Septembar 20, 2024, 03:17:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: MASS FUSION 7.3 kg !!  (Pročitano 4854 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
MASS FUSION 7.3 kg !!
« poslato: Jun 06, 2012, 10:56:28 pre podne »


Ekstra veliko pakovanje od 7,26kg dugoročno obezbedjuje neophodan dnevni kalorijski unos, pogotovo za one koji ne mogu da zamisle da jedu čvrstu hranu na svaka dva sata - Mass Fusion je savršena alternativa za njih.
-Pomаže u sticanju telesne i mišićne mase
-Povećаvа energiju i mišićnu snаgu
-Omogućаvа brži oporаvаk
-Obezbeđuje neophodan dnevni unos kvalitetnih kalorija
-Intenzivnog ukusa

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30268

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2012, 11:26:49 pre podne »
Ovo je bomba, preko zime kada sam uzimao dobio sam 6kg-a...toplo preporucujem

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2012, 11:35:51 pre podne »
zasto ova cena nije za whey  :'(  :'(  :'(

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2012, 11:40:30 pre podne »
zasto ova cena nije za whey  :'(  :'(  :'(

isto se to potrosi kao whey vremenski...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2012, 12:04:34 posle podne »
zasto ova cena nije za whey  :'(  :'(  :'(

u zemlji dembleiji bi opet nasao s eneko pametan i rekao da je na papua novoj gvineji jeftnije nego kod nas
nema veze sto ga tamo nema ali je JEFTINIJE

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2012, 12:20:32 posle podne »
zasto ova cena nije za whey  :'(  :'(  :'(

u zemlji dembleiji bi opet nasao s eneko pametan i rekao da je na papua novoj gvineji jeftnije nego kod nas
nema veze sto ga tamo nema ali je JEFTINIJE
Jbg Peđa tebi je iz ugla prodavca suplement uvek previše jeftin, a nama je iz ugla kupca suplement uvek preskup. To je tako za sve robe i usluge, onaj koji prodaje njemu je malo, a onaj koji kupuje njemu je puno.
Mada, realno, gro ljudi bi zbog znatno pristupačnije cene suplemente naručivalo iz inostranstva da ne živimo u ovoj banana zemlji u kojoj ti je naručivanje iz inostranstva misaona imenica iz xy razloga.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2012, 12:35:05 posle podne »
kure
nisi shvatio sta sam hteo da kazem
ja nisam rekao da su kod nas supsi povoljni i prisupacni svima
jel mislis da bih ja radio prodao 30 kutija necega umesto 130? a da mi je logistika nabavke i svega ostalog jednostavnija nego sto jeste sada i da nema ovaog haraca drzave koji se namace?
ponavljam,nisam GOVRIO O TOME vec u kontextu toga da su kod nas ljudi uvek i sa svim nezadovljni
bas malopre sam imao debatu sa jednim strucnjakom koji je 93 godiste i koji me je savetovao da moram da se edkujem i dao mi jedan link od charlija gde on prica o ZMA
naime
on je negde video da neki ZMA ima Mg oxid a drugi Mg aspartat i muci ga to iz kog razloga je oxyd skuplji za 37 din od aspartata jer on toliko znacaja pridaje edukaciji o ZMA da mu niti ja niti bilo ko u ovoj zemlji moze stati na crtu kada je prica o suplemtaciji u pitanju
napoiminjem da isti ne trenira ili trenira dva puta nedlj kako on sam kaze (povremeno) ali voli da izucava i eminentni je strucnjak iz oblasti nutrizoinzima i suplemetacije
ZATO JE OVA ZEMLJA DEMBLEJIJA jer i jucer sam imao pitanj
KAKO JA (pedja petorivc) objasnvam da je probiotic jefntiji od obicnog myo u USA?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

KADA SAM GA JA PITAO A KAKO ON OBJASNJAVA DA JE GALENIKA OVDE KOD NAS U APOTECI 150 dina a u usa 15 dollra on mi odgovri da on nije kompetatan i da to nije bilo njegovo pitanje!!!

ZATO JEOVA ZEMLJA DEMBELIJA jer svi smatraju kako ih mi koji prodajemo PLJACKAMO,krademo itd a niko nece da pita zasto je cena nekog prozivoda takva kakva jeste a a ako je nesto jeftnijije od uobicjaenog onda ide pitanje A ZASTO JE JEFINTO-MORA DA NE VALJA-i imamo jako nizak nivo edukacije (NARAVNO NE SVI ali vecina) i svi se vode sistemom da je merilo odredjivanja kvaliteta USA etiketa i sarena kutija etc etc etc etc

zato je ova zemlja demebleija i zato smo tu gde jesmo jer nam niko ziv NEMOZE DA UGODI pa ni sami sebi i uvek nam nesto fali,smetai vodimo se po sistemu DABOGDA MENI CRKLA KRAVA-ne komsiji-NEGO MENI  (pa da vidim onda od koga ce komsija da nosi mleko)!!!

o tome se radi kure
a ponavljam ti
meni je sigurno zaolosnije nego tebi kada vidim ovo divljanje cena.,porast cena krajnjih producta,pad obima posla jer ja kure od ovoga zivim i ni malo mi nije drago ovo sta se desava a sigurno bih i ja voelo kao sto sam rekao na pocetku da umesto 30 kutija necega prodam 130
« Poslednja izmena: Jun 06, 2012, 12:37:21 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2012, 12:45:57 posle podne »
Razumeli se generale, nisam ja tebi ništa zamerio, ti si korektan, i cene su ti sigurno među najnižima na našem tržištu. Znam da dobar deo krajnje cene ide i na državne harače, i da je tvoja dobit minimalna.

Nego pomalo sam negativan, ali moraš me razumeti, vidiš i sam u kom pravcu se sve ovo odvija, kriza sve dublja u celoj državi. Danas sam čuo da procenjuju da ćemo izdržati do Nove godine, s obzirom da možemo još maksimalno 5 milijardi da se zadužimo (što će ovi naši da odrade kao od šale samo Vladu da skockaju), posle toga bankrot, jednostavno nemamo od čega da vraćamo kredite koje smo uzeli, a političari pokrali.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2012, 12:46:20 posle podne »
pedja,nisam ja to rekao u smislu  "pedja,zasto nije ova cena za whey?,deres"
nego cisto komentar mastanja " eh zasto whey nije 1000 din kilo " ili mozda konkretnije "eh zasto nemam kesa" :D

cak bas suprotno mislim,da se ne ogradjuju prodavnice puno.....i da whey,a i celokupno svi suplementi uopste nisu skupi bas naprotiv su jeftini,ALI da smo mi beda,pa je nama normalno skupo...
sta je jednom nemcu,ameru,norvezanu,englezu da da 100-150 evra na suplemente mesecno,NISTA!...kada mu se neki ne svidja ukus prospe ga u wc solju I ODE DA KUPI NOVI,a mi ovde prodajemo za 1500 din,i uveravamo da smo popili ravno pola kantice :)
ali u srbiji gde se ni na pijaci ne moze prodati povrce gde ga dele skoro za dzabe...suplementi su za 90% stanovnistva samo misaona imenica...tako da ovde u debeliji nisu subsi skupi,nego nemaju od cega da se kupe,a tamo negde na  papua novoj gvineji,su dzabe u odnosu plata/cena

edit : uletese 2 odgovora pre nego sto otkuca :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2012, 12:49:40 posle podne »
pedja,nisam ja to rekao u smislu  "pedja,zasto nije ova cena za whey?,deres"
nego cisto komentar mastanja " eh zasto whey nije 1000 din kilo " ili mozda konkretnije "eh zasto nemam kesa" :D

cak bas suprotno mislim,da se ne ogradjuju prodavnice puno.....i da whey,a i celokupno svi suplementi uopste nisu skupi bas naprotiv su jeftini,ALI da smo mi beda,pa je nama normalno skupo...
sta je jednom nemcu,ameru,norvezanu,englezu da da 100-150 evra na suplemente mesecno,NISTA!...kada mu se neki ne svidja ukus prospe ga u wc solju I ODE DA KUPI NOVI,a mi ovde prodajemo za 1500 din,i uveravamo da smo popili ravno pola kantice :)
ali u srbiji gde se ni na pijaci ne moze prodati povrce gde ga dele skoro za dzabe...suplementi su za 90% stanovnistva samo misaona imenica...tako da ovde u debeliji nisu subsi skupi,nego nemaju od cega da se kupe,a tamo negde na  papua novoj gvineji,su dzabe u odnosu plata/cena

edit : uletese 2 odgovora pre nego sto otkuca :)

ma nisam se ja tebi licno ni obracao
nego generlano i uopsteno
a ne kazem ja da ne bi bilo dobro da 7 kg whey proteina kosta 50 eu i da ja imam zaradu od 5 eu i prodam mesecno 100 takvih dzakova i sigurno bi imao vecu zaradu nego kada imam 10 eu po kutiji a proda se 20 kutija...neznam dali me razumes
jer onda ne bi samo whey bio takav vec bi sve bilo skroz drugacije a samim tim i obim posla za bar 50 % veci
razumeli smo se

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MASS FUSION 7.3 kg !!
« Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2012, 12:52:10 posle podne »
Razumeli se generale, nisam ja tebi ništa zamerio, ti si korektan, i cene su ti sigurno među najnižima na našem tržištu. Znam da dobar deo krajnje cene ide i na državne harače, i da je tvoja dobit minimalna.

Nego pomalo sam negativan, ali moraš me razumeti, vidiš i sam u kom pravcu se sve ovo odvija, kriza sve dublja u celoj državi. Danas sam čuo da procenjuju da ćemo izdržati do Nove godine, s obzirom da možemo još maksimalno 5 milijardi da se zadužimo (što će ovi naši da odrade kao od šale samo Vladu da skockaju), posle toga bankrot, jednostavno nemamo od čega da vraćamo kredite koje smo uzeli, a političari pokrali.

jasno ko dan
zato me sve ovo jako nervira jer niko ne gleda mogucu epilog a eto.ti ga upravo izrece
ako ce whey da bude tako kako jeste sada Ok
samo daj da ga neko ima da plati.
a palititi ce kitu od marijana kada covek nema za lebac da kupi i kao sto BLACK rece,protein je za neke misano imenica
i veruj da mi ni malo nije drago sto ovo govrim jer ovo mi je posao a kompletna strukutra ide u tri p..e lepe materine i q..c ce ikome biti do toga da kupuje supse jer ce da se bori za goli opstanak a kao krajnji reuzlatat te price je da NEMA POSLA..
majke im ga bre nabijem