Septembar 19, 2024, 10:06:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje-Kreatin  (Pročitano 1523 puta)

Van mreže Mr.Amino

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Pitanje-Kreatin
« poslato: Februar 19, 2012, 11:37:23 pre podne »
Pozz,interesuje me jedna stvar oko kreatina,evo vec 8 dan kako uzimam kreatin 5 gr poslije treninga,medjutim vec 5 dan imam laganu glavobolju nista pretjerano ali osjetim u predjelu cela i malo sa strana,sad ne znam da li je to normalna reakcija na pocetku posto sam imao isto i malih stomacnih problema msm oko ispustanja gasova prva 3 dana i osjecaj da mi je glava puna to je proslo,samo glavobolja mi traje duze a pijem 6 l i vise vode dnevno,da li je to od pritiska posto sam imao osjecaj da teze disem malo mada je to vise psiholoski posto sam o tome razmisljao stalno,i da mi gori u celu nesto,a prije uzimanja bilo je sve u redu pa ne znam da li da prekinem sedmicu pa da vidim kako ce se odvijati,znaci nista nije pretjerano jaka i ona prestane prije spavanja i oko 2 sata poslije podne odprilike osjecam ponovo,a cuo sam negde da moze skociti od velike vode i zadrzavanja,da li je neko imao slicna iskustva sa tim?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje-Kreatin
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2012, 12:10:54 posle podne »
a ko ti je rekao da se nazdires sa toliko vode dete pobogu??
pa kako da te ne boli glava od tolike tecnosti
TELO TI SE BRANI!!

Van mreže Mr.Amino

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Pitanje-Kreatin
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2012, 06:41:52 posle podne »
Znao sam da je do toga problem to je previse vode na 5 gr,pio sam dosta ovih par dana nista onda smanjicu jer nisam znao koliko je optimalan unos pa sam pretjerivao

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Pitanje-Kreatin
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2012, 06:51:11 posle podne »
oko 3-4 l u tokom dana je neki optimalan broj ja oko 2l sljustim na trening lagano...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!