Septembar 20, 2024, 04:51:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Koji sagorevac (sto jeftiniji)  (Pročitano 5802 puta)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #15 poslato: Jun 24, 2012, 02:27:50 posle podne »
Opusti se i bez nervoze  :) Hocu reci da ti sagorevac nije preko potreban ako ti je ishrana full i cardio trening. Ako si probao tako pa ne ide onda je druga stvar

Mora i ovo vidim :S

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25915.0.html
Pokusavam da te shvatim ali mi ne ide od ruke :)
Ako imas 2000-3000din koje si namenio za sagorevac onda kupi neki koji je u tom cenovnom opsegu i to bi bilo to :)
Ti hoces nesto sto ce da "radi" kao oni sagorevaci od 5000din, ali da ne kosta toliko. Tako nesto ne postoji.
Posto si rekao da si se obezbedio aminokiselinama, uzmi bilo koji sagorevac pomocice ti da malo pogura stvari.
npr.
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29941
Ispruzis se koliko ti je jogran dugacak i nema mnogo filozofiranja.

Izgleda nisi shvatio sta sam pisao,a koliko je samo jednostavno i ne vidim tu posebnu filozofiju..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #16 poslato: Jun 24, 2012, 02:42:26 posle podne »
Iskreno izgleda da nisam shvatio, a stvarno sam se potrudio :D , pokusao sam da dam predlog, tj. sta bih ja uzeo.

Buni me jer ne znam kakav ti odgovor ocekujes.
Napisao si u prvoj poruci da imas 2000-3000 za sagorevac, da hoces neki sto jeftini ali da "radi", i da nema mnogo tableta.
U pravu si kada kazes da je jednostavno, imas 3000din za preparat, odes i kupis najbolji za taj novac, jednostavnije ne moze.

npr. karikiram:
 Sta bi ti meni preporucio koji whey da uzmem? Imam 5000-5500 hiljada. Ja znam koji je najbolji, ali hocu neki koji je jeftiniji, da ima sto veci % proteina i da "radi" kao ovi od 7000?

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #17 poslato: Jun 24, 2012, 02:54:11 posle podne »
Iskreno izgleda da nisam shvatio, a stvarno sam se potrudio :D , pokusao sam da dam predlog, tj. sta bih ja uzeo.

Buni me jer ne znam kakav ti odgovor ocekujes.
Napisao si u prvoj poruci da imas 2000-3000 za sagorevac, da hoces neki sto jeftini ali da "radi", i da nema mnogo tableta.
U pravu si kada kazes da je jednostavno, imas 3000din za preparat, odes i kupis najbolji za taj novac, jednostavnije ne moze.

npr. karikiram:
 Sta bi ti meni preporucio koji whey da uzmem? Imam 5000-5500 hiljada. Ja znam koji je najbolji, ali hocu neki koji je jeftiniji, da ima sto veci % proteina i da "radi" kao ovi od 7000?


E sad malo parafraziras nesto,nigde ja nisam rekao da radi kao ovi najskuplji? Ako mora bas da se sve crta ovde onda je stvarno glupo uopste i pisati..tipa odem u paint,nacrtam,snimim,upload-ujem :S Ja ne znam stvarno sta je vise ovo ovde,zar ne postoje neke stvari koje su best buy u svojoj klasi? A sto se tice tvog pitanja o proteinu za te pare,pa sigurno postoji neki koji je best buy u toj cenovnoj klasi! ;)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #18 poslato: Jun 24, 2012, 02:56:35 posle podne »
`U pravu si kada kazes da je jednostavno, imas 3000din za preparat, odes i kupis najbolji za taj novac, jednostavnije ne moze.`

e ovo mi je promaklo,hm pa o tome se bas i radi..ja upravo to i pitam ali problem je sto ne dobijam odgovor `koji je najbolji do tog novca`..


Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #19 poslato: Jun 24, 2012, 03:04:17 posle podne »
Pa o tome ti i pricam :)
Moras da znas sta treba da ocekujes od nekog preparata, i da znas zasto je on skuplji ili jeftiniji u odnosu na neki drugi.
I opet za tu kolicinu novca ja bih kupio sagorevac iz prethodnog posta. Za toliko para ne mozes ocekivati avione i kamione, koji god da uzmes radice ono sto treba da radi, da ti malo "pogura" dijetu ako je se vec pridrzavas 100%.
A sto se mene licno tice, ja dijetu uvek krenem bez sagorevaca, pa kada kilogrami prestanu da odlaze onda prvo menjam dijetu pa ubacujem blo koji sagorevac da malo pogura poslednje kilograme.

Mislim da je najveci problem kod sagorevaca masti sam njegov naziv, mnogi ga bukvalno shvataju i guraju na stranu neko mnogo vaznije stvari prilkom skidanja kilograma (ovo sam rekao uopsteno, ne odnosi se na tebe)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Koji sagorevac (sto jeftiniji)
« Odgovor #20 poslato: Jun 24, 2012, 03:58:57 posle podne »
Pa o tome ti i pricam :)
Moras da znas sta treba da ocekujes od nekog preparata, i da znas zasto je on skuplji ili jeftiniji u odnosu na neki drugi.
I opet za tu kolicinu novca ja bih kupio sagorevac iz prethodnog posta. Za toliko para ne mozes ocekivati avione i kamione, koji god da uzmes radice ono sto treba da radi, da ti malo "pogura" dijetu ako je se vec pridrzavas 100%.
A sto se mene licno tice, ja dijetu uvek krenem bez sagorevaca, pa kada kilogrami prestanu da odlaze onda prvo menjam dijetu pa ubacujem blo koji sagorevac da malo pogura poslednje kilograme.

Mislim da je najveci problem kod sagorevaca masti sam njegov naziv, mnogi ga bukvalno shvataju i guraju na stranu neko mnogo vaznije stvari prilkom skidanja kilograma (ovo sam rekao uopsteno, ne odnosi se na tebe)

X2