Septembar 22, 2024, 10:29:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jedno pitanje  (Pročitano 1810 puta)

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Jedno pitanje
« poslato: Februar 19, 2012, 07:48:13 posle podne »
Pozdrav svima , nov sam na forumu i hteo bih da cujem vase misljenje
Treniram već neko vreme u teretani,ne baš dugo,ali sam ranije radio workout,šipke -suve vežbe samo...Nazalost ,uzeo sam gainer Muscle Juice Revolution 2600 ,a tek nakon citanja ovog foruma i pregledanja tema sam shvatio da sam napravio grešku i da bi bilo bolje da sam opet uzeo Whey ,ali jebiga poslusao sam par ljudi zaleteo bespotrebno i sad sta je tu je ,zavrsicu tu kutiju ,inace uzeo sam i kreatin monohidrat i pijem ga jednom pre treninga i jednom sa dextrozom posle treninga...
Ishrana mi je zahvaljuljuci citanju tema i postova na forumu sada sasvim korektna jer sam ispravio greške i sada je sve na svom mestu, da ne dužim oko toga , zanima me samo da li ću zbog gainer-a da dobijem par kilograma sala bez obzira na dobru ishranu?
« Poslednja izmena: Februar 19, 2012, 07:52:26 posle podne HBFS »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Jedno pitanje
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2012, 08:02:57 posle podne »
Dobio ne dobio salo sledeci put kupuj pametnije, ianako ces ga popiti pa ti je manje vise svejedno. Bolje i to nego da si za te pare jeo pljeske i kobaje.
Men sana in corpore sano !

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: Jedno pitanje
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2012, 08:05:57 posle podne »
To si u pravu , bolje nego junk food u svakom slučaju :) Sad sam se zajebao,sledeći put definitivno kupujem pametnije ,a sad šta je tu je , ovu kutiju ću da popijem :)
« Poslednja izmena: Februar 19, 2012, 08:07:34 posle podne HBFS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jedno pitanje
« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2012, 12:12:04 posle podne »
Pozdrav svima , nov sam na forumu i hteo bih da cujem vase misljenje
Treniram već neko vreme u teretani,ne baš dugo,ali sam ranije radio workout,šipke -suve vežbe samo...Nazalost ,uzeo sam gainer Muscle Juice Revolution 2600 ,a tek nakon citanja ovog foruma i pregledanja tema sam shvatio da sam napravio grešku i da bi bilo bolje da sam opet uzeo Whey ,ali jebiga poslusao sam par ljudi zaleteo bespotrebno i sad sta je tu je ,zavrsicu tu kutiju ,inace uzeo sam i kreatin monohidrat i pijem ga jednom pre treninga i jednom sa dextrozom posle treninga...
Ishrana mi je zahvaljuljuci citanju tema i postova na forumu sada sasvim korektna jer sam ispravio greške i sada je sve na svom mestu, da ne dužim oko toga , zanima me samo da li ću zbog gainer-a da dobijem par kilograma sala bez obzira na dobru ishranu?


kao sto rece vlad
NECES
ali sl put pazi i pre nego sto se zalites i kupis nesto,pitaj

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: Jedno pitanje
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2012, 04:24:01 posle podne »
Ok ,hvala na odgovoru obojici ...
Sledeći put protein umesto gainer-a :)