Septembar 21, 2024, 07:52:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!  (Pročitano 6424 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2012, 12:56:40 posle podne »
Ja prvi put cujem da neko ne moze krompir da jede, mislim nece ti faliti u ishrani nego stvarno nikada nisam cuo za takav slucaj. Dobra ta Vladareva izreka,moram upamtiti.
Men sana in corpore sano !

Van mreže ivan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #16 poslato: Februar 16, 2012, 02:31:32 posle podne »
pa eto , ja mogu da jedem al mi smeta posle neznam zasto stvarno mi nije jasno, imam jake bolove i mucnine u zelucu posle pecenog krompira, pire krompira itd itd... ok pedja ubacicu meso , junetina ili teletina jel moze? sastavicu novi jelovnik ubrzo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #17 poslato: Februar 16, 2012, 02:32:21 posle podne »
pa eto , ja mogu da jedem al mi smeta posle neznam zasto stvarno mi nije jasno, imam jake bolove i mucnine u zelucu posle pecenog krompira, pire krompira itd itd... ok pedja ubacicu meso , junetina ili teletina jel moze? sastavicu novi jelovnik ubrzo

teletina bolja

Van mreže ivan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #18 poslato: Februar 16, 2012, 07:06:10 posle podne »
vazi pedja, jeli a sta mislis o onoj proteinskoj palacinki koju sam takodje uvrstio u svoju ishranu i o namazu kikiriki puter dali je to dobro ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #19 poslato: Februar 17, 2012, 06:01:25 pre podne »
vazi pedja, jeli a sta mislis o onoj proteinskoj palacinki koju sam takodje uvrstio u svoju ishranu i o namazu kikiriki puter dali je to dobro ?
nije dobro
pogledja kod mene na FB grupi momak pod imenom Nenad asic je objavio tamo recpete za proteinske kolace,pa ce ti se mozda svideti nesto do toga
odlicna stvar

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #20 poslato: Februar 17, 2012, 11:15:31 pre podne »
Dajte ovde te recepte za nas zaostale, ponestaje mi ideja? Mogao bi ivane da prepises ovde sta ti se dopadne.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #21 poslato: Februar 17, 2012, 11:31:51 pre podne »
8 belanceta,100g elle,5g cimeta,4 natrena na 200 C
35 grama proteina obrok

130 gr..WHEY ISOALTA..
500 gr BELANACA..- 12-15 jaja zavisi kolika su
130 GR OVSENIH..
3 BANANE...
SVE UMUTITI MIXEROM..
... PRASNUTI TI U RERNU NA 200 10-12 MINUTA...

IDELAN KOLAC..MNOGO PROTEINA..NISTA SKRO UH..A IDELNA ZAMENA A OBROK..SKOLU..POSAO


Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #22 poslato: Februar 17, 2012, 11:44:00 pre podne »
Takodje mozes i da napravis palacinku od 10-tak belanaca,70-tak gr crnog brasna..Obrok od oko 35gr proteina i oko 40gr hidrata.Mozes i saku ovsenih da ubacis u to..

8 belanceta,100g elle,5g cimeta,4 natrena na 200 C
35 grama proteina obrok

Ili mozete ovako : belo meso,ovas,jedno jaje npr : 150g mesa,30g ovasa,jedno jaje sve u secka naravno i dobijte smesu za pljesku, to na tefal i odlicna krka

Ili uzmes ellla sir , ubacis 2 merice wheya , dodajes vodes i mesas ( zavisi od gusitine koju zelis) pijes ili kusas i posle to jedes.

Ima dosta toga, sve zavisi ko sta voli, ja sam ovo pokupljao sa neta, isprobao, dopalo mi se i praktikujem. Budi samo kreativan i nista vise :) Videcu kad imam vise vremena sve recepte koje imam da sredim i da okacim.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: MOJ DNEVNI PLAN ISHRANE: KOMENTARISITE !!!
« Odgovor #23 poslato: Februar 21, 2012, 10:01:16 posle podne »
Meni je licno super varijanta kada se pomesaju ovsene sa belancima i to ispece na teflonu, pa se dobije palacinka sa koricom. Posle se to prelije sa ellom, zacinima(origano, kari, boslijak) i na kraju preko toga maslinovo ulje. Vrh!!!