Jul 04, 2024, 10:44:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: pct  (Pročitano 30739 puta)

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: pct
« Odgovor #45 poslato: Septembar 17, 2013, 11:34:17 posle podne »
Идемо далеко од онога што сам питао, али ајде кад већ офујемо да офујемо до краја. Просто и једноставно, период после циклуса јесте период где је тест нижи, естроген висок што му дође право време за губљење мишићне масе. Веза је та коју сам горе објаснио на мом случају, што не значи да је код некога другачије, исто постоји и могућност да се то мени десило због нечега другог, но небитно је, не желим да радим кардио док не средим кол'ко тол'ко хормоне и то је то  :D . Имао сам 3-5 недељна кардиа ујутру, а самим циклусом сам и више него задовољан. На питање зашто, могу да ти одговорим једноставно, хтео сам да пробам да видим шта и како. Имам ја много посла око скидања сала, додуше велики део сам  завршио, али још увек није довољно тако да до периода када ћу радити масу има још доста.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: pct
« Odgovor #46 poslato: Septembar 17, 2013, 11:48:25 posle podne »
Radi dva cardia ned slobodno

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: pct
« Odgovor #47 poslato: Septembar 18, 2013, 12:48:31 pre podne »
Oporavljen si ti.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: pct
« Odgovor #48 poslato: Septembar 18, 2013, 12:55:42 pre podne »
Јбг, можда вама делује смешно и све то, али ја сам овде да бих читао, учио јер искуства неког немам. Покушавам да похватам и скапирам стање ствари, али...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #49 poslato: Septembar 18, 2013, 06:25:21 pre podne »
Идемо далеко од онога што сам питао, али ајде кад већ офујемо да офујемо до краја. Просто и једноставно, период после циклуса јесте период где је тест нижи, естроген висок што му дође право време за губљење мишићне масе. Веза је та коју сам горе објаснио на мом случају, што не значи да је код некога другачије, исто постоји и могућност да се то мени десило због нечега другог, но небитно је, не желим да радим кардио док не средим кол'ко тол'ко хормоне и то је то  :D . Имао сам 3-5 недељна кардиа ујутру, а самим циклусом сам и више него задовољан. На питање зашто, могу да ти одговорим једноставно, хтео сам да пробам да видим шта и како. Имам ја много посла око скидања сала, додуше велики део сам  завршио, али још увек није довољно тако да до периода када ћу радити масу има још доста.

zasto je to period za gubljenje misica ?
ti zaista dolazis sa pitanjem na koje vec sam sebi imas odgovro,a sama postvka pitanja je POGRESNA a odogovr na pogresno pitanje nemoze da bude neko pogresan tj na tvoje pitanje i ne postoji odgovor jer ga nije moguce izmisliti
Nemoj da ovo shvatis kao nesto ruzno da psiem,ali zaista si toliko u krivu da je to strasno
Pre svega
Nemoze da radis analize posle zavrsene kure
Pa to je i detetu jasno da ce vrednosti da budu pormecene te na osnovu toga da pravis neke planove
Dakle,nista od ovog foruma nisti citao.
Analize ako zelis da uradis,onda ih radis 8-10 ned posle kure (nije bitno da li je bio pct ili nije,poosto vidim da si ti opterecen sa tim),ali tada mozes da vidis paratmere da li su ili nisu POREMECENI
Sve pre toga-pa jebiga..stvarno neznam da li u opste treba pricati o tome

A da se raspravlja o tome da vrsta treninga ovisi hormona...mislim stvarno...u opste ne rauzmem od kuda ovakve ideje.Iskreno.

Ti ako znas da odradis posao kako treba tj da nabacis KVALITET ni jedan jedini gram NECES IZGUBITI
Fama o gubljenju kg posle kure
Pa to je najveci MIT koji postoji na svetu.
Misic moze da ATROFORA,da DEDIHIDRA i slicno ali da misic NESTANE iz razloga sto ne koristis neke tabletice-razmisli malo sam.
Ostati na lepoj dijeti i kvalitetniim trenizima (ne tako intezivnim kao na hemiji),hidratiati celije redovno,uzimati suplemtaciju koja ce odrzavati volumziaciju celija-NEMA BOJAZNI OD BILO KAKVOG GUBLENJA

Nabaciti salo i vodu-pa se bojati gubljenja misica.
Logicno je,jer misic se i ne dobije,a voda provog prilikom napusta telo (zadrzava koliko je dovljno ), a % sala opada jer telo nema potrebu za gomlanjem tolike kolcine jer je i sam unos kalorija evidenotno smanjem
logicno i jednosavno kao pasulj

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: pct
« Odgovor #50 poslato: Septembar 18, 2013, 08:21:57 pre podne »
Ne znam zasto moras da probas sta i kako, znas put kojima svi idu tj jest najbolji i jedini put. Rotacije - Low carb - keto ... Pa masa i hemija... Iskreno, ne znam koliko neko treba da bude debeo da ispostuje taj redosled i da mu posle te tri spojene dijete pametno odardjene ostane jos mnogo sala. Sta ces sad raditi posle dijete i hemije? Odrzavanje? Kakav ti je plan ishrane sledecih nedelja? Treninge olabavi slobodno.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: pct
« Odgovor #51 poslato: Septembar 18, 2013, 09:55:55 pre podne »
Po prvi put sam odradio najcistiju mogucu masu, i dalje sam u neverici da mesec i kusur posle iste i dalje drzim kilazu..uracunao sam malo i salce, ali ovaj put nisam navlacio vode i slanine koliko ne treba i sve na mestu..cisto da potvrdim recept
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #52 poslato: Septembar 18, 2013, 10:02:08 pre podne »
Po prvi put sam odradio najcistiju mogucu masu, i dalje sam u neverici da mesec i kusur posle iste i dalje drzim kilazu..uracunao sam malo i salce, ali ovaj put nisam navlacio vode i slanine koliko ne treba i sve na mestu..cisto da potvrdim recept

o ovome i pricam

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #53 poslato: Septembar 18, 2013, 10:03:11 pre podne »
Ne znam zasto moras da probas sta i kako, znas put kojima svi idu tj jest najbolji i jedini put. Rotacije - Low carb - keto ... Pa masa i hemija... Iskreno, ne znam koliko neko treba da bude debeo da ispostuje taj redosled i da mu posle te tri spojene dijete pametno odardjene ostane jos mnogo sala. Sta ces sad raditi posle dijete i hemije? Odrzavanje? Kakav ti je plan ishrane sledecih nedelja? Treninge olabavi slobodno.

evo
npr
Pedja Petrovic - Odrzavanje forme posle dijete - OGISTRA

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: pct
« Odgovor #54 poslato: Septembar 29, 2013, 12:38:50 posle podne »
Ako se ne odradi lepo oporavak a krene se sl. kura, koje su posledice?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: pct
« Odgovor #55 poslato: Septembar 29, 2013, 01:49:02 posle podne »
Sto bi to radio, gde zuris?

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: pct
« Odgovor #56 poslato: Septembar 29, 2013, 02:57:09 posle podne »
Zbog priprema, da znam vredi li ici ili bolje propustiti

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: pct
« Odgovor #57 poslato: Septembar 29, 2013, 03:15:34 posle podne »
Pretpostavio sam. Najbolje da odradis hormone da vidis na cemu si

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: pct
« Odgovor #58 poslato: Septembar 30, 2013, 09:31:11 pre podne »
Ako se ne odradi lepo oporavak a krene se sl. kura, koje su posledice?

u sustini sledeci oporavak moze da bude samo tezi i duzi.

Kada se kaze oporavak, ti pustas organizam da sam povrati normalne funkcije, pa da bi sledeci put 'resetovao' iznova nesto sto je dobro radilo. Ako oporavak nije potpun, to mu manje vise dodje kao da si non stop bio ON.

Ali mozes dati vise informacija, koliko si bio na kuri i koliko vec nisi? Ako si se vec trebao oporaviti, a nisi, treba dobro razmisliti
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: pct
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 01, 2013, 10:55:08 pre podne »
Bio sam 10 nedelja a off sam 8, ali uzimao sam samo zma od cellucore, bila frka sa finansijama... A kura je bila 500mg depo 10 nedelja a 8 nedelja tren 100mg EOD