Septembar 19, 2024, 02:40:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a  (Pročitano 3226 puta)

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« poslato: Decembar 22, 2011, 08:42:26 posle podne »
Dobro veče dobri ljudi :)
Nov sam ovde i pre 2 dana sam rešio da krenem konačno ozbiljno sa teretanom.
Visok sam 170cm težak 75kg. Nisam uopšte debeo al imam koji kg viška i hteo bi kao prvo da skinem svo salo pa sam uzeo ANIMAL CAD. Moja namera je da kad potrošim pakovanje animala da sledeća varijanta bude opet animal cad + neki čist protein....
evo kako izgleda moj dan:
                                         - 8h ujutru lagani doručak
                                         - 9h popijem kesicu ANIMAL-CAD-a
                                         - 9:30h teretana(60min) + 10 min trčanje na traki
                                         - 13h ručak obavezno meso(ćuretina,riba,piletina) i naravno povrće
                                         - oko 16h opet jedem :D
                                         - 17h popijem kesicu ANIMAL-CAD-a
                                         - 17:30h teretana(60min) + 10min trčanje na traki
                                         - uveče neki lagani obrok(mleko,voće....)

molim vas za vaše mišljenje....unapred hvala :)

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2011, 08:50:13 posle podne »
Dobro dosao za pocetak dug je  period od 8h pa do 13 sto se tice obroka razmak izmedju obroka da ti bude od prilike 2-3 sata,odmah nakon treninga trebas da uneses  hranu jer joj je tad maksimalna iskoriscenost i najpotrebnija je misicima.

a ovo animal cud,da ne mislis na animal cutshttp://www.euromarket.rs/pub/catalog/1274862646042_animalcuts.jpg

za pocetak napisi sta jedes u toku dana  od ujutro do navece pa dalje da korigujemo...
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2011, 08:52:41 posle podne MIKSA-Milan »
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2011, 09:05:54 posle podne »
bolje vas našao.
važi onda posle prvog treninga da ubacim još jedan doručak...
da misleo sam na animal cuts :)
evo na primer danas za - doručak sam pojeo 2 kuvana jaja,komadić kuvane dimljene ćurke + krastavac.
                                      - animal cad pre treninga
                                      - posle treninga sam popio neki glutamin što sam dobio kao besplatni uzorak i jednu bananu
                                      - ručak kuvana zečetina,pire,kuvani karfiol
                                      - sledeća užina bila opet 2 kuvana jaja + komadić dimljene ćurke + krastavac
                                      - animal cad pre treninga
                                      - večera još nije gotova :D al biće neka laganica

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2011, 10:22:11 posle podne »
Nista ti ne valja to za dorucak uzmi na primer ovsene i 5  belanca i jedno celo jaje UH moras za dorucak...
 evo ti  okvirno kako izgleda  ishrana a sad mozes ti korigovati kako tebi odgovara skladno sa obavezama:

obrok 1.1 celo  jaje,5 belanca 100gr ovsene   

obrok 2.150g pileca prsa ,krompir ili pirinac 150g,20g badema

obrok 3.150g mesa,krompir ili pirinac 250,kasika maslinovog

obrok 4.150g mesa,povrce,20g badema

obrok 5.ella sir  ili dukat light  250gr (pred spavanje)

KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2011, 10:05:46 pre podne »
za ovaj prvi obrok jel može umesto običnih ovsenih da pojedem npr. musli? umalo da se onesvestim što mi je ružan ukus mleko i obične ovsene...
a te ovsene da jedem sa mlekom ili jogurtom?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2011, 10:16:58 pre podne »
Navikavaj se, trebace ti.

Musli i postoji zbog okusa, ne zbog kvaliteta...

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #6 poslato: Decembar 23, 2011, 12:37:03 posle podne »
moram :)
a šta još mogu da jedem pre prvog treninga osim kuvanih jaja i ovsenih sa mlekom?
pitam zbog toga da malo ponekad i promenim da mi ne dosadi uvek isto....

imam još jedno pitanje uvezi ANIMAL CUTS-a: svugde piše kao početnicima se preporučuje samo jedna kesica dnevno...
ja sam krenuo sa 2 kesice: jedna ujutru pola sata pre treninga i jedna uveče pola sata pre treninga...
pošto fizički sam jako spreman i od malena sam voleo da treniram ali nisam nikad bio ozbiljan niti sam pazio na ishranu niti sam bio redovan....
sad sam čvrsto rešio da se uozbiljim i da što brže moguće skinem salce i odma posle nabavim neki čisti protein da malo dobijem na mišićima... jer ovako bez ANIMALA džabe treniram kad trbušnjaci neće da se pojave :)

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #7 poslato: Decembar 23, 2011, 12:55:45 posle podne »
ne postoji ni jedan caroban prasak a ni tablete  ili kako se pravilno zovu suplemetni(dodatak ishrani) koje ti mogu pomoci hrana je kljuc uspeha u ovom sportu a sve ostalo je samo pomoc  ,tako da  moras korigovati ishranu da bi napredovao...ne znam ko ti je savetovao odmah animal cuts a da nije razmotrio tvoj jelovnik  .....BROJ 1 u ovom sportu ti je hrana, znaci sredis ishranu za pocetak sredio si kljuc daljeg napretka....a to sto si reko salce  jak intenzitet treninga+kardio= manje telesnih masti..... tako da vec danas kreni sa postovanjem jelovnika i visokim intenizitetom treninga videces za pola godine gde si i sta si prati svoj napredak na svaka dva meseca fotnes se i vidis dal si se maknuo od pocetka.....
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2011, 12:58:52 posle podne MIKSA-Milan »
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #8 poslato: Decembar 23, 2011, 07:34:09 posle podne »
sam sam odlučio za animal cuts...jer najmanje 5 godina treniram (doduše ne redovno i nekoristim nikakve dodatke u ishrani)
moj problem je samo malo da skinem stomak jer se nevide trbušnjaci....e naravno kad masnoća skroz nestane možda ću uzeti neki čist protein da povećam mišiće....samo možda.
prilično se dosta krećem i fizički sam spreman tako da po mojoj proceni sam sam odlučio za animal cuts jer gde god da sam čitao piše da je jednan od najboljih sagorevača....

doterao sam ishranu zahvaljujući tvom savetu samo me još zanima ujutru kad jedem pre treninga šta još mogu da kombinujem da ne jedem svaki dan isto: celo kuvano jaje, 5 belanca, ovsene sa mlekom.
šta ti jedeš?jel uvek isto? O.o

e da prvi post sam pogrešio za visinu 180cm i 75kg :)
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2011, 07:35:57 posle podne rossonero »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2011, 08:24:28 posle podne »
Tvoje dozivljavanje suplementacije generalno ocigledno nije dobro...

Mozda bi trebalo da se presaberes i malo, ako nista drugo procitas iskustva ljudi koji su koristili ovo ili ono, pa uspes da dobijes bolju predstavu i steknes jasniju sliku sta mozes da ocekujes od kog suplementa...

Takodje, ako uzmemo primer da dijeta kod prosecne osobe uglavnom traje do 12 nedelja, da li je problem 12 nedelja jesti svako jutro ovsene+jaja? Jel mislis da je to prevelika zrtva koju nemozes da podneses?

Ako je tvoj odgovor da, moj ti je savet da se uopste ne udubljujes u pricu, i batalis sve, jer ce ti MNOGO veci problem biti da taj stomak kasnije i odrzis na zadovoljavajucem nivou...


Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #10 poslato: Decembar 23, 2011, 09:36:10 posle podne »
Nije problem nikakav samo sam pitao da li ima još neka kombinacija....Ako nema onda ništa jedem ovo i gotova priča.
Odlučio sam da se uradim pa makar jeo samo ovsene 10godina....
Nisam bio upućen šta da jedem, kad i koliko MIKSA-Milan mi je lepo napisao i ja mu se zahvaljujem....

Van mreže rossonero

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #11 poslato: Januar 22, 2012, 02:22:31 posle podne »
Prošlo je mesec dana od kako koristim AC i zadovoljan sam.
Skinuo sam 4kg :)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: pitanje u vezi ANIMAL CAD-a
« Odgovor #12 poslato: Januar 22, 2012, 02:29:03 posle podne »
Bravo! Sad imas podsticaj za dalje.