Jul 04, 2024, 10:22:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Masteron i propionat  (Pročitano 29605 puta)

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #60 poslato: Jun 21, 2012, 08:22:50 pre podne »
Nece da skonta,bas iz tog razloga,i pored toga sto mu ljudi govore da nesto ne treba da radi on i dalje nastavlja.
Upravo tako napraviti pricu da ne moze da vidi nesto pogresno ili da dodje i  da troluje,u sta tek ne mogu da poverujem!

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #61 poslato: Jul 07, 2012, 10:48:21 posle podne »
Masteron ti je fals, a propionat bi trebalo da je ok, sterox i nije neki lab ali bi propionat trebalo da je ok.
IZbegavaj eurochem, axio,genesis, syd group itd... oxide ( ako jos uvek ima da se nadje ) i sterox za sada od UG labova nisu losi, underdosed su odredjene supstance od Sterox-a ali jbg, za propionat od sterox-a ne znam jer ga nisam licno probao.
[/quote]

Mene samo zanima odakle ti info da su ti labsi fake?ja ima  ima opciju za uzet, axio,tigerblood

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #62 poslato: Jul 07, 2012, 11:09:05 posle podne »
nekad nesto nije fejk nego poddozirano
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #63 poslato: Jul 07, 2012, 11:51:58 posle podne »
nekad nesto nije fejk nego poddozirano

znas li mozda konkretno za mastaplex 200 od axia jel real?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #64 poslato: Jul 08, 2012, 12:14:09 pre podne »
axio vise ne postoji odavno. licno za dz da mi da ne bih konzumirao.

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #65 poslato: Jul 08, 2012, 08:59:50 posle podne »
axio vise ne postoji odavno. licno za dz da mi da ne bih konzumirao.

A samo da pitam jos kako stoji diamond?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #66 poslato: Jul 08, 2012, 09:51:52 posle podne »
axio vise ne postoji odavno. licno za dz da mi da ne bih konzumirao.

A samo da pitam jos kako stoji diamond?
dobro koliko znam, mada je malo u deficitu, istisnuo ga je sterox

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #67 poslato: Jul 09, 2012, 04:21:31 pre podne »
axio vise ne postoji odavno. licno za dz da mi da ne bih konzumirao.

A samo da pitam jos kako stoji diamond?
dobro koliko znam, mada je malo u deficitu, istisnuo ga je sterox


Puno HVALA na Odgovoru!

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #68 poslato: Jul 09, 2012, 01:22:02 posle podne »
sačekaj, sad će valjda da dođe onaj guru što je video hemiju samo na anabolics.com, pa će da ti objasni kako sve to funkcioniše :D


hahahahahha CAR :D
hahahah



ma imaju kurac
gori su nego oni

sve to blesavo bre, posle im kriv k. kad im deca postanu narkomani, izbace ih iz skole, ne daj boze pederi...
ceo zivot "sine, jesi dobro, sta ti treba"
More motka i za njih i dve motke za njega, ako jos moze da se vrati u normalu.

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #69 poslato: Jul 15, 2012, 03:30:54 posle podne »
Cao,ja sam nov na ovom forumu pa bi bo red i da se predstavim.. ;) Zovem se milan imam 17 godina u u teretanu aktivno idem od septembra prosle godine...u februaru ove godine sam poceo da uzimam metan(plava srca) i tu sam dobio nekih 10-ak kila i sada sam resio da krenem sa definicijom pa sam od prvog juna poceo da uzimam Masteron i Propionat uzimam po jedan mililitar od svakog svaki drugi dan.... :) do sada sm uzeo 6 puta i imam neko utisak kao da ne deluje to na mene...pa bi ovom prilikom zeleo da pitam neke iskusnije koi znaju da li je to moguce da ne deluje?,ili treba malo vise vremena da prodje da bi to pocelo da deluje?? hvala u napred pozz :D

Frende masteron je takmičarski steroid,i koristi se najvise u zavrsnoj fazi,pred natjecanje za istaknuti dodatne detalje,Pitanje je sto si ti ocekivao od njega al iz mog iskustva mogu rec da u dozama 100 mg svaki drugi dan djeluje predobro.Ja kad bih imao love u svaki ciklus bi ga ukljucio.Daje snagu,agresivnost,izbaci ti vene za koje nisi znao da uopće postoje,ali naravno ako BF nije nizak vizualno tesko da ces nesto primjetit .Pojačava djelovanje testosterona,djeluje kao blagi antiestrogen ,ma savrsen je. Kod tebe moguce da je lažnjak jer stvarno ako ti je nizak BF moraš vidit nakon 2 tjedna rezultat.Garantiram !

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #70 poslato: Jul 15, 2012, 04:50:20 posle podne »
Cao,ja sam nov na ovom forumu pa bi bo red i da se predstavim.. ;) Zovem se milan imam 17 godina u u teretanu aktivno idem od septembra prosle godine...u februaru ove godine sam poceo da uzimam metan(plava srca) i tu sam dobio nekih 10-ak kila i sada sam resio da krenem sa definicijom pa sam od prvog juna poceo da uzimam Masteron i Propionat uzimam po jedan mililitar od svakog svaki drugi dan.... :) do sada sm uzeo 6 puta i imam neko utisak kao da ne deluje to na mene...pa bi ovom prilikom zeleo da pitam neke iskusnije koi znaju da li je to moguce da ne deluje?,ili treba malo vise vremena da prodje da bi to pocelo da deluje?? hvala u napred pozz :D

Frende masteron je takmičarski steroid,i koristi se najvise u zavrsnoj fazi,pred natjecanje za istaknuti dodatne detalje,Pitanje je sto si ti ocekivao od njega al iz mog iskustva mogu rec da u dozama 100 mg svaki drugi dan djeluje predobro.Ja kad bih imao love u svaki ciklus bi ga ukljucio.Daje snagu,agresivnost,izbaci ti vene za koje nisi znao da uopće postoje,ali naravno ako BF nije nizak vizualno tesko da ces nesto primjetit .Pojačava djelovanje testosterona,djeluje kao blagi antiestrogen ,ma savrsen je. Kod tebe moguce da je lažnjak jer stvarno ako ti je nizak BF moraš vidit nakon 2 tjedna rezultat.Garantiram !

jel postoji jos ciji masteron osim axiov da je enanthate??

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #71 poslato: Jul 15, 2012, 05:24:48 posle podne »
Ne znam stvarno,ali vjerojatno postoji,procesljaj malo po netu

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #72 poslato: Jul 15, 2012, 05:31:44 posle podne »

jel postoji jos ciji masteron osim axiov da je enanthate??
[/quote]

Naravno da ima
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Masteron i propionat
« Odgovor #73 poslato: Jul 21, 2012, 02:02:29 posle podne »

jel postoji jos ciji masteron osim axiov da je enanthate??

Naravno da ima
[/quote]

Puno puno vam hvala svima na odg.. Eto da kazem da sam cuo da opet ima Asie kod vas za nabavit...

Van mreže Milance1995

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Imam 18 godina zeleo bih da uznem steroide
« Odgovor #74 poslato: Februar 20, 2014, 03:21:06 pre podne »
Za 5 meseci punim 19g Treniram redovno vec  dve godine uzimao sam whey, kreatine i reaktore, nakon toga metan(plavo srce) sada bi hteo da uznem neki jaci steroid, preporucuju mi depol i propionat, uz to mozda i turanabol. Pa sam hteo da pitam ako moze da mi kaze neko sta je najsigurnije i najbolje za mene. Znam da mi je rano za steroide ali ja sam veoma odlucan. Pomoc, hvala unapred.