Septembar 20, 2024, 02:40:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć  (Pročitano 3582 puta)

Van mreže Miodrag94

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pomoć
« Odgovor #15 poslato: Mart 19, 2012, 01:29:55 posle podne »
hahahaha ma razumem ja sebe bez problema :D   Hteo sam da kazem da su ovo dva jelovnika i da nema po 7 obroka tako da sa lakoćom mogu ovo da pojedem. :D  Razumeo sam ovo što si editovao u potpunosti.... Samo može li nešto drugo umesto ovsanih pahuljica, ne mogu očima da ih gledam :D
Može, burek sa praznim. ;) Probaj sa integralnim pirinčem.

Šta se nadigla hajka na ovsene pahuljice pola naroda ne može očima da ih vidi, a kamoli da ih jede? Šta je sa vama ljudi?

Šta je sladak pirinač? I što sam pirinač između obroka, kad ti je rečeno da svaki obrok mora sadržati proteine? Koriguj druže onako kako ti je Peđa napisao.

Znam da svaki obrok treba da sadrži proteine.... Ali ne mogu toliko da jedem :D pa ga jedem između obroka..... Korigujem, korigujem :D

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pomoć
« Odgovor #16 poslato: Mart 19, 2012, 01:44:45 posle podne »
Mozda bi trebalo da se vratis na prvu stranu, na tvoje pitanje... ljudi su ti rekli sta i kako, a od tebe zavisi kakvi ce rezultati biti, slaba klopa=slabi rezultati... simple as that...  ;)

Ali ne mogu toliko da jedem :D

Ovo je samo opravdanje, pogledaj Pedjinu temu, sta i koliko jede...

Van mreže Miodrag94

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Pomoć
« Odgovor #17 poslato: Mart 19, 2012, 01:48:32 posle podne »
Mozda bi trebalo da se vratis na prvu stranu, na tvoje pitanje... ljudi su ti rekli sta i kako, a od tebe zavisi kakvi ce rezultati biti, slaba klopa=slabi rezultati... simple as that...  ;)

Ali ne mogu toliko da jedem :D

Ovo je samo opravdanje, pogledaj Pedjinu temu, sta i koliko jede...
Znam šta peđa jede.... čovek je godinama u ovom sportu, meni treba vremena da prilagodim ishranu da bih mogao sve ovo da pojedem.... :D

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pomoć
« Odgovor #18 poslato: Mart 19, 2012, 07:39:09 posle podne »
druze tako ti je kako ti je ili ces da menjas nesto ili ces vec usput odustati od ovog sporta uz vec neko adekvatno obrazlozenje
 pozdrav sve ti je receno samo budi istrajan pa ce biti i rezultata sa kojima ces biti licno zadovoljan i unda si upecan u ovu mrezu :)