Septembar 09, 2024, 06:52:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening.  (Pročitano 8401 puta)

Van mreže h3cToR

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Moj trening.
« poslato: April 26, 2012, 03:46:11 posle podne »
Moj cilj je da izdefinisem telo. Pokusavam da nadjem savete na internetu ali ne ide mi.
Idem 5 meseci u teretanu i treninram fudbal 6 godina. Visok sam: 184cm  Tezak: 79kg
Ako imate neke savete,pisite mi.

Evo mog plana treninga:

Ponedeljak: Grudi,Triceps

Utorak: Aerobni trening- 45 minuta na traci.

Sreda: Ledja, Biceps i podlaktica

Cetvrtak: odmor

Petak: Ramena, Trapezius

Subota: Trcanje ( 45 minuta). Pre dorucka.

Nedelja: Noge

Za ishranu pokusavam da vodim racuna. Ne jedem hleb uopste. Za dorucak jedem musli ili jaja
Rucak: Belo meso,Kupus i slicno. Vecera: za veceru nemam plan. Obicno jedem voce i povrce.

Sve vezbe radim po 4 serije, 12-15 ponavljanja.
Imam 17 godina,za nedelju dana punim 18.
Ne koristim suplementaciju. Svi mi govore da pocnem da koristim whey. Ne razumem se u to. Pa ako bi me neko mogao posevetovati( Koji suplement i koliko na dan). I pricaju mi da bez suplementacije nema definicije. Ako moze neki savet za sve ovo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening.
« Odgovor #1 poslato: April 26, 2012, 05:01:27 posle podne »
pa bez ISHRANE nema defioncije
a ti sa ovakvom sihranom sigurno neces se izdefinisati
ali
postavlja se pitanje STA IMAS DA DEFINSIES tj kolika ti je msiicna masa
tako da bi slike pomgole mnogo
a onda da krenemo redom
jer ovo je bas zguza..

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj trening.
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2012, 10:14:30 posle podne »
Uz duzno postovanje i obzir prema tvom nacinu razmisljanja, ne trebas ti da se definises vec da nabacis funkcionalnih misica i snage i to ce ti pomoci u fudbalu, kao i svakom drugom sportu. Ja ti predlazem Westside for skinny bastards program, kao i  hiljadama drugih sportista, licno znam fudbalera koji je radio i zadovoljan prenosom.
Sto se tice ishrane, tu prvo moras da vidis sta mozes da imas, i sta ti je cilj, da smanjis telesne masti, ili povecas misicnu masu, ovo tvoje nije ni jedno ni drugo.
No curling in the squat rack!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moj trening.
« Odgovor #3 poslato: April 26, 2012, 11:02:51 posle podne »
Jel ima na forumu  westside neka tema?
Men sana in corpore sano !

Van mreže h3cToR

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Moj trening.
« Odgovor #4 poslato: April 27, 2012, 07:14:59 pre podne »
pa bez ISHRANE nema defioncije
a ti sa ovakvom sihranom sigurno neces se izdefinisati
ali
postavlja se pitanje STA IMAS DA DEFINSIES tj kolika ti je msiicna masa
tako da bi slike pomgole mnogo
a onda da krenemo redom
jer ovo je bas zguza..
Slike cu da stavim,samo da mi proradi net. Nemogu ovako iz igraonice.

Uz duzno postovanje i obzir prema tvom nacinu razmisljanja, ne trebas ti da se definises vec da nabacis funkcionalnih misica i snage i to ce ti pomoci u fudbalu, kao i svakom drugom sportu. Ja ti predlazem Westside for skinny bastards program, kao i  hiljadama drugih sportista, licno znam fudbalera koji je radio i zadovoljan prenosom.
Sto se tice ishrane, tu prvo moras da vidis sta mozes da imas, i sta ti je cilj, da smanjis telesne masti, ili povecas misicnu masu, ovo tvoje nije ni jedno ni drugo.

                Slazem se sa tobom u potpunosti, ako ti nije problem jel bi mogao da mi pomognes oko programa  sa Westside for skinny bastards,nisam bas upoznat sa ovim. I jel trebam da koristim suplementaciju? Kao sto sam rekao Pedji, stavicu slike pa vidite. :)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj trening.
« Odgovor #5 poslato: April 27, 2012, 10:06:52 pre podne »
Ja stvarno nemam sad vremena da otvaram na forumu temu, tako da ako znas engleski evo ti clanak http://www.elitefts.com/ws4sb/WS4SB.pdf pa ti procitaj sve, i sta ti nije jasno mogu ti objasniti, a potrudicu se da predstavim program ovde na forumu, kad ne budem imao ovoliko obaveza.

Suplementaciju da, whey i kreatin bi bili neka osnova, plus neki multivitamin i omega 3, oko ishrane ti treba cilj prvo rekoh a i moras da znas sta mozes da priustis (posto verujem da jos zivis sa roditeljima).
No curling in the squat rack!

Van mreže h3cToR

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Moj trening.
« Odgovor #6 poslato: April 27, 2012, 11:02:12 pre podne »
Citao sam,nesto sam razumeo,nesto ne. Sacekacu da predstavis ti ovde na forumu to. A za to vreme jel bi mogao
da mi napravis neki program koji bi bio neka priprema za ovo,posto vidim da nije lako. Samo da mi napises u koji dan sta radim,kolliko serija i ponavljanja. Ako nije problem. I neki plan ishrane...samo ukratko. :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moj trening.
« Odgovor #7 poslato: April 27, 2012, 11:25:48 pre podne »
Skroman zahtev:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Moj trening.
« Odgovor #8 poslato: April 27, 2012, 01:03:50 posle podne »
E sad će general da popiz.i. @Stevcho što, bre, propagiraš trening jedne mišićne grupe dva puta nedeljno :D , a taman je Peđos uspeo da istisne tu jeres iz naših umova.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj trening.
« Odgovor #9 poslato: April 27, 2012, 02:26:56 posle podne »
Citao sam,nesto sam razumeo,nesto ne. Sacekacu da predstavis ti ovde na forumu to. A za to vreme jel bi mogao
da mi napravis neki program koji bi bio neka priprema za ovo,posto vidim da nije lako. Samo da mi napises u koji dan sta radim,kolliko serija i ponavljanja. Ako nije problem. I neki plan ishrane...samo ukratko. :)
i jedne maxare da ti kupi da izledas lijepo kad krenes na trening :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moj trening.
« Odgovor #10 poslato: April 27, 2012, 02:53:53 posle podne »
Citao sam,nesto sam razumeo,nesto ne. Sacekacu da predstavis ti ovde na forumu to. A za to vreme jel bi mogao
da mi napravis neki program koji bi bio neka priprema za ovo,posto vidim da nije lako. Samo da mi napises u koji dan sta radim,kolliko serija i ponavljanja. Ako nije problem. I neki plan ishrane...samo ukratko. :)
i jedne maxare da ti kupi da izledas lijepo kad krenes na trening :D


bolje stabilke za trening, maksare do sale i nazad...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj trening.
« Odgovor #11 poslato: April 27, 2012, 03:33:38 posle podne »
Stevcho što, bre, propagiraš trening jedne mišićne grupe dva puta nedeljno :D , a taman je Peđos uspeo da istisne tu jeres iz naših umova.

Zato sto decko nije bodibilder, i ima vece benefite od ovog splita. Itd, itd, putov'o sam od zelenog venca do banovog brda sat i po i nemam zivaca da dajem argumentovan odgovor.
No curling in the squat rack!

Van mreže h3cToR

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Moj trening.
« Odgovor #12 poslato: April 27, 2012, 03:41:24 posle podne »
Stevcho jesi procito sta sam te zamolio   ;D ? Msm ako nije problem.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj trening.
« Odgovor #13 poslato: April 27, 2012, 03:49:10 posle podne »
Aha, tek sad vidim. Aj potrudicu se, danas ili sutra. Sto se tice jelovnika, imas koliko hoces u delu nutrition, i opet ponavljam najbitnije je sta moze majka da ti spremi, ziveo sam i ja kod roditelja i trazio kilo belog dnevno, ali nije islo.
No curling in the squat rack!

Van mreže h3cToR

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Moj trening.
« Odgovor #14 poslato: April 27, 2012, 05:39:50 posle podne »
Ok,onda samo program treniranja i suplemente(koliko g).