Septembar 17, 2024, 04:34:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Giga serije koliko cesto?  (Pročitano 5495 puta)

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Giga serije koliko cesto?
« poslato: Maj 06, 2012, 10:11:11 pre podne »
Giga serije za jednu misicnu partiju tj Bombing muscle...Moje pitanje je da li bombing mogu raditi npr citavih 1-2mj pa onda mijenjati plan ili se ovo radi jednom u mjesec dana posto je veliki napor za tijelo ?
« Poslednja izmena: Maj 06, 2012, 11:06:38 pre podne Gattsu »

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2012, 01:04:39 posle podne »
ja radim 4 nedelje gigantske setove pa 4 nedelje normalno pa onda 4 nedelje super setove pa opet normalno 4 nedelje...i tako :)
I tako cim promenim nacin treniranja promenim i vezbe...to je za mene pun pogodak,jer se telo relativno brzo navikava...

ali kad radis gigantske serije samo pazi da ne treniras vise od 45 minuta..

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2012, 03:31:46 posle podne »
po tvojim postovima vidim da si pocetnik zelio bih odg od ljudi koji su duze u ovome sry bez uvrede

Van mreže Milan M.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #3 poslato: Maj 06, 2012, 03:34:57 posle podne »

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #4 poslato: Maj 06, 2012, 03:37:57 posle podne »
o da vidio sam to al pitanje je da li Pedja trenira uvijek ovako ( vjerovatno ne )

Van mreže Milan M.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2012, 03:42:59 posle podne »
Odgledaj klipove pa ces cuti odgovor...neces nista izgubiti ako budes gledao i pazljivo slusao sta covek prica..

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2012, 08:31:57 posle podne »
Tip treninga zavisi prvenstveno od ishrane. Svaki trening moras da prilagodis sebi.  Sto znaci da pratis svoje telo kako reaguje na neki tip treninga i uskladjujes isti tvojim potrebama. Niko ne moze da ti kaze vezbaj ovako ili onako. Postoje neke osnove od kojih se pocinje da bi ti izgradio pravilnu formu izvodjenja .
Giganti su odlicni za tvoje telo zato sto pokidaju misic do samog otkaza, ali isto tako lako te nabiju u katabolizam ako ne ispratis osnovu (ishrana + antikatabolici) .

Kao sto je i Sarcev sam rekao, nemojte robovati treningu, menjaj trening kroz neko vreme, telo je savrsena masina koja se lako navikava na sve . Pre svega morao bi da se jos informises pa onda napravis neki plan. Ako neki trening radis zbog pumpe odmah se ostavi toga. Inace ti mozes da pokidas misic kroz par ponavljanja i serija sa malom tezinom i odgovarajucim tempom ako znas dobro svoje telo.

Sto se tice Pedje on ima toliki staz u teretani koliko ti nemas godina. Prilagodjava trening zavisno od cilja. Odlegaj recimo par klipova imas na youtube i blogu sta uzima od suplementacije i kako se hrani u nekoj od faza ( masa ili definicija) i bice ti jasnije sve.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2012, 10:36:07 posle podne »
Ispadoh totalni pocetnik sa ovakvim pitanje xD bilo je samo prosto da li tjelo moze izdrati sve te silne napore
ako uzimam samo osnonu sup. tj Whey glutamin bcaa vitamine minerale omege . Odnosno dal moze tijelo bez aas da se fino regenerise uz dobro suplementaciju.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2012, 10:54:49 posle podne »
Moze i ako nisi na AAS , zavisi kakav ti je jelovnik ? , antikatabolike bi trebao da imas vise bcaa, tecne amine , leucin . Opet sve to trebas da prilagodis sebi.

Sto su jaci napori telo se vise brani, tj vise dobijas na misicnoj masi, samo ako je sipostovano ishrana + suplemetni + odmor
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2012, 11:01:00 posle podne »
Ova tema moze u LOCK

Ma ishrana je ok suplementacija uvijek moze bolja al nema se para ( posto sam student )
probat ovako 1mj pa cu da vidim da li ce mi tijelo izdrzati bombing :D

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #10 poslato: Maj 07, 2012, 08:22:09 posle podne »
po tvojim postovima vidim da si pocetnik zelio bih odg od ljudi koji su duze u ovome sry bez uvrede

ja sam imao sam na drugom forumu blizu 400 postova
Nego to sto ja radim to mi je rekao neko strucniji tako da ne brini...inace izvini pogresno si skapirao mozda, nisam ti ja delio savet, daleko od toga, samo sam zeleo da podelim to sa tobom..

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #11 poslato: Maj 07, 2012, 08:25:21 posle podne »
po tvojim postovima vidim da si pocetnik zelio bih odg od ljudi koji su duze u ovome sry bez uvrede

ja sam imao sam na drugom forumu blizu 400 postova
Nego to sto ja radim to mi je rekao neko strucniji tako da ne brini...inace izvini pogresno si skapirao mozda, nisam ti ja delio savet, daleko od toga, samo sam zeleo da podelim to sa tobom..


uredu je nisam ni ja nista lose mislio, ne mogu znati sigurno odakle dolazi izvor inf pa sam malo pogeldao tovje postove i po njima zakljucio ne po broju vec po odg tipa da zgibove nisi mogao raditi i sl
bez uvrede znam da si mislio samo najbolje zz
« Poslednja izmena: Maj 07, 2012, 08:27:50 posle podne Gattsu »

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #12 poslato: Maj 07, 2012, 08:29:32 posle podne »
mogu 7 komada trenutno (uskih)

nisam se uvredio, opusteno! pozz!

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #13 poslato: Maj 07, 2012, 09:07:31 posle podne »
Ja ih rijetko radim i na masi,da ne govorim kad sam na definiciji.Ishrana i supsi su u fullu ali svejedno rizicno je to meni prevelik napor za misic.Nekad odradim giga setove da sokiram misic ali nikako kao standardni trening.

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Giga serije koliko cesto?
« Odgovor #14 poslato: Maj 08, 2012, 03:49:15 posle podne »
pa ja sam rekao da radim priblizno svaki 3. mesec