Septembar 20, 2024, 01:41:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)  (Pročitano 3056 puta)

Van mreže fgym

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« poslato: Maj 29, 2012, 01:47:21 posle podne »
evo ovako treniram vec mesec dana na pocetku imao sam 114 kg visina 191cm hteo sam da skinem koje kilo i uspeo sam sad imam 98kg uz ishranu koju sam sredio tako sto sam smanjio UH i jeo samo proteinsku hranu izbacio sam testenine,secer,masti.e sad me interesuje uz ove amino i whey nisu mi spali misici cak su mi se misici i povecali primetno jer treniram kardio + teretana da bi mrsavio i ujedno odrzao misice tako sam se bar imformisao da treba.:)sad mi treba savet dali da ubacim kreatin(LABRADA) koji imam i nastavim i dalje sa ovakvom ishranom i koliko je to dobro???jer sam resio da nastavim sa suplementacijom i treninzima i dobijem sto vise ciste misicne mase.treba mi savet HITNO!dali ubaciti kreatin ili nastaviti samo sa AMINO I WHEY??????
« Poslednja izmena: Maj 29, 2012, 01:50:18 posle podne fgym »

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2012, 01:58:14 posle podne »
Ako si zavrsio sa redukcijom masti i zelis da se posvetis dobijanju misicne mase onda ubaci i kreatin.Ali zasto u naslovu pise sagorevaci+.....+kreatin,ako zelis nabacivati misicnu masu ne trebaju ti sagorevaci,a ako tezis da skines jos koje kg-kreatinu onda nije mesto tu ..  :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže fgym

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2012, 02:44:15 posle podne »
pa sagorevaci u naslovu zato sto sam kfenuo sa sagorevacima na prazan stomak 2kapsule(super fat burner)i jednu supenu(25g)amino onda pre treninga sve isto kao i ujutru i posle treninga jedna kasika amino + whey (biotek zero)i jos jednom whey izmedju obroka i to je dalo rezultate jer sam vezbao svaki dan teretanu i kardio jos sat vremena preko(vijaca i vreca )i sad se desava to da nemam dovoljno snage da izdrzim taj tempo treninga pa aam mislio malo kreatina a i pčaniram da se pozabavim teretanom mnogo vise a smanjim kardio tj.cetri dana teretana jedan ili dva kardio,nastavim sa istom ishranom i to je to .trebao bi mi i neki program za teretanu :)Hvala unapred !

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2012, 03:34:27 posle podne »
Ja ne shvatam da li ti zelis da nastavis da rezes masti ili krenes masu?posto ti od toga zavise svi dalji planovi  :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #4 poslato: Maj 29, 2012, 03:36:04 posle podne »
Ja ne shvatam da li ti zelis da nastavis da rezes masti ili krenes masu?posto ti od toga zavise svi dalji planovi  :)

...I OVO
jos jednom whez izmedju obroka
smatraj da si bacio pare

Van mreže fgym

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #5 poslato: Maj 29, 2012, 06:33:01 posle podne »
da sagorevace sam zaboravi njih imam jos malo i sta sa njima da radim da ih izbacim jer kapiram da mi oni netrbaju vise i ako hocu da napravim cist misic moram da nabacim opet jos koje kilo naravno samo cu i dalje paziti sta jedem i treniracu dobro da ne bi napravio masnoce oko struka  ;D

Van mreže fgym

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2012, 01:37:42 posle podne »
u tome i jeste problem zato mi treba savet i ;DHteo bih dosta cistih misica bez sala na stomaku zato sam u dilemi dali kreatin jer znam da on daje vodu misicima ali i vremenom masu tj misic ako se pravilno kombinuje sa ostalim suplementima.samo mi treba dobar program kako iskombinovati teretanu i kardio i kako uzimati WHEY koliko puta dnevno i dali je ovo do ra kombinacija : amino twin lab + whey zero biotech + kreatin lean labrada (koji imam ali nisam jos poceo da ga uzimam) i kako sve ovo da iskombinujem???Do sad sam pio amino 3×dnevno i whey 2 do 3 × dnevno
??????????????????????????????????????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2012, 01:41:28 posle podne »
u tome i jeste problem zato mi treba savet i ;DHteo bih dosta cistih misica bez sala na stomaku zato sam u dilemi dali kreatin jer znam da on daje vodu misicima ali i vremenom masu tj misic ako se pravilno kombinuje sa ostalim suplementima.samo mi treba dobar program kako iskombinovati teretanu i kardio i kako uzimati WHEY koliko puta dnevno i dali je ovo do ra kombinacija : amino twin lab + whey zero biotech + kreatin lean labrada (koji imam ali nisam jos poceo da ga uzimam) i kako sve ovo da iskombinujem???Do sad sam pio amino 3×dnevno i whey 2 do 3 × dnevno
??????????????????????????????????????

A-nije to ta komcinaijca
B-treba mnogo vise da citas o ISHRANI jer je ona temelj svega a ne 900 gr nekog proteina
C-netreba da pijes kreatin jer kreatin NIJE ZA MASU
D-kada savladas neke elemntarne stvari onda ces da shvatis kako to kreatin NAPOSREDNO ucestvuje u tome kada neko radi misicnu masu i kako dobiti istu
E-razno

Van mreže fgym

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2012, 02:28:12 posle podne »
ok Pedja hvala puno  na ovom odgovoru ali mi reci sta dalje sta da izbacim sta da dodam jednostavno mi napisi neku kombinaciju suplemenata koja bi meni odgovarala po tvom misljenju naravno uz odgovarajuci trening.pozz

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: SAGOREVACI+TECNE AMINO+WHEY+KREATIN (POMOC)
« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2012, 02:44:11 posle podne »
@fgym sad lijepo sve ovo sto ti je general napisao kucaj na search pa dobro iscitaj pa ces skontati da to sto radis i planiras nije dobro.Znaci 1.Ishrana, 2.trening,3.odmor ,4.suplementacija,takvim redom ja gledam na vaznosti predhodno nabrojanih faktora kad idem prema nekom cilju.A ti odredi cilj i citaj sve sto te zanima pa onda pitaj tek.
Pozdrav