Septembar 20, 2024, 11:30:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Od samog pocetka...  (Pročitano 7581 puta)

Van mreže majmune

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2012, 03:22:19 pre podne »
Jedna stvar samo, zajebi te spike "domaca hrana" i "zdrava hrana" i sav socijalni inzinjering koji si u proteklih 16godina primio u sebe od roditelja, babe, djeda medija a veze se za ishranu i treniranje. Jedni nemaju pojma (mama, baba, ujna) drugi (mediji) reklamiraju likove koji hoce da zarade na tebi. Pocni citati i uciti iz relevantnih izvora.

Primjer, domaca surutka.

Da bi dobio 46g proteina = 2 mjerice whya (ovaj whey sto ja koristim ima 23g P u 1 mjerici) moras popiti 5.75 Litara DOMACE SIRUTKE, ne one kupovne hahahah... To znaci, odradis trening ali na trening i poneses manju bacvu sa sirutkom, i kad tako fino odradis trening onda opustno popijes cirka 6 litara tecnosti.

Ali ako ides pjeske taman dobar kardio imas od te bacve sto nosis.

Gratis ces dobiti i 11.5g masti i 276g Laktoze, od tecnosti koju popijes.. Jebiga ipak domace je najbolje.

Sastav sirutke na 1l:
Proteini 8g
masti 2g
laktoza 48g

Sastav sirutke na 1l:
Proteini 8g
Masti 2g
Laktoza 48g

Sjecam se jednog glupog trenera koji mi je predlozio da eto kao dodatak nadjem DOMACU SIRUTKU oko 1l dnevno kad sam tek krenuo trenirati, to je jedan od razloga zasto znam sastav sirutke. Kako sam ga isprdao na sledecem treningu, iz nekog razloga me lik izbjegavao uvjek nakon toga...
« Poslednja izmena: Mart 05, 2012, 03:26:38 pre podne majmune »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #31 poslato: Mart 05, 2012, 06:50:28 pre podne »
odlican post

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #32 poslato: Mart 05, 2012, 07:24:26 pre podne »
Ja se uvijek zacudim kako se ljudi primaju kao magarci (ne znam je li tako u SRB) kada se spomene "domace" i "prirodno"...mada sto kaze majmune kod nas svi znaju sve...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2012, 07:29:27 pre podne »
Pa Tensa ljudi veruju da je rakija na prazan stomak dobra, gde nece tonda verovati u sugavu surutku:-) naravno da je isto u Srbiji
Men sana in corpore sano !

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2012, 08:25:04 pre podne »
Jbg nasovna kultura, dovoljno je da jedan povuce i svi za njim.

Van mreže sasaoptimus

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Od samog pocetka...
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2012, 05:30:28 posle podne »
Pa ne bih sigurno za ceo dan uneo samo surutku u organizam, sta je sa ostale hrane? Nebitno uostalom, i dalje cu se pridrzavati preporucenog jelovnika i povecacu trening na maksimum. Hvala svima.