Jul 12, 2024, 03:29:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 1355 puta)

Van mreže miki11

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc
« poslato: Maj 15, 2012, 11:15:22 posle podne »
e ovako,kao prvo treniram kuci . imam 2 tega 5 i 10 kg. zanima me kako mogu da napredujem ! treniram vec 2 meseca i vidi se napredak nemam problem sa treninzima radim ih 6 dana , jedan dan odmaram mogu da radim i po 3-4 sata sa te strane nemam problema ali sam video da ne valja da se radi duze od 1,5 h, e sada moj trening je ovakav : jedan dan ruke ( bez triceps ) - biceps 10 kg , podlaktice ( imam onu spravicu malu sto stezes ne znam kako se zove) ramena radim sa 5 kg ona letenja ili kako se vec zovu te vezbe dizes ruku na napred i na stran, i ona vezba arnolds press za ramena to mogu da odradim sa 10 kg. ovaj misic Traps radim sa 10 kg 2 vrste vezbe. Drugi dan Trbusnjaci radim ih oko sat vremena odvaljujem to ali nisam nesto preterano zadovoljan. tu ubacim vezbe za noge iskorak i cucnjevi bez opterecenja najvise radim hindu cucnjevi i vidi se ogrman napredak. treci dan radim grudi ( sklekovi stavim 5 kg na ledjima, i noge na krevet znaci 2 vrste sklekova po 3 serije ) propadanja. I ledja legnem na pod pa dizem glavu na gore ne znam kako e zovu te vezbe i zgibovi al mogu samo 2 :) Zanimaju me vasa misljenja i sugestije ? i da sredio sam ishranu ujutru 4 jaja ( belanca samo ) casu jogurta uz to, posle toga jabuku , rucak pilece belo meso 150 gr , posle toga jos 150 gr. pileceg mesa pa sacekam 2 sata pa trening pa whey protein pa kad popijem taj protein sacekam sat vremena pa pojedem tunu i to je to uglavnom. Sta bi mi preporucili za bolji napredak ? Hvala unapred

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2012, 06:00:52 pre podne »
da krenes u teretanu i da bolje koncipiras ishranu..

Van mreže miki11

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2012, 01:15:45 posle podne »
nemam uslova za teretanu zato sam pitao za sugestije vezbe i to ? mogu napravim neki kucni tegic :D ? hvala