Septembar 21, 2024, 12:57:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol  (Pročitano 11476 puta)

Van mreže Egzodija

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« poslato: Februar 16, 2012, 02:02:37 posle podne »
Razmisljam o drugoj kuri naposao sam post gde sam planirao da spajam Depo sa Dekom medjutim i jedan i drugi su uljani pa bih uzeo Depo sa nekim oralnim ali da nisu plava srca(Dianabol) ne prijaju mi

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2012, 02:04:50 posle podne »
Razmisljam o drugoj kuri naposao sam post gde sam planirao da spajam Depo sa Dekom medjutim i jedan i drugi su uljani
a ovdje je problem sta?

Van mreže Egzodija

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2012, 02:07:10 posle podne »
Pa jedan BB necu da imenujem kaze da je glupost spajati ta 2 uljana jer citiram "2 uljana oba se sporo otpustaju oba na isti nacin pogadjaju receptore cisto pretrpavanje" E sad zelim da cujem jos ko je misljenje jer sto vise to bolje

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2012, 02:14:53 posle podne »
ali da nisu plava srca(Dianabol) ne prijaju mi
imas Anabol..

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2012, 02:18:42 posle podne »
Sto gluposti sam čuo ali ova je izuzetna. Haha
Možeš uzeti Turanabol.
A test i deka ili test i bold idu jako lijepo zajedno...
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2012, 02:20:01 posle podne »
Citat
2 uljana oba se sporo otpustaju oba na isti nacin pogadjaju receptore cisto pretrpavanje

jel mozes da kazes molim te ko ti je ovo rekao?

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #6 poslato: Februar 16, 2012, 02:20:50 posle podne »
mozes ti procitati i 100 misljenja i da ne budu dobra kao jedno pravo, a pravo je uvek ono koje je zasnovano na cinjenicama.
Pritom nisam pristalica deke jer se dugo zadrzava u organizmu, pre bih isao na boldenon..
Drugo, nema nikakve veze sto se i deka i depo otpustaju jednako sporo jer ne gadjaju iste receptore i rade u sinergiji. Ovde bih podvukao kao prednost to sto se jednakom brzinom oslobadjaju u krvi a ne kao minus.

Da si pricao o 2 testosterona pa da kombinujes npr propionat i depo ili nekakav frontloading duplom dozom depoa prve nedelje, ali depo+deka, depo+bolda nema sta da razmisljas i sve to mozes 'posoliti' dianabolom(pretpostavljam da planiras raditi na masi). Mada bi mogao prvo reci sta si i kada koristio i sta je cilj u narednom periodu.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #7 poslato: Februar 16, 2012, 02:22:37 posle podne »
u sekundi brdo odgovora :)
i da..kako ti to ne prijaja dijanabol?
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Egzodija

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2012, 02:30:58 posle podne »
Pa prvu kuru sam radio depo i dianabol posle nekih 3 nedelje poceo sam se buditi nocu disanje mi otezano i uzlupa mi se srce.Prestao sam sa dianabolom i zavrsio kuru samo na depou posle 3 dana od kako sam prestao da ga uzimam dianabol sve je bilo super. Tako da mislim da mi je on stvarao problem jer sam posle i dalje bio na depou i sve je bilo uredu. E sad recimo da uzmem depo isao bi 8 ned 500 mg a koliko unos deke da mi bude ?
« Poslednja izmena: Februar 16, 2012, 02:42:30 posle podne Egzodija »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2012, 02:34:42 posle podne »
Pa prvu kuru sam radio depo i dianabol posle nekih par nedelja 3 ned poceo sam se buditi noc disanje mi otezano i uzlupa mi se srce prestao sam sa dianabolom i zavrsio kuru samo na depo posle 3 dana kako sam prestao da ga uzimam sve je bilo super tako da mislim da mi on stvarao problem jer samo posle i dalje bio na depo i sve je bilo uredu. E sad recimo da uzmem depo isao bi 8 ned 500 mg a koliko unos deke da mi bude ?
druze, molim te, hajde malo interpunckijskih znakova i malo smislenije pisi, jbt treba mi Enigma  (http://en.wikipedia.org/wiki/Enigma_machine ) da ovo rastumacim

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2012, 02:46:42 posle podne »
Pa jedan BB necu da imenujem kaze da je glupost spajati ta 2 uljana jer citiram "2 uljana oba se sporo otpustaju oba na isti nacin pogadjaju receptore cisto pretrpavanje" E sad zelim da cujem jos ko je misljenje jer sto vise to bolje

hahah genije :D skoro da mogu da pretpostavim ko ovo tvrdi :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2012, 02:53:43 posle podne »
Citat
hahah genije :D skoro da mogu da pretpostavim ko ovo tvrdi :D

ajde bre,kazi i nama...pls.pls.pls...
jos je i bodi bilder  8) 8)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #12 poslato: Februar 16, 2012, 03:08:56 posle podne »
necu da gresim dusu ako nisam u pravu XD al bio je jedan sampion balkana koji je imao ovakve izjave....i specijalne sheme uzimanja kreatina i slicno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #13 poslato: Februar 16, 2012, 03:17:59 posle podne »
e da btw,ajde pitaj svog savetnika jel mi ok da mesam ove u ulju i ove u vodi onda?Il da dodam malo sirceta?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #14 poslato: Februar 16, 2012, 03:32:40 posle podne »
e da btw,ajde pitaj svog savetnika jel mi ok da mesam ove u ulju i ove u vodi onda?Il da dodam malo sirceta?
pa ako je def, dodaj sirce :D