Septembar 14, 2024, 11:30:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.280 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?  (Pročitano 5710 puta)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #15 poslato: April 09, 2012, 04:46:51 posle podne »
Jedino sirova da jedem (sto mi ne bi bilo prvi put).

Ne zezaj se sa tim...pogotovo sad kad jaja imaju slicnu cenu kao belo meso posle poskupljenja
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže sikk

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #16 poslato: April 09, 2012, 04:57:54 posle podne »
ma to sam samo jednom 3 komada meznuo, inace danas sam bio da kupim sve sta mi je FGeR napisao, jedino cu pahulice sutra da kupim,
znaci ujutru kada ustanem bice
10:00; pahulice 100g
12:00 Orasi 30g
14:00 rucak: piletina+salata 200g
16:30 rucak2: pileca prsa 200g
18:30 trening
20:30 tuna 150g
22:00 Orasi 20g
____
Jos cu videti taj ella sir da nabavim... Valjda ovo vec lici na nesto, inace citao sam okolo postove i sve zivo je vec napisano... Tako da kako vi kazete, samo treba citati i to je to :) jedino sto me koči jesu ta jaja pošto nemam kako da ih spremim, eventualno bi mogla zamena za whey ali to nije isplatljivo, zato sam i pitao da li postoji neka druga alternativa, ali razmisliću već nešto da sredim po tom pitanju.. Hvala jos jednom :)
« Poslednja izmena: April 09, 2012, 05:00:45 posle podne sikk »

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2012, 05:37:58 posle podne »
Ubaci neki protein ujutru (meso,jaja,..) sirova zaboravi, snadji se nekako da imas unos proteina u prvom obroku.
Ako si na masi, uz rucak u 14:00 i 16:30 ubacis po 100g rize, a salatu prebaci uz Tunjevinu u 20:30.
Orahe iz zadnjeg obroka prebaci nedje u toku dana, a uvece ella sir ili neki malo masni i to bi bilo ok za pochetak ;)
« Poslednja izmena: April 09, 2012, 05:50:48 posle podne FGeR »

Van mreže sikk

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2012, 08:47:08 posle podne »
Hvala ti puno FGeR, sve sam sad lepo uskladio, samo ce mi trebati par dana dok se naviknem da jedem toliko cesto, ali to nije problem... Sta se hoce nije tesko.  ;D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2012, 09:25:17 posle podne »
kako nemas sporet,grejno telo?...pa na cemu piletinu pripremas?....
a mogu belanca da se spreme u mikrotalasnoj...mada ja nisam nikada pravio,ali prave ljudi...

nemoj nikada jesti ziva jaja,mozes dobiti salamonelu,a onda si nadrljao...ona umire na visokim temperatutama,zato moras kuvati-prziti uvek..nikad zivo

druga stvar,to ti je premalo hrane za masu...citaj

Van mreže sikk

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2012, 09:51:35 posle podne »
kako nemas sporet,grejno telo?...pa na cemu piletinu pripremas?....
a mogu belanca da se spreme u mikrotalasnoj...mada ja nisam nikada pravio,ali prave ljudi...

nemoj nikada jesti ziva jaja,mozes dobiti salamonelu,a onda si nadrljao...ona umire na visokim temperatutama,zato moras kuvati-prziti uvek..nikad zivo

druga stvar,to ti je premalo hrane za masu...citaj

Odgovor na ovo pitanje je krajnje jednostavan, zivim u studentskom domu :D,
znaci ovde mikrotalasna i nista sto trosi dosta elektricne energije nije dozvoljeno, ako bi primetili ili te prijavio neko najverovatnije bi bilo da bi izleteo iz doma.

Piletinu jedem u menzi, mada danas sam u teretani pricao sa jednim drugom kaze da on ima nesto za kuvanje jaja, pa cu sa njim da napravim neki biznis oko toga..

Malo sam njuskao u vezi salmonele i nasao sam da jaje ima 0.3% - 3% sanse da bude zarazeno salmonelom, i da svake godine 142,000 ljudi bude zarazeno u Americi i da od tih 142,000 umre svega 30 tako da predpostavljam da je sreca bila na mojoj strani kad sam to pojeo... Ali vise nikad necu to je sigurno. :D

PS: Ovih 150g tune prosto da explodiras... Evo sada je proslo 15min od kako sam pojeo, vec mi je malo bolje :D... Da ne pominjem otvaranje sa srafcigerom :Z......

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2012, 09:59:57 posle podne »
uf zajebani uslovi...bar kad bi neki reso ili bar jeb*no kuvalo nabavio...
ne znam sta da ti kazem... malo ti je to hrane i tezak je put pred tobom :)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2012, 10:00:13 posle podne »
Brate batali te sto se srafcigerom otvaraju, imas one koje se same otvaraju samo povuces, ni ne treba ti onaj nozic za otvaranje. Takve imas od onih od 70 dinara budzet varjanti u ulju sa samlevenim svim i svacim, do fancy tunjevina od 140 dinara u komadu u salamuri. Znaci za koju god opciju da se odlucis uvek ce biti ovih koje se lako otvaraju :)
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2012, 10:14:29 posle podne »
Zeznuti su to uslovi..
Izdrzi onda u tim uslovima, jedi koliko mozes, treniraj, odmaraj i bice rezultata, da si kuci bilo bi brzih i boljih rezultata ali kako god, dokle god treniras samo si u plusu ;)

Van mreže sikk

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2012, 10:16:48 posle podne »
@Black&Decker
Imam kuvalo ali kako bi uz pomoc njega skuvao jaje? Da ubacis unutra ne moze, a voda koja je prevrila se brzo oladi tako da jaje ni ne stigne da se prokuva :S
http://whatscookingamerica.net/Eggs/BoiledEggs.htm

@vlada88
Ma ovo sam trazio najjeftiniju varijantu, nisam ni primetio da nema drske za otvaranje, ali nema veze kupicu lepo otvarac za konzerve i otvoris dok kazes piksla, inace do sada sam jeo sardinu za 55din 80grama, ali ova tuna je 90din 150 grama tako da je racunica jasna :D

@FGeR
Tako je, treniram vec dugo vremena, ali nisam imao dobru ishranu.. .Ali vec imam jake rezultate, s obzirom da sam davne 2008 imao svega 50kg, sad imam oko 80~ znaci veliki skok... Jos kada primenim ove kulinarske vestine bice bolje sigurno :D

Spartak

  • Gost
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2012, 10:18:35 posle podne »
danas se fala bogu mogu kupiti oni mini resho-i, i problem rijesen

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2012, 10:23:08 posle podne »
ma kupi neki reso,serpicu,mali tiganj i snalazi se ..sta ce ti vise..nece ti dolaziti onaj  iz paklene kuhinje :)

Van mreže sikk

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Jedno pitanjce- Sta posle kreatina?
« Odgovor #27 poslato: April 09, 2012, 10:27:29 posle podne »
Kupicu, onda sam miran :D