Septembar 19, 2024, 02:53:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3249132 puta)

Van mreže Grizzly96

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #14070 poslato: Septembar 15, 2024, 03:41:05 posle podne »
Radim posao u smene koje su 12h, nekad radim 2 dana pa odmaram 2 dana a nekad 3 radim, 2 odmaram. Trenutno sam na 3.2.1 dijetu (nz kako je inače zovete haha) i treniram 4-5 puta tjedno. Malo mi je teže da sklopim sve ovo zajedno sa posao i nekad osečam se kao da se bukvalno raspadam (bioritam mi je ....)

Pitanje mi je ovo, šta mi preporucujete od suplementa kako bi ovo sve malo ublažio? Znam da ništa ne zamjenjuje kvalitetan san i kvalitetan bioritam ali jbg... Želim da pokušam da pomognem u onaj recovery dio. Hvala

Tebi je za bolji san i oporavak potrebno
za bolji san:
glutamin
ZMA
ashwagandha
Magnesium

a za oporavak posle treninga
BCAA ili EAA
GLUTAMIN

posto vidim a si iz Mkd
kontaktiraj momka Ivica Jonev , mislim da je na instagramu Ice Mkd
on je prvak u BB u Makedoniju i samo mu kazi da sam ti ja rekao da ga kontaktiras u vezi saveta i svega kao i suplementacije i mozes i ovo da mu pokazes slobodno.

Nemam instgram da ti linkujem sadanjegov profil
Ali lako ces da ga poznase. Ima bradu,

Hvala ti puno brate Pedja. Inace znam za ovog takmicara kojeg si mi predlozio i znam za njegovu prodavnicu za suplemente. Mislim da je on jedini koji donosi Basic Supplements u mkd.
Magnesium i Bcaa (8:1:1) vec korristim, jos ovo ostalo sta si mi predlozio. Još jednom, hvala!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #14071 poslato: Septembar 15, 2024, 03:44:57 posle podne »
Citat
Još jednom, hvala!

nema na cemu