gr belo+125gr grasak
3.200gr belo+125gr grasak
4.konzerva tune u salamuri
5.200gr belo+omega 3 i vit c
Svi obroci su kuvani u vodi i vec sam izgubio deo vode, posebno na stomaku se primecuje. Krizu imam neku manju i budim se cesto iskacuci iz kreveta. U pwm uzimam samo 2merice whey elite i izmedju obroka po 3 amino 2002(ukupno 9). Trening radim 5x nedeljno i to:
-grudi(gigantske serije, 75%, 90% pa 100 %) To je za cetri nedelje navedeno. Naravno sa 75% snage vise ponavljanja, manje pauze itd. Taj princim i za noge koristim.
-noge
-ruke
-ramena
-ledja
Pauze pravim kako kad izmedju dve grupe ne vezano za dane ali su uvek 2nedeljno. Trbusnjake radim na 3 dana. Upalu skoro uvek imam osim na bicepsu i ledjima(izuzev lepeza). Plan mi je da odem na kvalitetnih 80kg a zatim povecam uh, nastavim se pravilno hraniti, ubaciti kasicicu dve maslinovog+malo badema i gurati do kraja zime na masi. Ali prvo da smanjim na kvalitetnih 80kg. Sta mislite jer da idem na rotacije posle prve nedelje ili keto? Svaki savet je dobrodosao za bilo koji segment...
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2012, 08:55:52 pre podne »
Jos samo da dodam da kardio radim u vidu trcanja 3x nedeljno izbegavajuci dane oko nogu i plivanje par puta nedeljno ubacim...
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #2 poslato: Jun 27, 2012, 02:23:43 posle podne »
sve je ok
osim sto ti je moj savet da pod hitno ides na rotacije
jer je ovo sihrana sa veoma malo Uh
zaustiviti ces stopu bazalnog metabolzima i napraviti ces sranje sam sebi
nije da neces imati rezuatete,ali kazem..mislim da ce mnoogo da te kosta to

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2012, 03:03:45 posle podne »
Razumeo, hvala! Ici cu rotaciju od sutra vec i to 50-150-100-200-0-50 i tako u krug. Proteine cu drzati isto kao i do sada. Masti necu ubacivati osim omege koju pijem i tamo oko 15tog za 3ned javljam rezultat.
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2012, 04:15:37 posle podne »
6 dana imas tu...

Spartak

  • Gost
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2012, 04:19:25 posle podne »
6 dana imas tu...

pa sta bi ti, 7 dana ?
hahahahahha

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2012, 04:21:33 posle podne »
Ma nisam ni ja nista bolji nego inace svi stavjaju 7 dana pa me zbuni... ;D

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #7 poslato: Jul 16, 2012, 07:12:03 posle podne »
Ovako, zavrsih 21 dan rotacije i imam skoro 77,5kg. Struk mi se mnogo smanjio, na kaisu busim nove rupe, sigurno 6-7 cm a mozda i vise. :) Ljudi me pitaju zasto se osusih, jel sam bolestan. :) Dok im objasnim da sam na dijeti... Bukvalno sam prekrsio dijetu samo 3u1 kada mi je koleginica skuvala i 3-4 puta cedjenu narandzu kada sam popio u gradu. Tezine su mi pale minimalno, oko 5-7kg na bp a na cucnju sam ostao na istom. Zadovoljan sam brzinom dejstva ovih rotacija i preporucujem...
Danas za prvi dan pored standardno 700gr mesa, pojeo 200gr pirinac(u buduce cu mozda da pravim sutlijas sa dekstrozom), 3kugle sladoleda, 400gr pire krompira i verovatno kad se vracam sa posla jos jedan sladoled na drvce. Kao zadnji obrok tunu uvek jedem, kupicu sir pa cu kombinovati. Hleb necu ni na masi uzimati, eventualno neki dan neka kriskica, sokove pune secera izbacujem itd... Pozdrav
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #8 poslato: Jul 16, 2012, 07:47:40 posle podne »
Citat
Danas za prvi dan pored standardno 700gr mesa, pojeo 200gr pirinac(u buduce cu mozda da pravim sutlijas sa dekstrozom), 3kugle sladoleda, 400gr pire krompira i verovatno kad se vracam sa posla jos jedan sladoled na drvce. Kao zadnji obrok tunu uvek jedem, kupicu sir pa cu kombinovati. Hleb necu ni na masi uzimati, eventualno neki dan neka kriskica, sokove pune secera izbacujem itd... Pozdrav
Period posle dijete moras da odradis malo pametnije, nego sto si ovde napisao inace ce kilogrami brzo da ti se vrate.
UH postepeno povecavas, svake nedelje po malo, npr svake sedmice povecas za 30-50gr.
Sutlijas sa dekstrozom zaboravi.
Sa sladoledom budi oprezan, jedan i moze da prodje, ali boje se suzdrzi jos malo.
Tvoj organizam je navikao da bude u kalorijskom deficitu, i sada ako uneses previse kalorija veci deo ce da zavrsi kao salo, zato moras postepeno da povecavas kaloriski unos.

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #9 poslato: Jul 16, 2012, 08:03:37 posle podne »
Jasno. Ja mislio sa dex moze da prodje. Znaci nista, ostaje na vodi kuvan. Sladoled necu vise od 2-3 kugle dnevno. I od sutra cu da napravim tablicu po kojoj cu povecavati postepeno uh dok ne dodju do 320-350gr dnevno...
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Prebacivanje na zdravu ishranu
« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2012, 08:04:51 posle podne »
Jasno. Ja mislio sa dex moze da prodje. Znaci nista, ostaje na vodi kuvan. Sladoled necu vise od 2-3 kugle dnevno. I od sutra cu da napravim tablicu po kojoj cu povecavati postepeno uh dok ne dodju do 320-350gr dnevno...
bas tako, samo postepeno
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/06/text-preveo-i-priredio-moj-drugar-mica.html