Septembar 27, 2024, 01:13:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Americki fudbal  (Pročitano 37744 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #75 poslato: Mart 28, 2007, 04:56:10 pre podne »
kad cete u NS ?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #76 poslato: Mart 28, 2007, 01:14:31 posle podne »
Naravno da cu doci da pogledam neku vasu utakmicu a u Duletove sposobnosti  nisam ni sumnjala Rodjen je za sportistu!Sto se Tase tice jbg razbija sta da se radi...
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #77 poslato: Mart 28, 2007, 10:59:49 posle podne »
kad cete u NS ?
Novi Sad ce da igra regionalnu ligu,tako da mozemo da odigramo sa njima tek u doigravanju u oktobru.
Najblize ti dolazimo u Sremsku Mitrovicu gdje igramo u maju,pa Ivane ocekujem te sa Stuletom na tribinama da das podrsku Zmajevima

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #78 poslato: Mart 28, 2007, 11:37:20 posle podne »
A mene ne ocekujete  :cry:
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže cb4

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #79 poslato: Mart 29, 2007, 12:01:28 pre podne »
A mene ne ocekujete  :cry:

ocekujemo te naravno

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #80 poslato: Mart 29, 2007, 12:08:08 pre podne »
Tebe ocekujemo u Beogradu

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #81 poslato: April 11, 2007, 09:42:16 posle podne »
U nedjelju na stadionu DMB u rakovici igra se derbi Nacionalnog sampionata,Beograd Blue Dragons-Klek Knights,najavu i mapu kako stici do stadiona mozete videti nasem sajtu ako kliknete na ovu plavu slicicu ispod.
Bice zanimljiva utakmica,organizovano je i nesto sadrzaja sa strane,ulaz je besplatan jedino sto je stadion u tri lepe,pa ko ima vremena neka dodje da podrzi Zmajeve

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #82 poslato: April 11, 2007, 10:25:08 posle podne »
KOji prevoz je blizo, Voz ( zel stanica Kijevo-Knezevac), bus ( 54, 504) tramvaj ( 3 )??????
Jel gresim?
« Poslednja izmena: April 11, 2007, 10:38:34 posle podne bajke »

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #83 poslato: April 11, 2007, 11:10:57 posle podne »
znam sigurno da idu autobusi 37 i 47 i tramvaj 3,njihova stanica je odmah kod stadiona,moci ces da ga vidis kroz prozor
mislim da mozes i sa busom 54 ali da on ne staje tacno kod stadiona kao i ovi vec otprilike sa druge strane.
za voz ne znam,mada ima tamo nekih sina majku mu

Van mreže P-Rex

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #84 poslato: April 15, 2007, 12:19:25 posle podne »
Ipak pobeda



Nakon nešto više od tri četvrtine novosadski Dukesi imali su sigurnu prednost od 18-7 i činilo se pobedu u rukama, ali su Vukovi iz Beograda uspeli da u poslednjim minutama nađu put do end zone dva puta i za oko hiljadu gledalaca u Novom Sadu prirede jednu od najzanimljivih utakmica u istoriji SELAF-a.

Ono što im nije polazilo za rukom većim delom utakmice, Vukovi su uspeli u poslednjih nekoliko minuta, poentirali dva puta usled sjajne igre Pavla Tasića, ali je tada već bilo prekasno; Dukesi su zadržali Vukove van end zone u pokušaju za dva poena uhvativši Andreja Tasića i zatim kasnije osvojili loptu u pokušaju on-side kicka za pobedu 21-19.

U izuzetno tvrdoj utakmici, igrači oba tima su razmenjivali udarce tokom čitavog meča – jedan od igrača koji je najčešće bio na travi je QB domaćih Čaba Juhas, međutim ostao je u igri i na najbolji način pomogao svojoj ekipi da dođe do pobede sa dva TD pasa ka Rastku Jokiću. Prvi iz unutar 10 jardi u prvoj četvrtini za vođstvo 6-0 posle izblokiranog ekstra poena, a zatim i u trećoj četvrtini pasom dugim 39 jardi za novo vođstvo 12-7, koje nisu ispustili do kraja meča. Pokušaj za dva poena nije bio uspešan.

Vladislav Petković je na nešto više od sedam minuta do kraja pokupio fumble Andreja Tasića i odneo ga u end zonu protivnika za prvo opipljivo vođstvo svog tima, ali je po drugi put pokušaj za ekstra poen bio neuspešan. Pavle Tasić je započeo povratak Vukova uhvativši pas i pretrčavši ceo teren za 18-13, da bi nakon tri poena Dukesa, isti igrač sa tri gotovo neverovatna hvatanja doveo Vukove u poziciju da iznude produžetak na manje od minut do kraja. Njegov stariji brat Andrej ipak nije uspeo da postigne dva poena, kao ni posle TD-a ranije, kada su sudije dosudile da nije ušao u end zonu, iako su Vukovi smatrali da jeste.

Ipak, bio je to loš završetak ionako lošeg dana za QB-a Vukova, koji je sa presečenim pasom i nekoliko fumblova u prve tri četvrtine imao jedan od najlošijih nastupa do sada.

Sredinom treće četvrtine došlo je do koškanja nakon kojeg su isključeni Miloš Stanimirović i Dejan Rončević iz Vukova i Marko Đanić iz Dukesa.

„Očekivali smo pobedu, međutim pas nas je kasno krenuo. Vežbali smo trčanje pre utakmice, mislili smo da će to ići bolje, ali se to nije desilo“, rekao je nesuđeni heroj utakmice Pavle Tasić.

Vladislav Petković priznaje da bi mu poraz teško pao nakon vođstva, posebno zbog lošeg dana koji je imao prilikom šutiranja ekstra poena. „Teško bih podneo poraz nakon toga, mada su njihovi igrači suviše probijali prilikom šuta. I odbrana i napad su odlično odigrali, mada je odbrana malo popustila na kraju.“

„Svi su govorili da smo autsajderi, ali mislim da smo igrali lošije nego što znamo. Ne znam da li je ovo bila najbolja utakmica do sada, ali sigurno je bila najuzbudljivija. Vidljivo je da je američki fudbal u Srbiji dosta napredovao.“, rekao je Rastko Jokić, jedan od boljih sa dva TD hvatanja.

SELAF

Inače slika je poslednji odlucujuci sack kad su vukovima skoro sve nade bile ugashene :)

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #85 poslato: April 20, 2007, 12:01:07 pre podne »
Kad je sledeca utakmica Zmajeva?
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #86 poslato: April 20, 2007, 07:03:18 posle podne »
trebalo bi da je 29-tog u 16.00 na dmb u rakovici,ako bude kakva izmena javicu.
prosle nedjelje protiv kleka smo se dobro izblamirali,usli smo opusteno u utakmicu,kao lako cemo ih dobiti,kad nas oni pregazise.
sad protiv mitrovice moramo da pobedimo,obecavam bolju igru s nase strane nego zadnji put,tako da dojite bice sta da se vidi

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #87 poslato: April 20, 2007, 08:14:06 posle podne »
Pa ko vam je kriv?Dovucite Duleta!!!!!!!!!!
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže P-Rex

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #88 poslato: April 21, 2007, 07:54:11 posle podne »
Danas je bilo u blicu o kleku.
Lepo su ih nahvalili, kažu da su najozbiljniji tim u ligi :)

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Americki fudbal
« Odgovor #89 poslato: April 26, 2007, 11:35:42 pre podne »