Oktobar 06, 2024, 04:32:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: mala pomoć oko suplemenata i treninga  (Pročitano 10689 puta)

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #30 poslato: Mart 16, 2012, 03:22:50 posle podne »
ok  ;D a šta mi predlažete oko treninga? cardio i vežbe zajedno istog dana ili da kombinujem jedan dan kardio jedan vežbe... a radim i pilates i yogu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #31 poslato: Mart 16, 2012, 08:19:31 posle podne »
hmm sad mali problem... doktor me i dalje davi oko toga da ne bih trebala da dižem tegove zbog nekoh zdravstvenih problema... da li je cela ova priča sada realna ili šta?

a sta je tacno u pitanju kada ti lekar brani?

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #32 poslato: Mart 17, 2012, 10:08:58 posle podne »
leđa... i ne znam zašto ovo srećno itd kad lepo pitam... da sam upućena u sve verovatno bih bila lični trener i ne bih ni tražila savet ovde... bezveze
« Poslednja izmena: Mart 17, 2012, 10:11:34 posle podne sovaaa »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2012, 11:53:21 pre podne »
leđa... i ne znam zašto ovo srećno itd kad lepo pitam... da sam upućena u sve verovatno bih bila lični trener i ne bih ni tražila savet ovde... bezveze

ne kapiram u opste??
ledja?
srecno?

jel si ovonesto editovala pa je nepotupno ostaloi ili sta??

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #34 poslato: Mart 18, 2012, 03:35:43 posle podne »
Ne trazis ti savete samo ovde, vec gde god stignes, pa onda vagas al s' pogresnom vagom.

Da li ti mislis da si prva koja je napravila xx stranica u temi onda uradila po svome ili jos gore po necijem ko veze sa tim sto prica nema.

No hard feelings samo kazem da si na sva pitanja vec dobila prave odgovore, a na tebi je da li ces iste usvojiti ili ne.

Pozdrav.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #35 poslato: Mart 19, 2012, 04:08:12 posle podne »
leđa... i ne znam zašto ovo srećno itd kad lepo pitam... da sam upućena u sve verovatno bih bila lični trener i ne bih ni tražila savet ovde... bezveze

ne kapiram u opste??
ledja?
srecno?

jel si ovonesto editovala pa je nepotupno ostaloi ili sta??

leđa... imam problem sa leđima odavno i doktor mi savetuje da izbegavam dizanje tegova jer, kako on kaže, može da bude i gore. savetuje da vežbam ali da ne radim sa tegovima. a što se tiče toga srećno to je bilo upućeno na komentar ishmerisha koji me je otkačio sa srećno samo zato što sam pitala šta mi savetujete oko treninga tačno ali je taj komentar izbrisan... cardio i vežbe ili u odvojenim danima itd jer jedni kažu ovako jedni onako pa lepo pitam ovde jer smatram da ste kompetentni.

Ne trazis ti savete samo ovde, vec gde god stignes, pa onda vagas al s' pogresnom vagom.

Da li ti mislis da si prva koja je napravila xx stranica u temi onda uradila po svome ili jos gore po necijem ko veze sa tim sto prica nema.

No hard feelings samo kazem da si na sva pitanja vec dobila prave odgovore, a na tebi je da li ces iste usvojiti ili ne.

Pozdrav.

prvi put tražim savet i tražim samo ovde, ne znam odakle sad to da pitam svuda. to što mi je lekar rekao nema veze s tim da sam ja od njega tražila savet već sam mu spomenula na pregledu da krećem sa treninzima, pitao kojim, ja rekla a on kaže ne tegovi. to je sve. ne znam da li sam prva niti me interesuje jer da radim po svome ili po nečijem ko ne zna, ne bih ni bila ovde da pitam vas. ali ok, poštujem tvoje mišljenje, pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #36 poslato: Mart 19, 2012, 04:13:59 posle podne »
Citat
leđa... imam problem sa leđima odavno i doktor mi savetuje da izbegavam dizanje tegova jer, kako on kaže, može da bude i gore. savetuje da vežbam ali da ne radim sa tegovima. a što se tiče toga srećno to je bilo upućeno na komentar ishmerisha koji me je otkačio sa srećno samo zato što sam pitala šta mi savetujete oko treninga tačno ali je taj komentar izbrisan... cardio i vežbe ili u odvojenim danima itd jer jedni kažu ovako jedni onako pa lepo pitam ovde jer smatram da ste kompetentni

ok
sta znaci problem sa ledjima?>
ja npr imam TROSTUKU DISKUS herniju
a sta je kod tebe tacno?

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #37 poslato: Mart 19, 2012, 04:21:28 posle podne »
nešto oko ligamenata i mišića donjeg dela leđa i bol koji se reflektuje i na stomak... to je sve počelo kada sam ranije radila sa tegovim... e sad, da li je to od nepravilnog vežbanja ili od čega već nemam pojma

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #38 poslato: Mart 19, 2012, 04:40:05 posle podne »
nešto oko ligamenata i mišića donjeg dela leđa i bol koji se reflektuje i na stomak... to je sve počelo kada sam ranije radila sa tegovim... e sad, da li je to od nepravilnog vežbanja ili od čega već nemam pojma

hmmm
ovo je prilicno sturo itd..ligametni na ledjima itd..
moze biti MNOGO CEGA...
u svkaom slucaju
onda treba da izbegavas neke od vezbi za ledja itd.
i da se posvetis cardio progoramui

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #39 poslato: Mart 19, 2012, 04:44:04 posle podne »
tako sam i mislila... hvala puno

može biti, u principu nije ništa specijalno, i kada sam snimala leđa nije bilo ne znam kakvih velikih problema ali prosto kada radim sa tegovima bol se pojača i reflektuje na stomak a lekar mi je spomenuo najviše te ligamente da su verovatno kratki i da ne bi trebalo da cimam sa tegovima jer može da se pogorša

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #40 poslato: Mart 25, 2012, 10:18:13 posle podne »
e ovako, uzeću ovaj hydro whey, omega 3 i glutamin. mogu samo 4 puta nedeljno u teretanu. sad me interesuje sledeće... koliko da uzimam dnevno wheya i gluta kad idem u teretanu a koliko i da li da uzimam kad ne idem. i da li mogu da kombinujem ujutru jedan dan čvrst protein jedan dan whey ili? hvala unapred  :) i da, niko mi nije pomogao malo oko kardia i tegova... da li da ih radim odvojeno ili radim tegove pa kardio i na kraju zalijem sa wheyom u glutom?

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #41 poslato: Mart 26, 2012, 01:29:49 pre podne »
i čime da ''zamenim'' dex za posle treninga

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #42 poslato: Mart 26, 2012, 01:31:52 posle podne »
Sto se treninga tice, odradis tegove pa psolije toga karadio trening.
30g whey + 10-15g glut popijes poslije treninga.
Mozes da kombinuje jedan dan cvrst oborok, a drugi dan whey+ovsene.
Dex mozes zamjeniti suhim grozdjicama,
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže sovaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: mala pomoć oko suplemenata i treninga
« Odgovor #43 poslato: Mart 26, 2012, 01:35:28 posle podne »
hvala puno  :)