Septembar 27, 2024, 03:21:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Sta pijete uvece kad izadjete u grad  (Pročitano 17935 puta)

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #30 poslato: Septembar 13, 2006, 09:15:38 pre podne »
Rocki posto vidim da ti je radno vreme bas zajebano i da nemas puno vremena preko nedelje, ja bih ti iz dobre namere savetovao da odvojis samo jedan vikend i da se posvetih samo i iskljucivo citanju foruma i tema koje te interesuju..Veruj mi da ces biti prijatno iznenadjen rewzultatima i odgovorima.. Ovo ti savetujem jer sam i ja kao i ti pao sa kruske i postavljao sam mnoga pitanja ali na sva ta pitanja odgovori vec postoje na forumu i sto je isto vazno poceo sam da "smaram" ljude u teretani cisto da skupim dovoljno info i tudjih iskustava da bih mogao sto bolje da ih iskoristim... Poz

laracroft

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #31 poslato: Septembar 13, 2006, 09:56:33 pre podne »
pedjice nemoj da si na kraj srca,ljudi na razne nacine vole b.b

neko ga samo voli a ti si posvecen tom sportu tu ima razlike.

a kad si posvecen ceo zivot znaci da nema mestta za ispade sem ponekog sladoleda aloma:)

ovde ima mladih koji kazu volim obozavam b.b samo zato sto poslednjih godinu dana redovno treniraju vode malo vise racuna o ishrani i trpaju se suplementima

iskusnim clanovima je prirodno muka od glupih pitanja ili onih koja se ponavljaju x puta i to je normalno zato se treba potruditi i naci na search sajt lepo sve i citati ili se ne ljutiti na preke odgovore moderatora

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #32 poslato: Septembar 13, 2006, 10:23:17 pre podne »
a jbg dechko malo slabije kapira, sta da se radi, nismo svi savrseni :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #33 poslato: Septembar 13, 2006, 10:38:25 pre podne »
Citat: laracroft
pedjice nemoj da si na kraj srca,ljudi na razne nacine vole b.b

neko ga samo voli a ti si posvecen tom sportu tu ima razlike.

a kad si posvecen ceo zivot znaci da nema mestta za ispade sem ponekog sladoleda aloma:)

ovde ima mladih koji kazu volim obozavam b.b samo zato sto poslednjih godinu dana redovno treniraju vode malo vise racuna o ishrani i trpaju se suplementima

iskusnim clanovima je prirodno muka od glupih pitanja ili onih koja se ponavljaju x puta i to je normalno zato se treba potruditi i naci na search sajt lepo sve i citati ili se ne ljutiti na preke odgovore moderatora
...

SALZEM SE...ALI NISAM NA KRAJ SRCA...SAMO POGLEDAJ KOLIKO VREMENA JE UTROSNEO NA OVU GLUPU RASPRAVU..

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #34 poslato: Septembar 13, 2006, 11:58:02 pre podne »
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: laracroft
pedjice nemoj da si na kraj srca,ljudi na razne nacine vole b.b

neko ga samo voli a ti si posvecen tom sportu tu ima razlike.

a kad si posvecen ceo zivot znaci da nema mestta za ispade sem ponekog sladoleda aloma:)

ovde ima mladih koji kazu volim obozavam b.b samo zato sto poslednjih godinu dana redovno treniraju vode malo vise racuna o ishrani i trpaju se suplementima

iskusnim clanovima je prirodno muka od glupih pitanja ili onih koja se ponavljaju x puta i to je normalno zato se treba potruditi i naci na search sajt lepo sve i citati ili se ne ljutiti na preke odgovore moderatora
...

SALZEM SE...ALI NISAM NA KRAJ SRCA...SAMO POGLEDAJ KOLIKO VREMENA JE UTROSNEO NA OVU GLUPU RASPRAVU..

Da vreme.Umesto da je ovo vreme iskoristio u citanju,informisanju sa neta,treningu...mnogo bi bilo bolje za njega.Iskreno,nepotrbno je da postavlja ovako glupa pitanja.Izvini sto kazem glupa ali tako je.Burazeru dok se ne dohvatis klope i treninga nista od toga.Zato pravac teretana i pocni da treniras.Cak iako ti je ovaj sport samo hobi neces nista postici ovom raspravom oko toga sta ko pije.
Zavisi sta hoces.Lepo ti je receno kada se spremas za takmicenje onda ide rigorozniji rezim sto znaci bez alkohola,bancenja,nocnih izlazaka...A posle takmicenja to je vec nesto drugo.Pa i takmicari su ljudi i priuste sebi i taj alkohol i sve ostalo sto ide sa tim.
Kao sto vidis svi piju uobicajena pica i niko ti nece reci nesto novo.
Nemoj da gubis vreme u raspravama i nekim ubedjivanjima.
Roky pratim tvoje postove i prijatelju savetujem ti jos jednom batali se glupih tema vec ako si odlucio da malo napucas sebe u teretani pocni da citas i da pratis ovaj forum.Svako je bio pocetnik i mislim da je svrha ovog foruma da podrzavamo jedan drugog i da se pomazemo.Naravno i da se radujemo nasim uspesima bilo da si takmicar ili rekreativac.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #35 poslato: Septembar 13, 2006, 05:00:46 posle podne »
Doberman onda razumes delimicno kako mi je jer zelim sto vise da saznam i naucim. Citacu forum vikendom. Hvala ti


Pedjos vidim da su se strasti malo stisale i drago mi je zbog toga. Pedja najvise bih voleo da mogu da ustajem kao ti i to sve da radim VERUJ MI. Ali kako Ustajem u 7:20 i radim do 16:30 nekad i duze. Posle toga idem u teretanu. Najsrecniji bi bio kad bi mogao samo tome da se posvetim. (Vidim koliko je sati kad si mi odgovorio). Za sada ne mogu. Od sada cu se truditi da vise citam forum, ali ako opet postavim to famozno GLUPO pitanje da me bar uputis gde da procitam a ne odmah da me napadas i ostalo. Da li se ratne sekire mogu zakopati ovde????????
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #36 poslato: Septembar 13, 2006, 05:20:29 posle podne »
Citat: RoCkY
Doberman onda razumes delimicno kako mi je jer zelim sto vise da saznam i naucim. Citacu forum vikendom. Hvala ti


Pedjos vidim da su se strasti malo stisale i drago mi je zbog toga. Pedja najvise bih voleo da mogu da ustajem kao ti i to sve da radim VERUJ MI. Ali kako Ustajem u 7:20 i radim do 16:30 nekad i duze. Posle toga idem u teretanu. Najsrecniji bi bio kad bi mogao samo tome da se posvetim. (Vidim koliko je sati kad si mi odgovorio). Za sada ne mogu. Od sada cu se truditi da vise citam forum, ali ako opet postavim to famozno GLUPO pitanje da me bar uputis gde da procitam a ne odmah da me napadas i ostalo. Da li se ratne sekire mogu zakopati ovde????????
....

JA IMAM GENERLANO PROBLEM SA TIM DA SVAKO KOME JA NESTO AKZEM OMDAH SE BRANI DA IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE I DA GA JA NAPDAM...

JA CU MROATI DA STAVIMOVD STICKY..

DA...

SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE....

ALI JA IMAM PRAVO DA GA ISPRAVIM AKO NIJE U PRAVU TJ AKO GRESI A VELIKA VECINA GRESI.....NISTA LICNO..

TAKO I OVDE.....

JA TEBE NISAM NAPAO NEGO SAM TE SAMO POKUSAO USMERITI KAO STO SI I SAM NA KRAJU ZAKLJUCIO DA CITAS FORUM....NISTA LICNO...

MISLIM DA JE SA OVIM DOSTA OVOG CRAP-A OVDE.....

blacki

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #37 poslato: Septembar 13, 2006, 05:41:38 posle podne »
tema zasluzuje lock :lol:

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #38 poslato: Septembar 13, 2006, 06:42:38 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic
1...BOKSER je od ROCKY..

2.AKO AKZEM..NES ECAM SE DA JE MILOS SPOMINJA MLEKO...ZAR TREBA DA NAPISEM KOMPELTNU BIOGRAFIJU MELKA IS VEGA OSTAOG DO TOGA KAKO JE NASTAO TAJ DVD DA BI TI SHVATIO DA OVSNE NE TREBA DA JEDES SA MLEKOM???..
U OSTALOM..OVA TEMA JE TOLIKO SA\VAKANA ALI TI EN CITAS...!!

3...NE CITAS FORUM..

4. NE CITAS FORUM...

5 NE CITAS FORUM...

6.NE CITAS FORUM...

JEL..HOCES DALJE????>....SVI DOGVRI SU TI SKORO TU..OVDE LJUDI PITAJU ZA DETALJE KOJI IM ISU JASNI..A TEBI JE POTREBNA KNJIGA DA SE PISE OVER AND OVER AGAIN..

DA TI AJ DAJEM NEPOTUPNE ODGOVRE...ZAR TI MISLIS DA JA IMAM VREMENA DA SA TOBOM SAMO PRICAM I UBEJDUM TE  TO KAKO JE TRAVA ZELENA JER TI NECES DA SE SAGNES PA DA SAM U TO POGLEDAS???....

TI SI PSOTAVIO PITANJAI NISI DOBIO KOMEPLTAN ODGOVR....TI SI OV..TI SI ONO..TI SI ONO..TI SI ...

PA BRATE..TI PA TI..

OVDE IMA 2000 LJUDI.I ZMASLI DA SVIMA MI MODERATORI TTREBA DA PISEMO BIBILIJE KAO TEBI....

ZPAMTI DA MI OVO SVI RADIMO DOBROVLJNO I DA JA NISAM OBAEVEZN KAO NIMDRUGI NI DA BUDEM OVDE....

TO TREB DA CENIS A NE DA LUPERDAS///

NARAVNO DA OFF-U IMA DEBLINIH TEMA...ALI OVO TVOJ JE COSMIC...

TI VOLIS OVAJ SPORT PA TE ZNIMA STA PIJES LADA IZADJES U GRAD..

I BILO TI MEVEROVATNO ILI NE..IMA LJUDI KOJI KADA SE SRPEMAJU..A JA TI MOGU RECI DA SU TAKVI SVI..KOJE NE IDU NIGDE JER NEMAJU VREMNA..

JA IDEM DA SPAVAM U 20.30 I USTAJEM U 3.30..OVO TI PISME TI SAM VIDI KADA..JER SAM UPRAVI ZAVRSIO KARDIO...

E TAKO SE VOLI SPORT....A NE DA SE OPTERECUJEM STA CU DA PIJEM POSLE DORUKCA ILI KADA IZADJEM U GRAD





OVDE TE PEDJA PODRZAVAM DO MAXIMUMA BRATE KO JE PROBO PRAVU DIETU NIJE MU NI DO PICKLE A KAMOLI DO GRADA U GRADU NEZNAM KAD SAM BIO IDEM KAD KUPUJEM PROTEIN I HRANU TO TI JE MOJ IZLAZAK U GRAD.

A PONEKAD KAD IZADJEM KAD NERADIM DEFINICIJU ISKLJUCIVO SOKOVI BEZ SECERA, KISELA VODA, VODA ILI KAFA.

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #39 poslato: Septembar 13, 2006, 07:24:00 posle podne »
ajde da vidimo kako ce da ogranice izlazak do 12...
kako debilna vlast,misli de ce sa time nesto da postignu..
sta kao diskoteke se otvaraju u 9...ma pali...

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #40 poslato: Septembar 13, 2006, 07:26:19 posle podne »
... slobovu miliciju na ulice i nema zime.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #41 poslato: Septembar 13, 2006, 08:14:32 posle podne »
Svud u svetu ili preciznije u Evropi lokali rade radnim danom do ponoci. A samo nicni klubovi koji placaju debele poreze za to rade malo duze. Taj zakon postoji i sada kod nas i postojao je i u slobino vreme, samo zavisi od opstine do opstine kako ga ko primenjuje. U Jagodini kod cuvenog Palme, nista ne radi posle 12. apsolutno nista, prema tome, ako vlast zategne u celoj srbiji situaciju, eto nama spavanja u 21:00. Pravo da Vam kazem jedva cekam.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #42 poslato: Septembar 13, 2006, 08:35:21 posle podne »
bogami i ja , ja sam posle 12 koma , mada ribe najlakse padaju oko 4 -5 ujutru do tada odbiju bolje frajere pa onda i nemaju neki kriterijum tako da je to najbolje vreme za lov a sa ovim moracu nesto novo da smislim

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #43 poslato: Septembar 13, 2006, 08:42:52 posle podne »
Citat: Markoni
bogami i ja , ja sam posle 12 koma , mada ribe najlakse padaju oko 4 -5 ujutru do tada odbiju bolje frajere pa onda i nemaju neki kriterijum tako da je to najbolje vreme za lov a sa ovim moracu nesto novo da smislim

iskusno,iskusno
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #44 poslato: Septembar 13, 2006, 09:34:18 posle podne »
Citat: Markoni
bogami i ja , ja sam posle 12 koma , mada ribe najlakse padaju oko 4 -5 ujutru do tada odbiju bolje frajere pa onda i nemaju neki kriterijum tako da je to najbolje vreme za lov a sa ovim moracu nesto novo da smislim


Daj markoni ne zezaj. Te sto ostaju do 4-5 i nisu neke ribe. Ili nisu nekog kvalitete :D ili su one..... poslednje. Ono sto vredi ce dobri frajeri "privesti" mnogo ranije.  :twisted:

Ili sam ja malo "ispao" iz seme. Ipak imam 34 godine  :cry: