Septembar 20, 2024, 04:51:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li je ovakva ishrana ok?  (Pročitano 2191 puta)

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Da li je ovakva ishrana ok?
« poslato: Maj 02, 2012, 08:27:40 posle podne »
Pozdrav...Imam 26 godina,192 visok i oko 90 kg...Zanima me da li bi ovakav plan ishrane bio korektan za nekoga ko zeli da dodaje misicnu masu ali ne sa sto manje masnih naslaga,sad znam da to ide sporije i verovatno teze ali eto...Malo me zeza stomacic pa ne zelim da se to otrgne kontroli :)Inace vezbam jednu misicnu grupu dnevno,od nekih 12 do 18 serija,u zavisnosti od grupe...Ubacio bih sad i kardio 3 puta nedeljno...E sad,ima li ova ishrana i suplementacija smisla...Sugestije su preporucljive...I da,najcesce vezbam uvece,8,9,zbog posla...
1 Dorucak...100gr ovsenih i pet jaja,od toga 2 do 3 zumanca,ostalo samo belance...(da li smeju da se popiju sa malo meda)?   
2 250g mladog sira i salata
3 250g pilece belo,salata
4 1 tunjevina u maslinovom ulju,100g pirinca
pre treninga 4tab super Amino i 10g kreatin monohidrat,20g dex...
na trenungu jos 4 kom Amino
posle treninga 4tab Amino,40g dex,dve merice Prostar,10g kreatin m 
5 250 g pilece belo 200g krompira...
pred spavanje kazein Elit...jedna merica sa mlekom... 
To je otprilike to...jedino sto u togu dana uleti jos 1l manje masnog mleka...
Od suplemenata imam te stvari pa se i za to pitam da li koristim kako treba i u pravo vreme?
« Poslednja izmena: Maj 02, 2012, 08:52:05 posle podne Spartak »

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2012, 08:29:28 posle podne »
Na pocetku sam se lose izrazio,sad vidim...znaci treba pisati sa sto manje masnih naslaga...Sorry...

Spartak

  • Gost
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2012, 08:54:12 posle podne »
Pozdrav...Imam 26 godina,192 visok i oko 90 kg...Zanima me da li bi ovakav plan ishrane bio korektan za nekoga ko zeli da dodaje misicnu masu ali ne sa sto manje masnih naslaga,sad znam da to ide sporije i verovatno teze ali eto...Malo me zeza stomacic pa ne zelim da se to otrgne kontroli :)Inace vezbam jednu misicnu grupu dnevno,od nekih 12 do 18 serija,u zavisnosti od grupe...Ubacio bih sad i kardio 3 puta nedeljno...E sad,ima li ova ishrana i suplementacija smisla...Sugestije su preporucljive...I da,najcesce vezbam uvece,8,9,zbog posla...
1 Dorucak...100gr ovsenih i pet jaja,od toga 2 do 3 zumanca,ostalo samo belance...(da li smeju da se popiju sa malo meda)?   - ok je
2 250g mladog sira i salata -smanji sir na 100gr i dodaj konzervu tune
3 250g pilece belo,salata - ok je
4 1 tunjevina u maslinovom ulju,100g pirinca -dodaj 100gr sira
pre treninga 4tab super Amino i 10g kreatin monohidrat,20g dex...- izbaci dex i smanji kreatin na 5gr-povecaj amino
na trenungu jos 4 kom Amino -popij ih odma na pocetku treninga i povecaj dozu
posle treninga 4tab Amino,40g dex,dve merice Prostar,10g kreatin m  -smanji kreatin na 5gr i izbaci amino
5 250 g pilece belo 200g krompira...
pred spavanje kazein Elit...jedna merica sa mlekom...  - sa vodom
To je otprilike to...jedino sto u togu dana uleti jos 1l manje masnog mleka...  - neka ne uleti
Od suplemenata imam te stvari pa se i za to pitam da li koristim kako treba i u pravo vreme?


1 Dorucak...100gr ovsenih i pet jaja,od toga 2 do 3 zumanca,ostalo samo belance...(da li smeju da se popiju sa malo meda)?   - ok je
2 250g mladog sira i salata -smanji sir na 100gr i dodaj konzervu tune
3 250g pilece belo,salata - ok je
4 1 tunjevina u maslinovom ulju,100g pirinca -dodaj 100gr sira
pre treninga 4tab super Amino i 10g kreatin monohidrat,20g dex...- izbaci dex i smanji kreatin na 5gr-povecaj amino
na trenungu jos 4 kom Amino -popij ih odma na pocetku treninga i povecaj dozu
posle treninga 4tab Amino,40g dex,dve merice Prostar,10g kreatin m  -smanji kreatin na 5gr i izbaci amino
5 250 g pilece belo 200g krompira...
pred spavanje kazein Elit...jedna merica sa mlekom...  - sa vodom
To je otprilike to...jedino sto u togu dana uleti jos 1l manje masnog mleka...  - neka ne uleti
evo moje sugestije

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2012, 09:12:17 posle podne »
Hvala Spartak na sugestijama,usvojicu ih...nisam mnogo ni promasio ali mi ovo tvoje svakako zvuci bolje i jasnije...Samo imam jos jedno pitanje,da li se s obzirom na moje ciljeve koje sam naveo i problem sa salom na stomaku(ne velikim)mogu da pokusam da rotiram uh sa ovakvim jelovnikom i kako bi to otprilike izgledalo,ukoliko je pametno to raditi naravno?

Spartak

  • Gost
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2012, 09:42:30 posle podne »
rotiraj, pa malo low carb, pa malo keto ...zavisi  koju kolicinu sala posjedujes i koliko bi dugo trebala da traje dijeta

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #5 poslato: Maj 02, 2012, 10:40:54 posle podne »
Ok...Sala nema puno,u principu nigde osim jebenog stomaka :)Ali sam iz ovog tvog otprilike razumeo da probam od svega toga po malo pa na sta najbolje reagujem a i da se organizam ne privikne na isto pa to prestane da radi kako treba...

Spartak

  • Gost
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2012, 05:01:43 posle podne »
pa ako ti je dovoljno npr 5-6 sedmica stroge dijete da dodjes do zeljenog nivoa, onda bolje rokaj samo jedan sistem ishrane za taj period. A ostale sisteme ostavi za neki drugi put.

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je ovakva ishrana ok?
« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2012, 07:27:17 posle podne »
Ok i hvala ti na vremenu i savetima...pokusacu sa rotacijom uh a proteine bi ostavio da ih konstantno tokom nedelje bude oko 3 g po kg...valjda to ima smisla.