Septembar 20, 2024, 01:35:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER 1kg  (Pročitano 7060 puta)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #15 poslato: Jul 06, 2012, 12:15:48 posle podne »
A kako stoji kombinovanje monohidrata i horsa? jel samo treba zameniti monohidrat pre treninga sa horsom,a monohidrat piti samo posle treninga..naravno u danima bez treninga standardno monohidrat 2x5gr?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #16 poslato: Jul 06, 2012, 12:24:01 posle podne »
A kako stoji kombinovanje monohidrata i horsa? jel samo treba zameniti monohidrat pre treninga sa horsom,a monohidrat piti samo posle treninga..naravno u danima bez treninga standardno monohidrat 2x5gr?

moze tako..da

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2012, 02:13:07 posle podne »
Zanima me dali je neko koristio SHOCK THERAPY,kakav je...kazite mi svoja iskustva posto ga planiram kupiti :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #18 poslato: Septembar 22, 2012, 03:42:13 posle podne »
Zanima me dali je neko koristio SHOCK THERAPY,kakav je...kazite mi svoja iskustva posto ga planiram kupiti :)

bolje nesto drugo kada vec ulazes pare
tipa
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30324

ili nesto tome sl

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #19 poslato: Septembar 22, 2012, 06:30:28 posle podne »
Da ovaj je dosta jeftiniji od SHOCK-a skoro za 2000din... Sa bime bih ga mogao kombinovati,imam budzjet od nekih 10000 dinara
dali je ok glutamin ili bcaa volio bih da mi ostane nesto para za neki vitaminski kompleks(pio sam oligovit ali mislim da to nije dovoljno)

Van mreže Iron M.

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
    • NoviPortal
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2012, 06:43:33 posle podne »
jack ili hemorage ?
Everybody got plans, until they get hit.

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #21 poslato: Septembar 22, 2012, 07:12:45 posle podne »
Pa neznam...zato sam postavio ovde pitanje,nemam bas iskustva sa NO reaktorima,sve sto znam procitao sam na forumima tipa ovogg
Planirao sam da kupim SHOCK jer sam cuo da je dobar.Ali opet nebi da bacam pare,ako ima neki NO da je solidan,napisite mi pa cu
da razmislim...i naravno sa cime bih ga mogao kombinovati.Unaprijed vam hvala na odg.  Pozdrav

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #22 poslato: Septembar 23, 2012, 12:19:05 pre podne »
Pa neznam...zato sam postavio ovde pitanje,nemam bas iskustva sa NO reaktorima,sve sto znam procitao sam na forumima tipa ovogg
Planirao sam da kupim SHOCK jer sam cuo da je dobar.Ali opet nebi da bacam pare,ako ima neki NO da je solidan,napisite mi pa cu
da razmislim...i naravno sa cime bih ga mogao kombinovati.Unaprijed vam hvala na odg.  Pozdrav

Ni jedan NO nije bacanje novca. Svaki je dobar, ali prvo pogledas sastav jer naravno uzimas proizvod koji tebi treba, a svaki ima specifican sastav. Ako imas pojacanu ishranu i unosis brdo amino kiselina, onda nema potrebe da kupujes kompleksni NO reaktor vec neki poput Jack3d-a, dodas malo kreatina i super.

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #23 poslato: Septembar 23, 2012, 02:15:51 pre podne »
Kemis hvala na savjetu  :D