Septembar 20, 2024, 10:46:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prolecni jelovnik za defku  (Pročitano 12348 puta)

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Prolecni jelovnik za defku
« poslato: Mart 10, 2012, 05:54:41 posle podne »
Pozdrav svima,

molio bih starije clanove foruma, a i one starije u real life da ukratko izbace svoj jelovnik za definiciju, naravno ukoliko se zanimaju njome ove sezone. :D
Znam da je forum pun raznih kombinacija, ali koji god jelovnik da sam gledao,uvek je ispod bilo nesto tipa "zasto ovako i kako moze tako itd". Nigde nema konkretno nesto, a mislim da ova tema moze biti udarna do leta cak.
Tako da za sad ovde najvise verujem veteranima... :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2012, 06:05:40 posle podne »
Ako na ovom forumu VEC nemA dovoljno konkretnih jelovnika onda baci sve.

Pozdrav,
Veteran Vladar
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2012, 06:47:18 posle podne »
Koliko god da je konkretno opet ce se javiti neko kome ni to nije dovoljno,i na kraju ovi 'stariji'ce morati i da nam trpaju hranu u usta  ::)  ;D
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2012, 07:32:01 posle podne »
BOlje napravi sam sebi, prilagodi svom nacinu zivota. Treba ti minimum 5-6 obroka dnevno. Uzmes lepo excel tabelu stavis sve proteine koje ces da jedes, npr belo meso 22g prot 3g masti 116g kcal na 100g itd. Za hidrate i masti isto. I onda kazes ok ponedeljak, treba da unesom toliko i toliko proteina i toliko npr 225g hidrata sto je jednako 300g pirinca ili ovsenih ili 750g krompira i znaci to trebas da rasporedis u prva 3-4 obroka jer neces uvece da unosis hidrate osim ako ne treniras uvece,. Itd itd ima tu jos mnogo zackoljica i zato je glupo kopirati neciji jelovnik. A i zasto bi neko trosio svoje vreme i zamarao mozak kad mozes i sam.

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2012, 07:43:12 pre podne »
tako je :)

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2012, 06:50:00 posle podne »
kazite mi, posto svaki dan kod mene za rucak ide pileca supa..da li to treba izbaciti ili ne?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2012, 06:53:32 posle podne »
kazite mi, posto svaki dan kod mene za rucak ide pileca supa..da li to treba izbaciti ili ne?

treba

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2012, 10:44:17 posle podne »
Za definiciju kao prvo svak ima svoje misljenje o ishrani ...Recimo ja imam sada u dieti 115 kg imam unos ugljenih hidrata je vazan ja uzimam ughidrate pre treninga i posle pre treninga 250 pilecih prsa sa 200 gr pirinca posle treninga unosim 115 g Molekulare jacine sa kalium -1600mg Kaliukarbonat po porciji + 50 wehy isolat -isocool +Glutamin ...Posle sat vremena ponovo piletina 250 gr + brokoli unos vode dnevni je momentalno 10 litara od toga 3 litre caj od koprive ...Tako sve do poslednje nedelje pred takmicenje a i FIBO je za 4 nedelje
sve najbolje od Srecka
Ps...To je recimo za citav dan unos ughidrata...Danima kada ne treniram samo ujutru uzimam citav iznos ughidrata i u toku dana samo piletina+brokoli i  neki put ubacim biftek
« Poslednja izmena: Mart 21, 2012, 10:48:33 posle podne PIT-SRECKO »

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2012, 11:05:35 posle podne »
10L vode dnevno. Svaka cast, ja bi poludeo da moram toliko puta nocu da ustanem da idem u WC :)

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2012, 11:08:17 posle podne »
Nepitaj jednom sam merio 6 litara za jednu noc na svaki 1 sat vremena

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2012, 11:25:38 posle podne »
Recimo sta je isto vazno u dieti recimo prijateljica od mene Skadi Frei ili Pit Trenz koji je spremao Denis wolfa ili Markus Rühla evo recimo skoro sve do takmicenja 3 nedelje jedan dan i to je recimo ovde uvek nedelja jedes skoro sve ja sam sada na 9 % masti ali u nedelju jeo sam citavu tortu pomfrit hamburger pizu sladoled itd. znaci sve sto mi srce pozeli gibanicu sve bas sve ali meris se u subotu uvece i u nedelju jutru i onda u ponedeljak i ako vidis da u sredu -cetvrtak  kilaza se vratila na isto onda imas pravo na jos jedno kako to da objasnim na greh tako oni to nazivaju ...Metabolna dieta  ali svako telo reaguje drugacije ja imam 42 godine i nemam tako problema jeli takva dieta se pokazala kao super .Ali ponavljam svako reaguje drugacije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #11 poslato: Mart 22, 2012, 10:42:00 pre podne »
Citat
..Metabolna dieta  ali svako telo reaguje drugacije ja imam 42 godine i nemam tako problema jeli takva dieta se pokazala kao super .Ali ponavljam svako reaguje drugacije

Citat
Pit Trenz koji je spremao Denis wolfa ili Markus Rühla

druze moj
molio bih te samo jedno
kada dajes ovakve i slicne infomracije onda i ukoliko NEZNAS pricu do kraja NEMOJ DA OBJAVULJES ili ISPRICAJ DO KRAJA
dakle
ovde si ti rekao sve lepo
samo nisi rekao KOLIKO IU GH,IGF,MGF koriste isti da bi mogli da si priuste da jedu hamburgere i ostala sranja na takmicarskojd dijeti
ovo te molim iz razloga sto ovde postoje momci koji NE ZIVE U NEMACKOJ i nemaju volju da citaju mnogo i obicno citaju ONO STO IM SE SVIDI
posebno ce da im se svidi ovaj tvoj deo oko zderanja svega i svacega i da zilgedaju kao DENIS ILI MARKUS i iz tog razloga bih te jos jednom molio da ukoliko pricas o necmu ili pricas do kraja ili nemoj ni da pricas

hvala

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #12 poslato: Mart 22, 2012, 12:26:49 posle podne »
E TO DRUZE MORAS DA IH PITAS SAM JA PRICAM O SEBI I NEUZIMAM HORMON RASTA !!!!!!!
ALI SE PREDRZAVAM METABOLE DIETE IMA KNJIGA DA SE KUPI SA RECEPTIMA OD CLAUDIA WERNING I DOSTA NATURAL BADYBILDERA SE PRIDRZAVAJU TE DIETE 6 DANA UG-HIDRAT SAMO PRE I POSLE TRENINGA 7 DAN UNOS PROTEINA NA MINIMUM A UGLJENI HIDRAT I MASTI NA MAXIMUM TAKO DA TELO NEZNA STA SE DESAVA...ALI AKO STE PROCITALI DO KRAJA NAPISAO SAM DA SVAKO TELO REAGUJE DRUGACIJE DRUG OD MENE AKO HOCETE DA ZNATE UZIMA SAMO PROPIONAT I TREN ACETAT I TOLIKO NEVODI RACUNA DO ISHRANE I IZGLEDA NEVEROVATNO KAO STO REKOH SVAK MORA DA ISPROBA STA ODGOVARA MU NAJBOLJE TOLIKO OD MENE
E SADA MOZETE I DA ME UKLONITE SA FORUMA
SPORTSKI POZDRAV SRECKO

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #13 poslato: Mart 22, 2012, 01:07:02 posle podne »
niko te nece ukloniti sa foruma  :D :D

Citat
E TO DRUZE MORAS DA IH PITAS SAM JA PRICAM O SEBI

ja nemam zasto da ih pitam jer znam hvala bogu neke stvari a ti rpobaj da pitas njihovog trenera pa ces videti sta ce da ti kazu  ;D

Citat
OD CLAUDIA WERNING I DOSTA NATURAL BADYBILDERA SE PRIDRZAVAJU TE DIETE 6 DANA

e do q...a  :'( :'( :'(

Citat
TOLIKO NEVODI RACUNA DO ISHRANE I IZGLEDA NEVEROVATNO

....da,i onda je mrmot zamotao cokoladu..

a vidi
bilo bi lepo da nas pocastis sa nekim slikama ovde da vidimo kako tos ve radi i izlgeda ha?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #14 poslato: Mart 22, 2012, 01:10:47 posle podne »
Druze nema potrebe da se neuroziras, ali ovo sto ti pricas nikad nije, niti ce piti vodu u natural vodama.

Unosis hidrate pre i posle treninga, u prevodu moze se smatrati low carb varijantom u zavisnosti koliki je unos Uh u pitanju, ali koja je onda poenta tog "punjenja" kad nisi ni prismrdeo ketozi?

Druze zna se sta je low carb a sta keto, a ovo da telo nece znati sta ga je snaslo si u pravu 100%, samo nesto mislim da se to nece odraziti ni blizu ovoga sto si ti opisao ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."